„Jeep® Wrangler 4xe“ įkraunamas hibridas. Ikonos evoliucija.

„Jeep® Wrangler 4xe“ įkraunamas hibridas. Ikonos evoliucija.

7 COLIŲ SKAITMENINIS PRIETAISŲ SKYDELIS

„Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid“ prietaisų skydelyje įmontuotas naujas 7 colių skersmens TFT ekranas, kuris pagal vairuotojo poreikius, gali būti konfigūruojamas daugiau nei 100 skirtingų būdų. Jame lengvai ir intuityviai rasite informaciją apie greitį, likusį nuvažiuojamą atstumą, padangų slėgį ir dar daug daugiau.

SAUGUS PRIJUNGIMAS

Naujajame „Jeep®Wrangler 4xe Plug-in Hybrid“ saugiai, neatitraukdami dėmesio nuo kelio, prijungsite savo išmanųjį telefoną per „Apple CarPlay“ ar „AnroidAuto“ sąsajas.

„ALPINE“® AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS GARSO SISTEMA

Naujajame „Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid“ garso kokybę sustiprina „Alpine“® garso sistema. Aukščiausios kokybės garsas išgaunamas naudojant 12 kanalų 552 vatų stiprintuvą ir devynis garsiakalbius, įskaitant galinį žemų dažnių garsiakalbį.

ĮKROVIMO TECHNOLOGIJA

EASYWALLBOX

Kaip pasirenkamą priedą galima užsisakyti naują „easyWallbox“ išmanųjį įkroviklį, kuris sutrumpina įkrovimo trukmę iki mažiau nei 3 valandų. „easyWallbox“ įkrovimo galią galima pritaikyti pagal jūsų namo elektros energijos vartojimą, kad dėl tinklo perkrovos jos tiekimas nenutrūktų. Be to, jis registruoja įkrovimo istoriją, prognozuodamas įprastas piko valandas ir optimizuodamas automobilio įkrovimą.

ĮKRAUKITE NAMUOSE IR KELYJE

Įkrauti naująjį įkraunamą hibridinį „Wrangler 4xe“ yra stebėtinai paprasta. Tai galite atlikti ne tik su „easyWallbox“, bet ir namuose per nuotolį valdydami savo prijungtą „Wallbox“ iš „Jeep®“ programėlės.

Be to, savo naująjį hibridinį „Wrangler“ galite įkrauti kelyje su atskirai įsigyjamu 3 tipo kabeliu, kurį galima prijungti beveik prie visų viešųjų įkrovimo stotelių.

ĮKRAUKITE VAŽIUODAMI

Naująjį „Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid“ galima įkrauti taip pat ir važiuojant.

Kinetinę energiją, kuri sukuriama automobilio stabdymo, lėtėjimo ir riedėjimo metu, su „e-Coasting“ funkcija galima paversti į naudingą elektros energiją.

KAMEROS

MATYKITE NEMATOMĄ

Manevruoti dar lengviau su priekyje ir gale sumontuotomis naujojo „Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid“ vaizdo kameromis. Naudojant jas vairuoti tampa lengviau, nes išvengiate aklųjų zonų ir kliūčių.

„PARKVIEW“® VAIZDO KAMERA

Būtina technologija sudėtingiausiems parkavimo manevrams lengvai atlikti.  „Parkview“® galinio vaizdo kamera yra su prisitaikančiomis dinaminėmis gairėmis, kurios rodomos „Uconnect“™ pramogų sistemos jutikliniame ekrane.

BEKELĖS PRIEKINĖ VAIZDO KAMERA

„Rubicon“ modelyje kamera perduoda kelio, kuriuo važiuojate, didelės raiškos vaizdus į 8,4 colio skersmens „Uconnect“™ sistemos ekraną. Su savaiminio nusivalymo funkcija bekelės priekinė kamera rodo aiškius miesto gatvės ar bekelės vaizdus.

SAUGUMAS

VISAS DĖMESYS Į KELIĄ

„Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid“ standartinėje įrangoje įdiegta daugiau nei 65 aktyviosios ir pasyviosios saugos funkcijų. Tarp šių važiavimo funkcijų yra prisitaikanti greičio palaikymo sistema (Adaptive Cruise Control) ir įspėjimo apie susidūrimą iš priekio sistema (Forward Collision Warning+) su automatiniu stabdymu. Be to, įrengtos ir bekelės nuotykiams skirtos sistemos, pvz., pasirinkto greičio valdymo (Selec-Speed Control): tai greičio palaikymo bekelėje funkcija, su kuria galite vienodu greičiu važiuoti nelygiu ir klampiu paviršiumi ar stačiais šlaitais.

SELEC-SPEED CONTROL

Tai važiavimo įkalnėn ir nuokalnėn valdymo sistemų derinys. Ši saugos sistema padeda vairuotojui palaikyti vienodą greitį važiavimo į šlaitą ir leidimosi nuo jo metu, ant uolėto ir nelygaus paviršiaus ir įvairių kitų tipų bekelės trasų, kuriomis važiuojama mažu greičiu. Su šia funkcija ESC gali valdyti variklio sukimo momentą ir stabdžių slėgį, tuo pačiu palaikant nustatytą automobilio greitį bekelėje.

ADAPTIVE CRUISE CONTROL IR FORWARD COLLISION WARNING+

Naujajame „Wrangler 4xe Plug-in Hybrid“ įrengta prisitaikanti greičio palaikymo sistema (Adaptive Cruise Control) su integruota visiško sustabdymo funkcija (Full Stop). Ši sistema palaiko nustatytą greitį ir išlaiko saugų atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio. Be to, ji automatiškai sustabdo automobilį, aptikusi gresiantį pavojų.

GALINIAI AUTOMOBILIO STATYMO JUTIKLIAI

Su naujojo „Wrangler 4xe“ galiniame buferyje įmontuotais jutikliais, siunčiančiais garsinius įspėjimus, galite aptikti kliūtis ir išvengti galimų pavojų automobilio parkavimo metu.

BLIND SPOT MONITORING ir REAR CROSS PATH DETECTION

Naudodami „Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid“ įrengtas aklosios zonos stebėjimo (Blind Spot Monitoring) ir judėjimo atbuline eiga trajektoriją kertančių automobilių aptikimo (Rear Cross Path Detection) sistemas, galite stebėti savo automobilio aplinką, akląsias zonas ir lengvai pastatyti automobilį ankštose erdvėse. Pirmoji sistema vaizdiniu ir garsiniu signalu įspėja vairuotoją apie kitą į akląją zoną įvažiuojantį automobilį, o antroji ant šoninių veidrodėlių užsidegančiais indikatoriais automobilio statymo metu įspėja apie kitus automobilius ir kliūtis.

AUTOMATINĖS TOLIMOSIOS ŠVIESOS

Naujojo „Wrangler 4xe Plug-in Hybrid“ „Full LED“ žibintų sistema aptinka artėjančius automobilius ir automatiškai perjungia tolimąsias šviesas į artimąsias, kad neakintų kitų vairuotojų.