NAUJASIS „JEEP® COMPASS 4XE“ įkraunamas hibridas

NAUJASIS „JEEP® COMPASS 4XE“ įkraunamas hibridas

Hibridinio visureigio inovacija – nuotykius mieste dabar galite patirti važiuodami elektriniu režimu.

„Compass 4xe“ įkraunamas hibridas

Įkraunami „Jeep® Compass“ hibridiniai automobiliai (pažymėti 4xe) turi 1.3 l benzininį ir 11,4 kWh elektrinį variklį, kurio didžiausia išvystoma galia siekia iki 240 AG. Įkraunami hibridai gali būti kraunami namuose arba specialiose stotelėse mieste. O vien elektra jie gali įveikti iki 50 km mieste. Vidutiniškai, šio nuvažiuojamo atstumo pakanka visai dienai. Įkraunamas hibridas yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori išbandyti važiavimą vien elektra mieste, tačiau planuoja patogiai keliauti ir ilgesnius atstumus su vidaus degimo variklio pagalba.

LIMITED

Šiame modelyje įrengtas naujas išskirtinis prietaisų skydelis, kuriame įdiegta nauja išmani „Uconnect“™ multimedijos sistema su 10,1 colio „Ultra HD“ ekranu. Kita nauja ypatybė – 10,25 colio skaitmeninis prietaisų skydelis su „Full HD“ raiška. Standartinės komplektacijos automobilyje sumontuoti 18 colių naujo dizaino lengvojo lydinio ratlankiai, tamsinti stiklai ir „Full LED“ priekiniai žibintai su integruotais dienos žibintais (DRL). 

S

S modelis praturtintas naujomis technologijomis ir įmantriomis detalėmis. Standartinės komplektacijos automobilyje įrengta nauja išmani „Uconnect“™ informacijos bei pramogų sistema su navigacijos funkcija ir 10,1 colio skersmens ekranu, 10,25 colio skersmens skaitmeninis prietaisų skydelis, automatiškai pakeliamos bagažinės durys, naujo dizaino 19 colių aliumininiai ratlankiai ir aukščiausios klasės LED priekiniai žibintai, o taip pat elektra valdomos sėdynės su atminties funkcija, kurios prisitaiko prie sėdinčiojo kūno. 

TRAILHAWK®

Su naujuoju Trailhawk® galėsite patirti naujus nuotykius kelyje ir bekelėje, pasirinkdami vieną iš 5 važiavimo režimų unikalioje SELEC-TERRAIN® valdymo sistemoje. Be to, standartinės komplektacijos automobilyje sumontuoti 17 colių naujo dizaino lengvojo lydinio ratlankiai ir matomumą pagerinantys „Full LED“ priekiniai žibintai, taip pat nauja išmani „Uconnect“™ informacijos bei pramogų sistema su integruota navigacija ir 10,1 colio ekranu, per kurią galima intuityviai pasiekti ryšio, pramogų ir navigacijos funkcijas. 

MODERNESNĖ IŠVAIZDA

Naujasis „Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid“ išsiskiria savo drąsiomis linijomis dėl naujų, visiškai perdarytų priekinių grotelių, nuo 17“ iki 19“ colių lengvojo lydinio ratlankių su „Satin Gray“ arba „Gloss Black“ apdailomis. Unikali 4xe emblema ir mėlynos įterptinės detalės pabrėžia jo su niekuo nesupainiojamą stilių. 

NAUJAS SALONO DIZAINAS

Atnaujintas šiuolaikinio dizaino salonas išsiskiria neprilygstama estetika ir komfortu. Šiame naujojo „Jeep® Compass 4xe“ salone pabrėžtos „švaresnės“ ir horizontalesnės linijos. Dėtuvių talpa išaugo daugiau nei dvigubai – nuo 2,8 l iki 7,2 l – ir puikiai praverčia kelionėje. Be to, aukščiausios kokybės medžiagos ir prietaisų skydelio bei sėdynių apdaila šiam kompaktiškam visureigiui suteikia savitą stilių. 

NAUJA „UCONNECT“™ MULTIMEDIJOS SISTEMA SU 10,1 COLIO EKRANU

Nauja išmani „Uconnect“™ multimedijos sistema pirmą kartą įmontuota į Jeep® ir jos 10,1 colio skersmens ekranas iškyla prietaisų skydelyje; šis ekranas yra 30 % didesnis, nei ankstesnės kartos „Uconnect“™. 

BELAIDIS ĮKROVIMAS

„Compass 4xe“ savo išmanųjį telefoną galite įkrauti nenaudodami laidų su belaidžio įkrovimo dėklu*. Tiesiog padėkite savo mobilųjį prietaisą į skirtą vietą centrinėje konsolėje, ir indikatorius rodys įkrovimo proceso eigą. 

*Suderinamas su belaidžio įkrovimo prietaisais. 

E-COASTING

„e-Coasting“ sistema įsijungia pati: atleidus akseleratoriaus pedalą ji pakeičia stabdymą varikliu ir, kai automobilis lėtėja netgi nespaudžiant stabdžių pedalo, susigrąžina energiją. Regeneracinis stabdymas atleidus akseleratoriaus ir stabdžių pedalus maksimaliai padidina energijos atgavimą. Tokiu būdu pagaminamas didesnis elektros energijos kiekis, kuris po to perduodamas į akumuliatorių bateriją. 

NAUJAS SAUGUMO LYGIS

Naujajame „Compass 4xe“ automobilyje įrengtos visos aktyviosios ir pasyviosios saugos ir antrojo lygio autonominio važiavimo sistemos, kurios užtikrina maksimalų saugumą už vairo. Kelio ženklų atpažinimo, išmanioji greičio ribojimo  ir dar daug kitų sistemų yra skirtos jūsų komfortui už vairo ir saugiai kelionei. 

KOMPROMISŲ NEPRIPAŽĮSTANTI GALIA

Jeep“® iš naujo atranda visų varančiųjų ratų pavarą, 4×4 trauką suderindamas su elektrine varomąja jėga. Galia dar labiau išauga, o degalų sąnaudos ir emisijos sumažėja. Iki 240 AG bendroji galia ir iki 50 km vien tik elektriniu režimu nuvažiuojamas atstumas.