„Jeep® Wrangler 4xe“ įkraunamas hibridas. Ikonos evoliucija.

„Jeep® Wrangler 4xe“ įkraunamas hibridas. Ikonos evoliucija.

EKSTERJERAS

STILIAUS IKONA

Naujasis „Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid“ nenutolsta nuo savo šaknų. Ikonišką griežtą formą papuošia elegantiškos 4xe pasaulio detalės, tokios kaip mėlyni logotipų kontūrai, įkrovimo lizdo durelės šone ar raiškios ratlankių linijos. „Wrangler 4xe“ yra universalumo įsikūnijimas su nulenkiamu priekiniu stiklu, įvairiomis stogo konfigūracijomis ir nuimamomis durimis – kad būtų galima visiškai mėgautis atviru oru.

Išskirtinės 4xe emblemos, ženklai su mėlynais kontūrais, raiškios ratlankių linijos ir aukščiausios kokybės apdailos medžiagos dar labiau pabrėžia naujojo „Wrangler 4xe Plug-in Hybrid“ charakterį ir individualybę.

ĮKROVIMO LIZDO DURELĖS

Įkrovimo lizdo durelės naujajame „Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid“ gerai matomos kairiajame automobilio šone, kad būtų lengvas priėjimas.

4XE LOGOTIPAS

Naujasis visais ratais varomas hibridinis „Jeep“® modelis „Wrangler 4xe Plug-in Hybrid“ papuoštas mėlyną kontūrą turinčiais 4xe pasaulio simboliais ir emblemomis.

„TRAIL RATED“® EMBLEMA

„Trail Rated“® emblema identifikuoja pačius patikimiausius visais ratais varomus „Jeep“® automobilius. Naujasis „Wrangler 4xe Plug-in Hybrid“ didžiuojasi šiuo prestižiniu apdovanojimu ir išdidžiai demonstruoja šią ikonišką emblemą su savita mėlyna 4xe pasaulio spalva.

„RUBICON“ ŽENKLAS

Tvirtą ir ryžtingą naująjį „Wrangler 4xe Plug-in Hybrid Rubicon“ lengva atpažinti iš unikalaus mėlynos spalvos „Rubicon“ užrašo.

„JEEP® WRANGLER UNLIMITED“ LOGOTIPAS

„Jeep® Wrangler Unlimited“ logotipas taip pat nuspalvintas savita mėlyna 4xe pasaulio spalva. Nauja išvaizda, nauji tikslai, naujos emocijos.

„RUBICON“ VILKIMO KABLYS

Dar vienas 4xe pasaulio atstovo požymis – „Rubicon“ automobilio gale sumontuoto naujo vilkimo kablio spalva yra mėlyna*.

*nuo antrojo 2021 m. pusmečio.

NAUJAS RATLANKIŲ DIZAINAS

„Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid“ automobiliui sukurti naujo dizaino ratlankiai skirti tiek važiavimui mieste, tiek bekelės trasose. „Rubicon“ standartinėje komplektacijoje yra bekelei skirtos 32 colių padangos ir 17 colių skersmens ratlankiai, o „Sahara“ išleidžiamas su 18 colių skersmens lengvojo lydinio dvispalviais ratlankiais su „Tech Gray“ apdaila, suteikiančiais daugiau elegancijos ir rafinuotumo. Standartinėje „Sahara“ komplektacijoje montuojami 18 colių poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su „Tech Gray“ spalvos stipinais, o „Rubicon“ – 17 colių dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai su deimantų spalvos detalėmis.

INTERJERAS

Universalumas, erdvė ir komfortas, nepamirštant stiliaus ir asmenybės. Visiškai naujas „Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid“ automobilis yra su šildomomis odinėmis sėdynėmis, didele erdve kiekvienam keleiviui ir įvairiausiomis rakinamomis ir vandens nepraleidžiančiomis dėtuvėmis, kurios puikiai tinka nuotykiams gamtoje.

Naujojo „Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid“ salonas išsiskiria savo bagažinės talpa, komfortu ir įvairiais salono apdailos variantais, kuriuos kiekvienas pasirinks pagal savo poreikius.

KIEKVIENAS NUOTYKIS – STILINGAI

Naujajame „Wrangler 4xe Plug-in Hybrid“ kiekviena kelionė virsta nepaprastu nuotykiu. Šildomos priekinės sėdynės ir vairas, aksominio blizgesio detalės, ergonomiški valdikliai, daugiau erdvės keleivių kojoms, patogūs porankiai ir daugybė dėtuvių sukuria komfortą ir patogumą netgi sunkiausiose kelionėse.

ATVIRAS ORAS

Naujasis „Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid“ sukurtas taip, kad galėtumėte mėgautis atviru oru. Pasirinkite kietą stogo dangą „Freedom Top“® su nuimamais skydais arba minkštą stogo dangą be vyrių „Sunrider“® ir gėrėkitės stulbinančiais vaizdais.

BAGAŽINĖS TALPA

Tvirtas, universalus ir su talpia bagažine: 533 litrai modelyje su 5 sėdynėmis. Naujasis „Wrangler 4xe Plug-in Hybrid“ prisitaiko prie jūsų gyvenimo būdo, lydi jus mieste ar bekelės nuotykiuose.

„SAHARA“

IŠTOBULINTAS ERGONOMIŠKUMAS

„Elegantiškojo Wrangler 4xe Plug-in Hybrid Sahara“ sėdynės sukurtos taip, kad užtikrintų komfortą kasdienių nuotykių metu. Ergonomiškos „Heritage Tan“ sėdynės suteikia „Sahara“ modeliui elegantišką ir rafinuotą išvaizdą, puikiai tinkančią miesto džiunglėms. O „Dark Saddle“ odinės sėdynės su spalvotomis siūlėmis „Wrangler 4xe Plug-in Hybrid Sahara“ suteikia išskirtinę ir nepakartojamą išvaizdą.

DAILUS PATOGUMAS

Odinis prietaisų skydelis leis pajusti prabangią automobilio esmę, o dviejų zonų automatinė temperatūros kontrolė leis mėgautis nuotykiais ne tik jums, bet ir jūsų keleiviams.

 

„RUBICON“

PATOGU IR FUNKCIONALU

Juodas audinys su „Blue Surf“ kontrastingomis siūlėmis „Wrangler 4xe Plug-in Hybrid Rubicon“ automobilyje geriausiai išreiškia stiprų ir atkaklų „Rubicon“ charakterį.

SALONO RANKENOS

Skirtos važiavimo be durų stiliui, rankena ant prietaisų skydelio ir rankenos ant statramsčių yra vienos pagrindinių „Wrangler“ ypatybių, geriausiai atspindinčių šio automobilio paskirtį bekelei.