Naujasis ELEKTRINIS „JEEP® AVENGER"

EUROPOS METŲ AUTOMOBILIS 2023

Naujasis ELEKTRINIS „JEEP® AVENGER"

EUROPOS METŲ AUTOMOBILIS 2023

PIRMASIS VISIŠKAI ELEKTRINIS JEEP®

18″ LENGVOJO LYDINIO RATALANKIAI SU DVIEJŲ ATSPLAVIŲ DAŽAIS
100% SKAITMENINĖ SĄSAJA
ELEKTRINIS BAGAŽINIS DANGTIS / LAISVŲ RANKŲ PREIGA
360° PARKAVIMOSI JUTIKLIAI SU ATBULINĖS EIGOS KAMERA

IŠORĖ

ŽAVI IR URBANISTINĖ

„Jeep®“ nuotykiai reiškia ribų peržengimą ir savęs atradimą visiškai naujame pasaulyje. Išskirtiniai „Jeep® Avenger“ 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai puikiai dera prie tvirtų bei kompaktiškų formų, kurias užtikrina 360° kėbulo apsauga.
Jo išskirtinė estetika atspindi kultinę „Jeep®“ tapatybę:
išskirtinės septynių angų radiatoriaus grotelės, kontrastingas juodas stogas ir priekiniai bei galiniai LED žibintai – „Avenger“ atpažįstamas iš pirmo žvilgsnio.

SALONAS TIKRA EMOCIJA

Modernus „Jeep® Avenger“ salonas – sukuria laisvės pojūtį kartu su dideliu funkcionalumu. Kiekviena kelionė tampa nuotykiu. Naudokitės patogiai išdėstytomis daiktadėžėmis ir vežkitės savo išmanųjį telefoną, raktus, vandens butelį, grožio dėžutę ir akinius nuo saulės sudėtus saugiai ir pasiekiamai. Patogios išskirtinės geltonos ir juodos spalvų sėdynės, geltonos spalvos akcentai ant prietaisų skydelio ir aplinkos apšvietimas, kuris jausmus paverčia spalvomis, o kiekviena kelionė tampa nepamirštama patirtimi.

VISIŠKAI ELEKTRINĖ GALIA, TAI NAUJAS NUOTYKIS

Jokio streso, tik nuotykiai. Pirmajame visiškai elektriniame „Jeep®“ derinamos legendinės „Jeep®“ galimybės ir neprilygstamas vairavimo malonumas su į ateitį orientuota elektrine galia. Važiuokite lengvai: užtenka 3 minučių įkrovimo, kad būtų užtikrintas iki 30 km nuvažiuojamas atstumas*. Kai jums nusibosta kasdienybė, išvažiuokite iš miesto ir patirkite nulinės emisijos laisvę savo naujuoju visureigiu.

*Faktinis nuvažiuojamas atstumas gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant vairavimo stilių, maršrutą, oro ir kelio sąlygas, transporto priemonės būklę, naudojimą ir įrangą.

Beveik 400 kmbendras nuvažiuojamas atstumas 550 km mieste**

30 min80% esant 100kWh DC greitasis įkrovimas

115 kW (156 AG)elektrinė galia

100 kWakumuliatoriaus įkrovimas

100 % „JEEP®“ NEPAKARTOJAMAI GALINGAS

Ieškodami transporto priemonės, renkamės ne tik tokią, kuri mums patinka, bet ir tokią, kuri yra panaši į mus. Naujasis „Jeep® Avenger“ pasižymi ryžtingumu, avantiūrizmu ir kompaktiškumu. Naudodami „Selec-Terrain®“ ir nusileidimo nuo kalno kontrolės technologiją galite prisitaikyti prie bet kokių oro sąlygų – lietaus, sniego ar slidžios žemės. Naujasis „Jeep® Avenger“ ir jo didžiulė prošvaisa leidžia įveikti net ekstremalias sąlygas.

TECHNOLOGIJOS IR SAUGA

Naujasis „Jeep® Avenger“ sukuria naują vairavimo patirtį – jame įdiegta daugybė pažangių pagalbos vairuotojui sistemų. Jis išlaiko atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės ir visada išlieka eismo juostos viduryje aktyviai valdydamas vairą. Naujajame „Jeep® Avenger“ yra du 10,25 colių ekranai: 100 % skaitmeninis TFT ekranas ir „Uconnect™“ informacinės sistemos ekranas.

Naujasis ELEKTRINIS „JEEP® AVENGER"

Prasideda precedento neturintis nuotykis. Naujasis Jeep® Avenger  yra pirmasis visiškai elektrinis Jeep®, unikalaus stiliaus ir našumo derinys.

PRADĖK NUOTYKIUS

PRADĖK NUOTYKIUS
Išsirinkite automobilį, pasirinkite spalvą

PATVIRTINKITE SAVO SUSIDOMĖJIMĄ

REGISTRUOKITĖS
Formoje pateikite savo kontaktinę informaciją

SU JUMIS BUS SUSISIEKTA

UŽSAKYMO PATVIRTINIMAS
Gavus jūsų kontaktinę informaciją, oficialus Jeep atstovas susisieks su jumis dėl pasirinkto automobilio rezervacijos.

** Bendros elektros energijos sąnaudos (kWh/100 km); nuvažiuojamas atstumas (vidutinis)(km); išmetamo CO 2 kiekis (g/km). Daugiau informacijos apie naujų lengvųjų automobilių oficialias degalų sąnaudas ir oficialų savitąjį išmetamo CO 2 kiekį galima rasti „Naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudų, išmetamo CO 2 kiekio ir elektros energijos sąnaudų vadove“, kurį galima nemokamai gauti visose prekybos vietose ir interneto svetainėje www.dat.de. Šis automobilis Lietuvoje dar nėra parduodamas, todėl tai yra preliminarios vertės. Galutinės vertės bus pateiktos, kai transporto priemonė bus patvirtinta.

Paveikslėliai yra orientaciniai ir skirti tik iliustruoti. Dėl techninių, gamybinių ir (arba) komercinių priežasčių pavaizduotų spalvų ir detalių gali nebūti arba jos gali skirtis, kai transporto priemonė bus prieinama. Kai kuriuose paveikslėliuose gali būti pavaizduoti nestandartiniai priedai ir (arba) įranga, kurių, kai transporto priemonė taps prieinama, reikės specialiai paprašyti ir papildomai sumokėti.