Naujasis Jeep® Avenger

Naujasis Jeep® Avenger dabar yra su elektriniu, e-hibridiniu ir benzinu. Unikalus ir išskirtinis išorės dizainas su naujausiomis prijungtomis technologijomis. Atraskite daugiau ir rinkitės visiškai nemokamai.

Naujasis Jeep® Avenger

Naujasis Jeep® Avenger dabar yra su elektriniu, e-hibridiniu ir benzinu. Unikalus ir išskirtinis išorės dizainas su naujausiomis prijungtomis technologijomis. Atraskite daugiau ir rinkitės visiškai nemokamai.

KONCENTRUOTOJI LAISVĖ

Naujasis „Jeep® Avenger“ įkūnija prekės ženklo DNR dėl unikalaus stiliaus, funkcionalumo, technologijų ir gebėjimo važiuoti bet kokiu oru ir visureigių derinio. Visų pirma, jį galima įsigyti su trimis skirtingais jėgos agregatais, kad suteiktų jums reikalingos laisvės kelionėse.

 

JEEP® PREKĖS ŽENKLO VEIKSMAI

Išsiskyrimas: naujasis Jeep® Avenger puikiai žino, kaip tai padaryti. Nuo ryžto iki nuotykių troškimo – modelis bus puikus jūsų partneris tiek savaitgaliams, tiek kasdieniams iššūkiams.

KONSTRUKCIJA VEIKTI

Drąsus stilius su 100% Jeep® DNR: naujasis Jeep® Avenger kiekviename kelyje perkelia ikonišką prekės ženklo sielą. Tačiau joks elementas nėra skirtas tik estetikai: jo funkcinis dizainas su 360º kūno apsauga yra skirtas išvengti įbrėžimų ir įlenkimų ir laikui bėgant išlaikyti naują išvaizdą.

TAVO KELIS, TAVO LAISVĖ

Ieškodami transporto priemonės, renkamės ne tik tą, kuri mums patinka, bet ir į mus panašią.​ Su naujuoju Jeep® Avenger jūs galėsite visiškai laisvai rinktis, priklausomai nuo galimi jėgos agregatai.

INTERJERAS

Modernus ir skaitmeninis naujojo Jeep® Avenger interjeras atitinka jūsų vairavimo laisvę ir puikų funkcionalumą. Nepatikėsite, kiek daiktų telpa jūsų naujajame visureigyje: mūsų saugykloje telpa visas rankinio bagažo turinys.

Kiekviena kelionė tampa nuotykiu, kurį reikia patirti. Stebėkite savo kelionių eigą dėl šiltų ir jaukių sėdynių, spalvotų prietaisų skydelio akcentų ir įvairiaspalvių aplinkos šviesų, kurios jūsų emocijas paverčia spalvomis.

 

 

 

 

 

 

 

TALPUMAS IR LANKSTUMAS

Naujajame „Avenger“ patirsite didelį erdvumą ir optimalų lankstumą dėl kiekvieno skyriaus universalumo, kurį aiškiai rodo centrinis tunelis.

DANGAUS STOGAS ATVEJOJE

Su naujuoju Jeep® Avenger tyrinėjimas tampa nuotykiu po atviru dangumi, kuris sujungs jus su jus supančia aplinka. Modelis gali pasigirti nauju stogu po atviru dangumi*, kad galėtumėte patirti legendinę Jeep® laisvę. *Galima pasirinktinai aukštyje ir viršūnėje.

10,25 col. VISAS SKAITMENINĖS KLASTERIS IR 10,25 col. UCONNECTTM

Naujajame „Avenger“ galite pasikliauti naujausiomis technologijomis dėl 10,25 colio „Uconnect™“ informacijos ir pramogų sistemos, 10,25 colio skaitmeninės grupės ir belaidžio įkroviklio. Be to, visose kelionėse galite pasinaudoti „Apple Carplay“ ir „Android Auto“.

Krovinių zona

Naujasis „Avenger“ turi 1 metro pločio, kvadrato formos bagažinę, kurios talpa iki 380 litrų. Dabar pagrindinį vaidmenį atlieka patogumas dėl lankstaus galinio suoliuko ir laisvų rankų įrangos galios pakeliamosios pavaros*.

*Galima pasirinktinai „Altitude“ ir standartiškai „Summit“.

ODINĖS SĖDYNĖS SU MASAŽO FUNKCIJA

Naujajame Avenger yra priekinės odinės šildomos sėdynės, užtikrinančios maksimalų komfortą ir atsipalaidavimą. Be to, vairuotojo sėdynė yra elektra reguliuojama su masažo funkcija*, kad pagerintų vairavimo malonumą už vairo.

*Galima pasirinktinai Altitude ir Summit automobiliuose su pilnai odinėmis sėdynėmis.

IŠORĖ

Nuotykiai – tai sienų kirtimas, tyrinėjimas ir savęs atradimas visiškai naujame pasaulyje. Naujasis Jeep® Avenger pasižymi drąsiu stiliumi, pasižyminčiomis raumeningomis ir apibrėžtomis formomis bei apsaugotas 360° kūno apsauga.

Be to, išskirtinės septynių angų grotelės ir visiškai LED priekiniai žibintai leidžia „Avenger“ atpažinti iš pirmo žvilgsnio, o suformuotos slydimo plokštės primena ikonišką „Jeep®“ asmenybę.

APSAUGOTI PILNAI LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Funkcinis naujojo Jeep® Avenger dizainas pasižymi apsaugotais visiškai LED priekiniais žibintais, suteikiančiais visišką judėjimo laisvę ir apsaugą nuo pažeidimų per visus jūsų nuotykius.

LYDINIO RATAI

Galia atvykti visur. Naujasis Jeep® Avenger gali pasigirti lengvojo lydinio ratlankiais, kurių skersmuo yra nuo 16 colių iki 18 colių, todėl bet koks iššūkis bus lengvas.

SKIDIMO PLOKŠTĖS

Kai apsauga ir nuotykiai eina koja kojon. Slydimo plokštės yra išlietos iš tamsintos polimerinės medžiagos, kuri išlaiko originalią spalvą įbrėžimų atveju.

MATMENYS

Naujasis Jeep® Avenger suteikia jums komfortą ir erdvę, kurios jums reikia kiekvienai kelionei. Įskaitant pačius ekstremaliausius nuotykius.

Kalbant apie matmenis, naujasis Jeep® Avenger yra iki 1,53 m aukščio, o jo ilgis – 4,08 m. Šis modelis yra 1,72 m pločio. Matmenys gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo apdailos.

GEBĖJIMAS

Įveikti VISUS IŠŠŪKIUS

Naujasis „Avenger“ siūlo Jeep® firminį našumą ir laisvę judėti bet kokiomis sąlygomis, nes gali važiuoti bet kokiu oru ir visureigiais. Judrus ir reaktyvus modelis aprūpintas Selec-Terrain® sistema ir nuokalnės valdymo sistema, užtikrinančia puikias galimybes važiuoti bekelėje. Be to, jo didelė prošvaisa leidžia susidurti net su ekstremaliomis sąlygomis.

SAUGUMAS

Naujasis Jeep® Avenger padarys jūsų keliones dar lengvesnes ir padidins jūsų vairavimo patirtį dėl kombinuotų pažangių vairuotojo pagalbos sistemų, kurios suteikia komforto ir kontrolės visose jūsų kelionėse.

AKLOJI JUMS STEBĖJIMAS SU GALINIO KRYŽIAMO TAKO APTIKRINIMU

Labiau pasitikėkite žinodami, kas yra šalia arba už jūsų.
Aklosios zonos aptikimo sistema sumažina nelaimingų atsitikimų riziką keičiant eismo juostą, įspėdama, kai kitos transporto priemonės įvažiuoja į vieną iš jūsų aklosios zonos zonų, ir įspėdama apie nematomas transporto priemones ar kliūtis važiuojant atgal.