HIBRIDINIS „JEEP COMPASS“ EFEKTYVESNIS VISUREIGIS JŪSŲ ŠEIMAI

HIBRIDINIS „JEEP COMPASS“ EFEKTYVESNIS VISUREIGIS JŪSŲ ŠEIMAI

NAUJASIS „COMPASS“ HIBRIDINIS AUTOMOBILIS

Leiskitės į naujus nuotykius su savo naujuoju „Jeep® Compass e-Hybrid“. Lengvajame hibride („e-Hybrid“) integruotas 1.5l benzinu varomas vidaus degimo variklis, kuris priekinei ašiai suteikia 130 AG galią, ir 48 V elektros variklis, integruotas naujoje 7 greičių DCT pavarų dėžėje, bendrąją galią padidinantis 15 kW (20 AG)*.

 

KOMPLEKTACIJA

Longitude

„Longitude“ rasite standartinę įrangą, pavyzdžiui, 17 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankius ir dviejų zonų automatinę klimato kontrolės sistemą. Taip pat skaitmeninį TFT prietaisų skydelį su „Full HD“ 10,25 colio ekranu.

LIMITED

„Limited“ elegantiškesnis „Compass“, kuris komplektuojamas su 18 colių lengvojo lydinio ratlankiais, tamsintais langais ir „Full LED“ priekiniais žibintais su integruotais dienos žibintais (DRL). „Limited“ versija pasižymi ir pažangiomis technologijomis bei sistemomis. Atnaujintas prietaisų skydelis su 10,1 colio „Ultra HD“ ekranu, integruota nauja „Uconnect“ informacijos ir pramogų sistema bei belaidžio įkrovimo galimybe. Taip pat adaptyvi greičio palaikymo sistema, kuri palaiko pasirinktą greitį bei jį keičia pagal priekyje važiuojančio automobilio greitį.

Upland

Naujasis „Compass Upland“ pasižymi unikaliu ir neturinčiu analogo stiliumi. Šios specialios serijos modelių salone naudojamos perdirbtos medžiagos, pavyzdžiui, „Seaqual“, kuri pagaminta iš vandenynuose surinktų plastiko atliekų ir panaudota sėdynėms, durų vidinei apdailai ir prietaisų skydeliui. Stilių ir individualumą pabrėžia bronzinės detalės, blizgūs juodi lengvojo lydinio ratlankiai, juodas stogas ir nauji „Matter Azur“ dažai. Tuo pat metu „e-Hybrid“ galios pavara su nauja 7 greičių pavara su dviguba sankaba užtikrina komfortą ir puikias eksploatacines savybes, sumažindama emisijas ir degalų sąnaudas.

S

S versijoje modernios technologijos suderinta su aukščiausios kokybės stiliaus detalėmis. Tarp išsiskiriančių šios versijos ypatybių yra nauja „Uconnect“ informacijos ir pramogų sistema papildyta navigacijos sistema, juodas stogas, priderintos spalvos apatiniai buferiai, elektra atidaromas / uždaromas bagažinės dangtis, naujo dizaino 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, modernaus dizaino LED žibintai, odinės sėdynės su pilkomis siūlėmis ir elektra reguliuojama vairuotojo sėdynė.

Nauja „e-Hybrid“ era

„Jeep® e-Hybrid“ technologija sujungia 1.5l (130AG) variklio galią ir elektros variklį, suteikiančio 48 V galią, bei taip padidinančio bendrąją „Compass e-Hybrid“ galią iki 150 AG. Todėl „e-Hybrid“ sistema leidžia atlikti manevrus (automobilio pajudėjimo iš vietos, jo parkavimo ir tt..) mažu greičiu vien elektra.

„Jeep®e-Hybrid“ technologija

„Jeep®e-Hybrid“ technologijoje naudojamos naujos elektromobilių sistemos, užtikrinančios naujus vairavimo potyrius. Ši technologija leidžia atlikti manevrus, reikalaujančius nedidelio greičio, naudojant vien elektrą.

e-Creeping Atleidus stabdžio pedalą ir įsijungus elektros varikliui, automobilis gali lėtai judėti, naudodamas elektros energiją, net jei vidaus degimo variklis išjungtas.

e-Launch Elektrinis variklis leidžia automobiliui pajudėti iš vietos tyliai ir be trūkčiojimų.

eQueuing Kadangi elektriniame režime automobilis juda mažu greičiu, su „e-Hybrid“ technologija galima tolygiai ir tyliai judėti netgi spūstyje, kai reikia nuolat stabdyti ir vėl važiuoti.

e-Parking Naudojant šią technologiją automobilio statymo manevrus galima atlikti elektriniame režime, neišmetant CO2.

Saugumas

Naujajame „Compass e-Hybrid“ automobilyje įrengtos įvairios aktyviosios ir pasyviosios saugos sistemos, padedančios jums visų kelionių metu.

Eksterjeras

„Jeep® Compass“ yra išskirtinis debiutas hibridinio mobilumo pasaulyje. Dizainas, kurio su niekuo neįmanoma supainioti, ir stulbinančios kėbulo linijos atskleidžia naujo dizaino detales, pvz., atnaujintas priekines groteles, priekinį buferį ir „Full LED“ priekinius žibintus.

Interjeras

Naujojo „Compass e-Hybrid“ salonas išsiskiria savo erdvumu, komfortu ir stiliumi. Centrinė konsolė sukurta taip, kad sukurtų erdvės pojūtį, bet visos reikalingiausios funkcijos būtų ranka pasiekiamos. Automobilyje integruotas jutiklinis 10.1 colio ekranas su „Uconnect“ sistema bei modernus prietaisų skydelis. Aukščiausios kokybės audiniai, malonios liesti medžiagos sukuria komforto bei prabangos jausmą.

KOMPROMISŲ NEPRIPAŽĮSTANTI GALIA

„Jeep“® iš naujo atranda visų varančiųjų ratų pavarą, 4×4 trauką suderindamas su elektrine varomąja jėga. Galia dar labiau išauga, o degalų sąnaudos ir emisijos sumažėja. Iki 240 AG bendroji galia ir iki 50 km vien tik elektriniu režimu nuvažiuojamas atstumas.