JEEP® GRAND CHEROKEE
Legenda sugrįžta prabangiausioje formoje

JEEP® GRAND CHEROKEE
Legenda sugrįžta prabangiausioje formoje

Legendinis Jeep®– elegantiškiausia forma

Pajuskite unikalų prabangos ir laisvės pojūtį, kurį suteikia įkraunamas hibridas Jeep® „Grand Cherokee 4xe“. Būkite vienas pirmųjų ir sužinokite daugiau apie naująjį „Grand Cherokee“.

VISŲ LAIKŲ DAUGIAUSIAI APDOVANOTAS VISUREIGIS SUGRĮŽTA. NAUJASIS JEEP® GRAND CHEROKEE. JAU 2022 METAIS!

Pristatome naująjį Jeep® GRAND CHEROKEE 4xe visureigį. Naujas šiuolaikiškas ir prabangus
interjeras, naujas eksterjeras bei išlaikyta legendinė Jeep® būdinga galia ir veržlumas. Registruokitės ir gaukite visas naujienas, susijusias su šio modelio atvykimu į Europą, pirmieji!

Nuotraukose pateikti JAV rinkai skirti automobiliai , nuotraukos yra parodytos tik iliustraciniais tikslais.

NAUJASIS ĮKRAUNAMAS HIBRIDINIS JEEP® „GRAND CHEROKEE 4xe“

Jeep® „Grand Cherokee 4xe“ su keturių varomų ratų sistema: šiuolaikiškas išorės dizainas, elegantiškas interjeras ir neprilygstamos važiavimo savybės.

IŠSKIRTINTUMU ALSUOJANTIS „GRAND CHEROKEE 4XE“

Naujasis Jeep® „Grand Cherokee 4xe“ pasižymi patobulintomis šiuos visureigius išgarsinusiomis savybėmis: prabanga, individualumu, stiliumi ir galia. Šiame neprilygstamame įkraunamame hibridiniame visureigyje išskirtinumo suteikia drąsios linijos, modernios eksterjero linijos bei atnaujintos žymiosios Jeep® priekinės grotelės, modernios eksterjero formos.

NAUJA LAISVĖS IŠRAIŠKA

Kiekvieną dieną mėgaukitės visiškai naujais važiavimo pojūčiais. Naujo Jeep® „Grand Cherokee 4xe“ automobilio pritaikyti sprendimai Jums užtikrins visapusišką 360° mobilumą.

IŠLIKITE LANKSTŪS

Dinamiškame miesto gyvenimo tempe būtinas lankstumas ir visapusiškumas. Jeep® „Grand Cherokee 4xe“ įkrauno hibrido versija veikia itin tyliai. Vien elektra galima nuvažiuoti daugiau nei 50 kilometrų, o prireikus galima itin greitai pasikrauti netoli esančiose įkrovimo stotelėse ar namie. Galite rinktis iš trijų skirtingų važiavimo režimų: hibridas, elektrinis ir e-save. Stulbina „Grand Cherokee 4xe“ įkraunamo hibrido važiavimo galimybės: 380 AG, sukimo momentas 637Nm. 4 varantys ratai, užtikrins stabilumą ir pravažumą.

„MODE 3" KABELIS SU KABELIO RITE

Savo naująjį Jeep® „Grand Cherokee 4xe“ versijos visureigį galite įkrauti, kur būtumėte. Pridedama „Mode 3″ jungtis , kurios dėka galima paprastai įkrauti hibridinį visureigį Jeep® 4xe bet kurioje viešoje ES esančioje įkrovimo stotelėje. Kabelio ritė leidžia talpinti kabelį bagažinėje patogiau ir taupant vietą.

JEEP WAVE® LOJALUMO PROGRAMOS NAUDOS, ĮSKAITANT TECHNINĘ PRIEŽIŪRĄ 5 METAMS

Kiekviena jūsų Jeep® detalė garantuoja saugumą ir apsaugą. Taip pat, įsigydami „Grand Cherokee 4xe“ automobilį, galėsite 5 metus naudotis išskirtine „Jeep Wave®“ programa, 5 metus gauti planinės techninės priežiūros paslaugas ir įvairių specialių paslaugų. Daugiau apie „Jeep Wave®” programą.

„GRAND CHEROKEE 4XE" SUGRĮŽTA

Užburiantis „Grand Cherokee" grožis jau atrado Italijos gatves. Subtilus ir šiuolaikiškas interjeras, elegantiška išorė nepaliks abejingų. Kviečiame pamatyti pirmąjį „Grand Cherokee", kuris jau greitai pasieks ir Lietuvą!