JEEP® GRAND CHEROKEE

JEEP® GRAND CHEROKEE

Išorė

ŽAVI KIEKVIENA SMULKMENA

Naujasis 2024 metų laidos Jeep® Grand Cherokee pasižymi elegantišku ir patraukliu dizainu, kuris išsiskiria kiekviename kelyje.
Dabar su dar didesniu pasitikėjimu įveikite visas kliūtis dėl aukščiausios kokybės LED reflektorinių žibintų ir 20 colių arba 21 colio aliuminio lydinio ratlankių, kurie taip pat prisideda prie elegantiškos legendinio modelio išvaizdos.
4xe ženklelis su mėlynais fragmentais puošia šio ikoniško visureigio išorę.

 

NEPRIEKAIŠTINGO STILIAUS

Naujojo 2024 metų laidos Jeep® Grand Cherokee 4xe elegancija ir charakteris akivaizdūs kiekvienoje detalėje. Naujasis dizainas pabrėžia Jeep® skiriamuosius bruožus. Ikoniškos septynių angų grotelės išryškina raižytas, raumeningas formas ir sklandžiai susilieja su kitais stiliaus elementais, pavyzdžiui, panoraminiu elektra valdomu stoglangiu.

4xe

Naujasis 2024 metų laidos Jeep® Grand Cherokee tęsia savo pirmtakų ikoniško statuso tradicijas, prisijungdamas prie 4xe serijos su savo išskirtiniu mėlynu žymėjimu: Jeep® logotipo siluetu priekyje ir ant bagažinės dangčio, Grand Cherokee pavadinimu ant durų ir 4xe ženkleliu galinėje dalyje.

NAUJOVIŠKA GALIA

Naujojo 2024 metų modelio Jeep® Grand Cherokee 4xe galią kuria dvi didelio našumo jėgainės: 2 l benzininis I-4 variklis su turbokompresoriumi, galintis išvystyti iki 272 AG ir naujasis iki 145 AG galios elektrinis variklis, užtikrinantis komfortišką važiavimą ir elektra nuvažiuojamą atstumą iki 51 km. Jiems veikiant kartu, Jeep® Grand Cherokee 4xe gali išvystyti iki 380 AG.

ĮKRAUKITE, KUR BEBŪTUMĖTE – NET KELIAUDAMI

Jūsų 2024 metų Jeep® Grand Cherokee 4xe įkrovimas yra dar paprastesnis. Įkraukite patogiai namuose naudodami standartinį laidą (esant 2,3 Kwh greičiui, pilnam įkrovimui reikės 4 valandų) arba daugumoje viešųjų įkrovimo stotelių, naudodami Mode 3 kabelį (prireiks vos 1 valandos ir 40 minučių, kad pilnai įkrautumėte 7,4 Kwh greičiu).
Be to, funkcijos e-Coasting dėka, lėtėjant, stabdant ir riedant yra regeneruojama energija, kuria papildomai įkraunama baterija.

HIBRIDINIO REŽIMO PASIRINKIMAS

Pasirinkite iš trijų vairavimo režimų, kad atrastumėte naujojo Jeep® Grand Cherokee 4xe charakterį, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius.
• Elektrinis režimas – nepaprastai tyli kelionė su nulinėmis CO2 emisijomis.
• Hibridinis režimas automatiškai optimizuoja abiejų jėgainių naudojimą.
• e-Save režimas leidžia įkrauti bateriją važiuojant, naudojant vidaus degimo variklį.

Vidus

ERDVĖ ATEIČIAI

Naujasis 2024 metų laidos Jeep® Grand Cherokee nustato naujus komforto standartus. Jo erdviame salone naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos ir pažangiausios technologijos.
Išskirtinio dizaino sėdynės su unikaliomis detalėmis gali būti nustatytos iki 16 skirtingų padėčių*, kad užtikrintų maksimalų komfortą, o 4 zonų klimato kontrolė, pritaikomas foninis apšvietimas, subtili odos apdaila ir mediniai intarpai suteikia elegancijos pojūtį, esant bet kokioms oro ir kelio sąlygoms.

Naujajame Grand Cherokee galėsite naudotis pažangiausiomis jungiamumo technologijomis dėl naujos UconnectTM informacijos ir pramogų sistemos su 10,1 colio jutikliniu ekranu.

*Standartinė įranga Summit Reserve.

KELIŲ SPALVŲ FONINIS APŠVIETIMAS

Sukurkite suasmenintą nuotaiką. Dėka LED foninio apšvietimo*, kurį galima rinktis iš 5 skirtingų spalvų, dabar galite pritaikyti kelionę pagal savo nuotaiką.

*Standartinė įranga Summit Reserve.

REGULIUOJAMOS SĖDYNĖS SU 16 SKIRTINGŲ PADĖČIŲ

Įsitaisę naujojo Jeep® Grand Cherokee sėdynėse, galite rinktis iš 16 skirtingų padėčių*, kurios užtikrina maksimalų komfortą.

*Standartinė įranga Summit Reserve.

10,25 COLIO EKRANAS KELEIVIAMS

Naujiena šiame automobilių segmente – visi naujojo Grand Cherokee keleiviai gali lengvai naudotis paieška jutikliniame ekrane ir pateikti vairuotojui kelionės nuorodas arba prijungti belaides ausines ir mėgautis įtraukiančiomis pramogomis*.

*Standartinė įranga Summit Reserve.

AUKŠČIAUSIOS KLASĖS GARSO SISTEMA MCINTOSH®

Dėl aukščiausios klasės McIntosh® garso sistemos galite mėgautis idealaus skambesio garsu leisdamiesi į savo nuotykius. Sistemą sudaro 17 kanalų stiprintuvas, kuris užtikrina iki 950 W galią ir 19 specialiai sukurtų garsiakalbių, įskaitant 10 colių žemųjų dažnių garsiakalbį.

IŠMATAVIMAI

Naujasis Jeep® Grand Cherokee garantuoja kiekvienam nuotykiui būtiną komfortą ir didelę erdvę. Automobilis gali būti iki 1,80 m aukščio, jo ilgis yra 4,91 m, o plotis – 2,15 m. Išmatavimai gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo versijos.