JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

Jeep® Renegade – ištikimas kompanionas, nevaržantis jūsų kasdienių sprendimų.

RENEGADE LONGITUDE

Šis miesto visureigis išsiskiria iš kitų kelyje esančių transporto priemonių. Apvalūs priekiniai žibintai, aiškios, tačiau ne per griežtos linijos įrodo, kad „Jeep® Renegade“ tvirtai išlaiko savo išskirtinį stilių. Ir nors automobilyje netrūksta šiuolaikinio dizaino elementų, pamatę jį, vis tiek atpažinsite legendines „Jeep®“ formas.

RENEGADE LIMITED

Naujasis „Renegade Limited“ siūlo neribotą važiavimo malonumą. Jūsų saugumą sustiprina tokie modernūs priedai, kaip įspėjimo apie susidūrimą iš priekio sistema ir stulbinantys nauji LED priekiniai žibintai. Jūs taip pat atrasite naują važiavimo malonumo lygį su šildomomis odinėmis sėdynėmis, dar geresne automatinių dviejų zonų oro kondicionavimo sistema, kurią galima nustatyti ir valdyti jutikliniame ekrane.

JUNGIAMUMAS, KURIS SVARBUS

„Uconnect“™ 8,4 colio NAV DAB radijo sistema siūlo efektyvų ir patogų būdą kiekvienam vairuotojui ir keleiviui išmaniai keliauti. „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ suteikia galimybę pasirinkti garso takelį savo nuotykiui, o „Uconnect“™ navigacijos sistema užtikrina, kad visada rasite savo kelią namo.

Aukščiausias saugumo lygis

Jūsų nuotykiai prasideda su „Jeep® Renegade“. Daugiau nei 70 saugumo technologijų suteiks pasitikėjimą savimi važiojant bekele, greitkeliu ar miesto gatvėmis. Daugybė įdiegtų jutiklių įspėja apie galimas kliūtis ar avarines situacijas, todėl šis visureigis leidžia jums laisvai rinktis bet kokius kelionių maršrutus, o saugumu pasirūpina pats.