JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

Drąsi išvaizda, atspindinti jūsų asmenybę

Šis miesto visureigis išsiskiria iš kitų kelyje esančių transporto priemonių. Apvalūs priekiniai žibintai, aiškios, tačiau ne per griežtos linijos įrodo, kad „Jeep® Renegade“ tvirtai išlaiko savo išskirtinį stilių. Ir nors automobilyje netrūksta šiuolaikinio dizaino elementų, pamatę jį, vis tiek atpažinsite legendines „Jeep®“ formas.

Užtikrintas pravažumas

Naujasis „Jeep® Renegade“ – sukurtas miestui, bet neabejotinai įveiktų ir sunkiausiai pravažiuojamus užmiesčio kelius. Visureigyje gali būti įdiegta važiavimo parametrų parinkimo sistema SELECTRAC III, skirta nuolat pastoviai stebėti ir reguliuoti į priekinius ir užpakalinius ratus perduodamam sukimo momentui. O elektroninė sistema nuo apsivertimo ir stabilumo kontrolė (ESC) su pajudėjimo į įkalnę sistema padeda išvengti slydimo ir didina sukibimą su kelio danga.

Aukščiausias saugumo lygis

Jūsų nuotykiai prasideda su „Jeep® Renegade“. Daugiau nei 70 saugumo technologijų suteiks pasitikėjimą savimi važiojant bekele, greitkeliu ar miesto gatvėmis. Daugybė įdiegtų jutiklių įspėja apie galimas kliūtis ar avarines situacijas, todėl šis visureigis leidžia jums laisvai rinktis bet kokius kelionių maršrutus, o saugumu pasirūpina pats.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis