JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

Jeep® Renegade – ištikimas kompanionas, nevaržantis jūsų kasdienių sprendimų.

„Renegade“ su vidaus degimo varikliu

„Renegade“ automobiliai, gali pasiūlyti 1.0l (120AG) ir 1.3l (150AG) vidaus degimo variklius, varomus benzinu, bei 1.6l (130AG), varomą dyzelinu. Automobiliai komplektuojami su 6 greičių pavarų dėže bei varomi priekiniais ratais, užtikrins sklandų vairavimą mieste ir užmiestyje.

„Renegade 4xe“ įkraunamas hibridas

Įkraunami „Jeep® Renegade“ hibridiniai automobiliai (pažymėti 4xe) turi 1.3 l benzininį ir 11,4 kWh elektrinį variklį, kurio didžiausia išvystoma galia siekia iki 180 AG. Įkraunami hibridai gali būti kraunami namuose arba specialiose stotelėse mieste. O  vien elektra jie gali įveikti iki 50 km mieste. Vidutiniškai, šio nuvažiuojamo atstumo pakanka visai dienai. Įkraunamas hibridas yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori išbandyti važiavimą vien elektra mieste, tačiau planuoja patogiai keliauti ir ilgesnius atstumus su vidaus degimo variklio pagalba.

„Renegade e-Hybrid“ - Lengvieji hibridai

„Jeep® e-hybrid“ lengvieji hibridai  naudoja vidaus degimo variklį bei elektros variklį. Šie hibridai naudoja elektros variklį pajudant iš vietos, esant riedėjimo režime ar parkuojantis. Lengvieji hibridai nėra kraunami iš tinklo, nes elektros variklis naudoja stabdymo metu sugeneruotą ir baterijoje sukauptą energiją. Lengvieji hibridai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie siekia sumažinti savo ekologinį pėdsaką, tačiau nenori atsisakyti vidaus degimo variklių teikiamų privalumų.

RENEGADE LONGITUDE

Šis miesto visureigis išsiskiria iš kitų kelyje esančių transporto priemonių. Apvalūs priekiniai žibintai, aiškios, tačiau ne per griežtos linijos įrodo, kad „Jeep® Renegade“ tvirtai išlaiko savo išskirtinį stilių. Ir nors automobilyje netrūksta šiuolaikinio dizaino elementų, pamatę jį, vis tiek atpažinsite legendines „Jeep®“ formas.

RENEGADE LIMITED

Naujasis „Renegade Limited“ siūlo neribotą važiavimo malonumą. Jūsų saugumą sustiprina tokie modernūs priedai, kaip įspėjimo apie susidūrimą iš priekio sistema ir stulbinantys nauji LED priekiniai žibintai. Jūs taip pat atrasite naują važiavimo malonumo lygį su šildomomis odinėmis sėdynėmis, dar geresne automatinių dviejų zonų oro kondicionavimo sistema, kurią galima nustatyti ir valdyti jutikliniame ekrane.

JUNGIAMUMAS, KURIS SVARBUS

„Uconnect“™ 8,4 colio NAV DAB radijo sistema siūlo efektyvų ir patogų būdą kiekvienam vairuotojui ir keleiviui išmaniai keliauti. „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ suteikia galimybę pasirinkti garso takelį savo nuotykiui, o „Uconnect“™ navigacijos sistema užtikrina, kad visada rasite savo kelią namo.

Aukščiausias saugumo lygis

Jūsų nuotykiai prasideda su „Jeep® Renegade“. Daugiau nei 70 saugumo technologijų suteiks pasitikėjimą savimi važiojant bekele, greitkeliu ar miesto gatvėmis. Daugybė įdiegtų jutiklių įspėja apie galimas kliūtis ar avarines situacijas, todėl šis visureigis leidžia jums laisvai rinktis bet kokius kelionių maršrutus, o saugumu pasirūpina pats.