„Jeep® Wrangler 4xe“ įkraunamas hibridas. Ikonos evoliucija.

„Jeep® Wrangler 4xe“ įkraunamas hibridas. Ikonos evoliucija.

Jeep® Wrangler tiesia naują kelią į ateitį – dabar geriausi jūsų nuotykiai bus varomi ir elektra.

Lietuvoje pristatytas ikoniškasis „Wrangler 4xe“ įkraunamas hibridas klientų bei žurnalistų buvo išbandytas ir bekelėje. Perkūno trasa padėjo atskleisti tikrąją „Wrangler 4xe“ galią, pajėgumą ir pažangumą bei dar kartą įrodyti, kad tikras bekelės ekspertas yra tik vienas - Jeep® „Wrangler“.

AKTYVIOSIOS IR PASYVIOSIOS SAUGOS FUNKCIJOS

Naujasis „Jeep® Wrangler 4xe“ išleidžiamas su standartine pažangia aktyviosios ir pasyviosios saugos įranga. Aklosios zonos stebėjimo sistema ir užnugaryje esančių automobilių aptikimo sistema užtikrina saugumą ir lengvą valdymą kasdienių kelionių metu. O su berakte „Enter ‘N Go“™ sistema galėsite be raktelio pagalbos atrakinti ir užrakinti savo automobilį ar užvesti ir išjungti jo variklį.

„GRANITE CRYSTAL“ APDAILA

Išsiskirkite miesto džiunglėse ir bekelės trasose su „Wrangler 4xe“ modelio išvaizda. Akį traukiančią „Granite Crystal“ spalvą galima matyti ant įspūdingų priekinių grotelių su septyniais tarpais, „Full LED“ priekinių žibintų bloko, sparnų ir priekinio buferio. Be to, šio modelio atsarginis ratas uždengtas išskirtiniu kietu gaubtu, kuris pabrėžia ryžtingą automobilio dizainą.

9 GARSIAKALBIŲ „ALPINE“® GARSO SISTEMA

Standartinėje komplektacijoje įrengta „Alpine“® garso sistema su 12 kanalų stiprintuvu ir devyniais garsiakalbiais, įskaitant įvairioms oro sąlygoms atsparų galinį žemų dažnių garsiakalbį, užtikrinantį garso kokybę netgi atvirame ore.

„UCONNECT“™ NAVIGACIJOS IR INFORMACIJOS BEI PRAMOGŲ SISTEMA

Naujajame „Wrangler 4xe“ sumontuota ketvirtos kartos „Uconnect“™ navigacijos ir informacijos bei pramogų sistema su 8,4 colių skersmens ekranu, į kurią integruotos „Apple CarPlay“® ir „Android Auto“™ funkcijos. Be to, su ja galite greitai ir lengvai valdyti visas paslaugas, skirtas įkraunamų hibridinių automobilių pasauliui.

Naujasis „Wrangler 4xe 80th Anniversary“

Naujasis „Jeep® Wrangler“ švenčia savo prekės ženklo 80-ąjį jubiliejų su specialiu šiai progai skirtu modeliu. Jame išlieka tokios „Wrangler“ standartinės įrangos ypatybės, kaip „Granite Crystal“ spalvos kėbulo apdaila, kietas kėbulo spalvos stogas, geriausios savo klasėje saugos funkcijos ir odinis salonas. Be to, siekiant pabrėžti šio specialios laidos automobilio išskirtinumą ir charakterį, 80-ajam jubiliejui skirtos emblemos puošia automobilio šoną, sėdynes ir prietaisų skydelį.

SPALVOS

Įvairių spalvų pasirinkimas – Juoda/Black, Tamsiai pilka/Granite Crystal​, Balta/Bright White, Raudona/Firecracker Red, Tamsiai raudona/Snazzberry, Tamsiai mėlyna/Hydro Blue, Žydra/Chief, Tamsiai žalia/Sarge Green, Šviesiai žalia/Gecko, Geltona/Nacho.

IŠSKIRTINĖ EMBLEMA

80-ajam jubiliejui skirtą modelį puošia su niekuo nesupainiojamos unikalios detalės. Išskirtinės šio jubiliejaus emblemos yra ant automobilio kėbulo šono ir visame salone ant sėdynių bei prietaisų skydelio. Tikra neprilygstamo „Jeep“® stiliaus sintezė.

LEGENDINIS STILIUS

Specialios laidos „Wrangler 4xe“ įkraunamas hibridas buvo sukurtas 80-ajam „Jeep“® istorijos jubiliejui paminėti, būtent dėl to sėdynės ir prietaisų skydelis išsiskiria kontrastingomis siūlėmis, o „Berber“ grindų kilimėliai prideda prabangos ir elegancijos.

Naujasis „Wrangler 4xe Rubicon“

Naujasis „Jeep® Wrangler Rubicon“, dabar jau išleistas ir kaip įkraunamas hibridinis automobilis, išlaikė dvi pagrindines savo ypatybes, dėl kurių tapo įžymus: stilių ir išskirtines eksploatacines savybes. Šio modelio standartinėje komplektacijoje yra 4xe ženklas ant variklio dangčio, 32 colių skersmens „Mud Terrain“ padangos, priekyje sumontuota bekelės kamera ir „Tru-Lok“® diferencialo blokuotės sistema – tobula įranga tikriems nuotykiams.

SPALVOS

Dar daugiau spalvų! Raudona/Firecracker Red, Geltona/Nacho ir Hellayella, Šviesiai žalia/Gecko, Žydra/Chief, Tamsiai mėlyna/Hydro Blue, Juoda/Black, Tamsiai pilka/Granite Crystal, Pilka/Sting Gray, Šviesiai pilka/Billet Sil, Balta/Bright White.

„TRU-LOK“® SISTEMA

Ieškoti naujų nuotykių už „Rubicon“ vairo padeda pažangios technologijos, kurios saugos jus bekelės trasose. Paspaudus svirtinį jungiklį prietaisų skydelyje, „Tru-Lok“® sistema užblokuoja priekinį ir galinį diferencialus, taip tolygiai tarp visų ratų paskirstydama galią ir užtikrindama tinkamą sukibimą netgi važiuojant mažu greičiu bekele.

PRIEKYJE SUMONTUOTA BEKELĖS KAMERA

„Rubicon Wrangler 4xe“ modelyje priekyje įrengta nauja „TrailCam“ kamera rodo didelės raiškos kelio, kuriuo važiuojate, vaizdą, taip palengvindama matomumą ir leisdama išvengti bet kokių duobių ar kliūčių. Joje taip pat įrengta savaiminio apiplovimo sistema, todėl ryškus vaizdas užtikrinamas bet kuriuo metu. Naudinga kelyje kasdien, nepakeičiama – važiuojant bekele.

BEKELEI SKIRTOS PADANGOS

„Jeep® Wrangler Rubicon 4xe Plug-in Hybrid“ standartinėje komplektacijoje yra 32 colių skersmens „Mud Terrain“ padangos, puikiai sukimbančios su bet kokia bekelės ar miesto danga.

Naujasis „Wrangler Sahara 4xe“

„Sahara“ standartinėje komplektacijoje yra ketvirtosios kartos „Uconnect“™ navigacijos ir informacijos bei pramogų sistema su 8,4 colių skersmens ekranu, 9 garsiakalbių „Alpine“® garso sistema ir 18 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai – patogumo ir stiliaus harmonija sutverta nuotykiams.

SPALVOS

Neišsemiama spalvų gama – Žydra/Chief, Tamsiai mėlyna/Hydro Blue, Tamsiai žalia/Sarge Green, Šviesiai žalia/Gecko, Geltona/Nacho, Raudona/Firecracker Red, Juoda/Black, Tamsiai pilka/Granite Crystal, Pilka/Sting Gray, Šviesiai pilka/Billet Sil, Balta/Bright White, Tamsiai raudona/Snazzberry.

18 COLIŲ ALIUMINIO LYDINIO RATLANKIAI

Naujojo „Wrangler Sahara 4xe“ tapatybės esmė puikiai atsiskleidžia unikalaus dizaino 18 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiuose. Tai nauja stilinga miestui skirto „Wrangler“ detalė.