HIBRIDINIS „JEEP COMPASS“ EFEKTYVESNIS VISUREIGIS JŪSŲ ŠEIMAI

HIBRIDINIS „JEEP COMPASS“ EFEKTYVESNIS VISUREIGIS JŪSŲ ŠEIMAI

Modernus hibridinis automobilis

Naujajame „Compass e-Hybrid“ įrengta moderni technologinė ekosistema, pagerinanti važiavimo komfortą ir sukurianti neprilygstamus važiavimo hibridiniu automobiliu potyrius.

e-Creeping Atleidus stabdžio pedalą ir įsijungus elektros varikliui, automobilis gali lėtai judėti, naudodamas elektros energiją, net jei vidaus degimo variklis išjungtas.

e-Launch Elektrinis variklis leidžia automobiliui pajudėti iš vietos tyliai ir be trūkčiojimų.

eQueuing Kadangi elektriniame režime automobilis juda mažu greičiu, su „e-Hybrid“ technologija galima tolygiai ir tyliai judėti netgi spūstyje, kai reikia nuolat stabdyti ir vėl važiuoti.

e-Parking Naudojant šią technologiją automobilio statymo manevrus galima atlikti elektriniame režime, neišmetant CO2.

10,1 colio „Uconnect“™ multimedijos sistema

Naujajame „Jeep® Compass e-Hybrid“ įrengta moderniausia „Jeep® Uconnect“™ informacijos ir pramogų sistema. Naujoji „Uconnect“™ sistema, kurios procesoriaus sparta net 5 kartus didesnė už ankstesnių modelių, yra itin intuityvi ir greitai įvykdys bet kokias komandas. Interaktyvią sistemos meniu juostą galima prisitaikyti pagal savo poreikius, sudėliojant programėles ir valdiklius bei įterpti juos kaip parankines priemones.

NAUJAS 10,25 COLIO SKAITMENINIS PRIETAISŲ SKYDELIS

Visą naudingą informaciją lengvai stebėkite Full HD 10,25 colio skaitmeniniame prietaisų skydelyje. Spalvotame ekrane aktyviosios zonos matmenys yra 244 x 91 mm. Šį modernų skaitmeninį skydelį galima patogiai pritaikyti sau, pasirenkant net iš 12 skirtingų konfigūracijų.

NUOTOLINIAI ATNAUJINIMAI

Multimedijos sistemai yra naudojamas belaidžio atnaujinimo (Over-The-Air) sistema ir 4G ryšys. Tokiu būdu žemėlapius ir turinį galėsite atnaujinti patys, be jokių papildomų apsilankymų „Jeep®“ atstovybėse.

NAUJAS BELAIDIS ĮKROVIMAS

Įkraukite įrenginį be vargo ir be laidų. Naujame „Compass e-Hybrid“ yra belaidžio įkrovimo vieta. Tiesiog padėkite savo išmanųjį telefoną tam skirtoje vietoje ir automatiškai prasidės įkrovimo procesas.

Pakelkite jungiamumą į kitą lygmenį

Patogiai naudokitės savo išmaniuoju telefonu net važiuodami automobiliu su „Apple CarPlay“™ ir „Android Auto“™.

Apple Car Play

Patogiai ir greitai prijunkite savo „iPhone“ prie „Uconnect“™ sistemos. Su „Apple CarPlay“ galite naudoti „Apple Maps“, siųsti žinutes, skambinti ir klausytis „Apple Music“, valdydami „Siri“ valdymo balsu funkcija.

Android AutoTM

Su „Android Auto“ galite lengvai naudotis valdymo balsu funkcijomis, „Google Maps“ ir klausytis „Google Play Music“, valdydami „Uconnect“ sistemos jutikliniame ekrane.

„Jeep®“ aukščiausi saugumo standartai

„Compass e-Hybrid“ įrengtos įvairios aktyviosios ir pasyviosios saugumo sistemos ir moderniausios technologijos, kurios valdyti automobilį ir užtikrinti visapusį saugumą.

Adaptyvi greičio palaikymo sistema

Naujajame „Compass e-Hybrid“ adaptyvi greičio palaikymo sistema yra net standartinėje komplektacijoje. Tai elektroninė sistema, kuri palaiko pasirinktą greitį ir išlaiko saugų atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio. Stabdymo ar lėtėjimo metu sistema automatiškai sumažina greitį, kad išlaikytų saugų atstumą.

Eismo juostos palaikymo sistema

Šios sistemos paskirtis yra išlaikyti automobilį eismo juostos viduryje. Jei automobilis krypsta į juostos pakraštį, sistema gali trumpai perimti vairo kontrolę ir grąžinti automobilį į eismo juostos vidurį.

2 lygio autonominis vairavimas

Antro lygio autonominio vairavimo sistemos sukurtos jūsų patogumui ir saugumui užtikrinti. Viena iš sistemų, pagalbinė važiavimo greitkeliu sistema (Highway Assist System, HAS) – tai nauja 2 lygmens automatinio vairavimo sistema, pirmą kartą įrengta „Jeep®“ modelyje. Šioje sistemoje suderintos dvi sistemos: adaptyvi greičio palaikymo ir eismo juostos palaikymo sistema. Veikdamos kartu šios sistemos užtikrina, kad automobilis greitkelyje važiuos pasirinktu greičiu, išlaikydamas saugų atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio ir išlikdamas savo eismo juostoje.

Visas dėmesys į kelią

Naujajame „Compass e-Hybrid“ įvairios saugumo sistemos ir modernios technologijos įrengtos jau standartinėje komplektacijoje, taip užtikrinant visų automobiliu važiuojančių saugumą ir gerovę.

Kelio ženklų atpažinimo sistema (TSR)

Priekinė kamera aptinka kelio ženklus ir praneša vairuotojui apie greičio ribojimą skaitmeniniame skydelyje.

Kelio ženklų infrormacijos sistema

Kelio ženklų informacijos technologija integruota į „Uconnect™ NAV“ informacijos ir pramogų sistemą; ji aptinka kelio ženklus, rodomus „TomTom“™ žemėlapiuose, ir pritaiko automobilio greitį pagal greičio ribojimus toje kelio atkarpoje.

Išmanioji greičio kontrolės sistema

Išmanioji greičio kontrolės sistema automatiškai atpažįsta greičio ribojimo ženklus bei pritaiko ir palaiko leistiną greitį.

Vairuotojo nuovargio aptikimo sistema

Vairuotojo nuovargio aptikimo sistema gali aptikti pirminius nuovargio požymius stebėdama vairo judesius ir vairuotojo sąveiką su automobiliu. Nuovargio požymių aptikusi sistema įjungia garsinius ir vaizdinius įspėjimus, kurie rekomenduoja vairuotojui sustoti pailsėti.​

Autonominė stabdymo sistema su pėsčiųjų aptikimu

Naujasis „Compass e-Hybrid“ gali sušvelninti susidūrimo kaktomuša su kitais automobiliais, kliūtimis ar pėsčiaisiais padarinius. Automobilyje sumontuoti radiolokatoriai aptinka kliūtis kelyje ir, esant poreikiui, automatiškai atlieka stabdymą, kuris padeda išvengti susidūrimo ar sušvelninti jo padarinius.

360° vaizdo kamera

Nauja pagalbos vairuotojui technologija, kuri palengvina automobilio parkavimą net ir pačiose siauriausiose aikštelėse. 360° vaizdo kamera filmuoja automobilį supančią aplinką iš viršaus, o vadovaudamasis šiuo vaizdu multimedijos ekrane, vairuotojas gali lengviau atlikti parkavimo manevrus.