HIBRIDINIS „JEEP COMPASS“ EFEKTYVESNIS VISUREIGIS JŪSŲ ŠEIMAI

HIBRIDINIS „JEEP COMPASS“ EFEKTYVESNIS VISUREIGIS JŪSŲ ŠEIMAI

ELEGANCIJA PAGAL JEEP®

Dar daugiau stiliaus, dar daugiau ryžto, dar daugiau „Jeep“®. Naujasis „Compass 4xe“ išsiskiria niekada anksčiau nematytu automobilio priekiu su ekspresyviomis linijomis, kurios dar labiau pabrėžia jo tvirtumą. Ikoniškos priekinės grotelės su septyniais tarpais atskleidžia modernesnes linijas ir priekyje papildo visiškai naujų priekinių žibintų ir buferio dizainą.

ATNAUJINTAS STILIUS

Naujojo „Jeep® Compass“ elegantiškas ir ryškias linijas pabrėžia naujo dizaino priekinės grotelės, o taip pat priekiniai ir galiniai žibintai.

NAUJO DIZAINO PRIEKINĖS GROTELĖS

Prabangaus visureigio įvaizdį kuria atnaujintos ikoniškosios „Jeep®“ priekinės grotelės, o jų elegantiškas linijas dar labiau išryškina juoda apdaila.

BERAKTĖ SISTEMA IR ELEKTRA VALDOMAS BAGAŽINĖS DANGTIS

Po galiniu automobilio buferiu esantys jutikliai reaguoja į kojos judesį ir automatiškai atidaro / uždaro bagažinės dangtį. O „Enter & Go“ beraktė sistema turi užvedimo ir automobilio atrakinimo funkcijas, kurios leidžia visus šiuos veiksmus atlikti tiesiog turint automobilio raktelį savo kišenėje.

ELEGANTIŠKAS IR FUNKCIONALUS DIZAINAS

Naujojo „Compass e-Hybrid“ salono dizainas yra puikus erdvės, komforto, stiliaus ir vairavimo technologijų derinys.

Nauja multimedijos sistema
Didesnis prietaisų skydelis
Naujas vairas
Išskirtinės detalės

ERDVUMAS YRA IŠSKIRTINĖ SAVYBĖ

Keleiviai, naminiai gyvūnai, asmeniniai daiktai: viskam rasite vietos naujajame „Compass e-Hybrid“ visureigyje. Daugiau skyrelių daiktams ir galimybė pertvarkyti bagažinės vidaus erdvę leis jums pritaikyti savo „Jeep®“ bet kokioms kelionėms.

NAUJOS ERDVĖS PO RANKA

Pasiimkite viską, ko jums reikia, netgi ilgiausioms kelionėms. „ Compass e-Hybrid“ siūlo jums daugybę patogiose vietose įrengtų dėtuvių. Šios erdvios ir į akis nekrentančios dėtuvės įrengtos už pavarų dėžės, centrinėje konsolėje ir ant porankio. Jų naudingoji talpa viršija 7 l, todėl jums po ranka yra viskas, ko reikia.