NAUJASIS „JEEP® COMPASS 4XE“ įkraunamas hibridas

NAUJASIS „JEEP® COMPASS 4XE“ įkraunamas hibridas

TECHNOLOGIJA

LABIAUSIAI IŠVYSTYTA OPERACINĖ SISTEMA PASAULYJE

Operacinė sistema naujajame „Jeep® Compass“ sukurta padėti jums greičiau ir lengviau nuvykti ten, kur reikia. Naujas turinys ir išskirtinės funkcijos padeda lengvai pasiekti visus valdiklius su intuityvia turinio paieška ir greitai reaguojančiais prisilietimais. Prisitaikykite interaktyvią multimediją pagal savo poreikius, susidėliodami programėles, taip kaip Jūs norite ir mėgaukitės lengvesniu prieinamumu.  

APPLE CARPLAY®

Su naujuoju „Jeep® Compass 4xe“ liksite prisijungę, bet ir neatitrauksite dėmesio nuo kelio prieš akis. Su „Apple CarPlay® belaidžio ryšio funkcija ir „Siri“ balso komandomis savo „iPhone“ naudokite visiškai saugiai – „Apple Maps“, „Messaging“, „Phone“ ir „Apple Music“. 

ANDROID AUTO™

Su „Android Auto“™ funkcijomis galite lengvai ir saugiai naudotis balso komandomis, „Google Maps“ ir „Google Play Music“ per jutiklinį ekraną ar valdiklius ant vairo. Dėl lengvai naudojamos navigacijos ir balso atpažinimo funkcijos galite keliauti link savo kelionės tikslo, pasirinkti savo grojaraštį ir likti prisijungus, nenukreipiant dėmesio nuo kelio priekyje. 

NAUJAS BELAIDIS ĮKROVIMAS

Naujajame „Jeep® Compass 4xe“ įrengta naujausia išmaniųjų telefonų įkrovimo technologija su belaidžio įkrovimo dėkliuku. Nenaudodami jokių laidų tiesiog padėkite savo suderinamą prietaisą ant stovo centrinėje konsolėje ir palaukite, kol užsidegs mėlynas įkrovimo indikatorius. Kai indikatoriaus spalva pasikeičia į žalią, tai reiškia, kad jūsų telefonas iki galo įkrautas.  

PASIRINKITE SAVO STILIŲ

Naujajame „Jeep® Compass 4xe“ galima pasirinkti tris skirtingus važiavimo režimus: hibridinį, kuriame naudojami abu varikliai, elektrinį tik su elektros varikliu, kuris iki nulio sumažina CO2 emisijas, ir „E-Save“, kuris palaiko akumuliatorių baterijos įkrovą, didindamas autonominių įkrovimo sistemų efektyvumą. 

SAUGUMAS

GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Šiuolaikinė elektroninė valdymo sistema – prisitaikanti greičio palaikymo sistema (Adaptive Cruise Control) – automatiškai reguliuoja automobilio greitį, išlaikydama saugų atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio.  

NUOKRYPIO NUO EISMO JUOSTOS ASISTENTAS

Likti savo eismo juostoje dar niekada nebuvo taip lengva, kai vairuotojui padeda pagalbinė laikymosi važiavimo juostoje sistema (Lane Keep Assist). Ši sistema automatiškai koreguoja automobilio padėtį, siųsdama vairuotojui vaizdinius įspėjimus.

KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMAS

Kelionės metu priekyje sumontuota kamera sugeba nuskaityti ir atpažinti kelio ženklus, įskaitant greičio ribojimo ženklus. Tuomet ji pateikia šią greičio ribą skaitmeniniame prietaisų skydelyje, taip pranešdama vairuotojui ir padėdama jam važiuoti saugiu greičiu. Aptikusi naują greičio apribojimą, išmanioji pagalbinė greičio ribojimo sistema sureguliuoja automobilio greitį be vairuotojo įsikišimo.  

360° KAMERA

Manevruokite lengviau, drąsiau ir ramiau, matydami viską aplinkui su naujos pagalbinės automobilio statymo sistemos 360° kamera.