NAUJASIS „JEEP® COMPASS 4XE“ įkraunamas hibridas

NAUJASIS „JEEP® COMPASS 4XE“ įkraunamas hibridas

INTERJERAS

NAUJA „UCONNECT“™ MULTIMEDIJOS SISTEMA

Iš naujo „Compass 4xe Plug-in Hybrid“ prietaisų skydelio iškyla naujas jutiklinis 10,1 colių skersmens „Uconnect“™ sistemos ekranas, kuris yra 30 % didesnis už senosios kartos ekranus ir išsiskiria „Ultra HD“ raiška. Nauja operacinė sistema užtikrina iki penkių kartų spartesnę navigaciją ir galimybę prisitaikyti sau sąsają, naudoti mėgstamas programėles ir sukurti iki 6 skirtingų naudotojų profilių.  

PADIDINTAS PRIETAISŲ SKYDELIS

Visiškai naujame „Compass 4xe“ pirmą kartą Jeep® visureigiuose įrengtas naujas ir išskirtinis skaitmeninis prietaisų skydelis. 10,25 colio skersmens „Full HD“ raiškos skaitmeninio ekrano matmenys yra 244 x 91 mm. 

AUTENTIŠKAS „JEEP“ ® STILIUS

Jeep® Compass 4xe“ viduje išsiskiria savo aštriomis linijomis ir aukščiausios kokybės medžiagomis, stilingos sėdynės papuoštos nepakartojamomis ir unikaliomis detalėmis, pvz., „Diesel Grey“ spalvos siūlėmis S modelyje, kurios pabrėžia šio kompaktiško visureigio charakterį ir eleganciją. 

TALPESNĖS DĖTUVĖS

Naujojo „Jeep® Compass 4xe“ salone yra dar daugiau vietos būtiniems daiktams: įrengtos naujos dėtuvės už pavarų dėžės ir po atrama rankai. Lyginant su ankstesniu modeliu, dėtuvių automobilyje talpa išaugo daugiau nei dvigubai – nuo 2,8 litro iki 7,2 litro. Tai puiku, nes visi reikalingi daiktai dabar bus po ranka.  

EKSTERJERAS

VISIŠKAI NAUJOS DETALĖS

Dar daugiau stiliaus, dar daugiau ryžto, dar daugiau „Jeep®. Naujasis „Compass 4xe“ išsiskiria niekada anksčiau nematytu automobilio priekiu su ekspresyviomis linijomis, kurios dar labiau pabrėžia jo storį ir tvirtumą. Ikoniškos priekinės grotelės su septyniais tarpais atskleidžia modernesnes linijas ir priekyje papildo visiškai naujų priekinių žibintų ir buferio dizainą. 

4XE EMBLEMOS

Jeep® Compass 4xe“ išskirtinį kėbulo dizainą pabrėžia unikalios stilingos detalės, pvz., nauja chromuota 4xe emblema ant bagažinės durų. Šią visiškai naujo „Compass“ emblemą gaubia puikiai žinomas mėlynas kontūras – 4xe modelių skiriamasis ženklas. 

AUTOMATINĖS BAGAŽINĖS PAKELIAMOS DURYS

Naudojant „Jeep® Compass 4xe“ elektrinių pakeliamų bagažinės durų funkciją*, jas galima atidaryti ir uždaryti be rankų. Jutiklius po galiniu buferiu suaktyvinsite paprastu kojos judesiu. 

*Nėra modeliuose su vilkimo kabliu.