Jeep prekės ženklas

HEROJŲ PAVELDAS 

Simbolinis Jeep® prekės ženklas yra pripažintas pasaulyje, amžinai susijęs su laisve, galimybėmis ir nuotykiais. Kiekviena Jeep transporto priemonė turi unikalią istoriją su turtingu paveldu, kuris siejamas su Willys MA originalu.

Mūsų istorija yra jūsų istorija. Jeep savininkai jau seniai žinojo, kad Go Anywhere, Do Anything® yra gyvenimo būdas, ne tik kampanijos šūkis. Ištyrinėkite mūsų legendinę seriją, tada sukurkite savo amžiną istoriją visureigiu Jeep 4×4.

1940 metai

Gimę mūšio karštyje Go-Anywhere, Do-Anything® Jeep 4×4 tapo herojais tūkstančiams sąjungininkų karių visame pasaulyje. Lygiai tokie patys herojiški civiliniai visureigiai 1940 m. įtvirtino Jeep markę kaip nenuginčijamą 4×4 technologijų lyderį.

1950 metai

1950 m. iškilo laisvalaikio transporto priemonės, taip pat inžinerijos pranašumas. Vietiniai entuziastai padėjo pradėti Jeep® Jamborees ir pakėlė originalią laisvės mašiną į naują pardavimų aukštį dėka septynių unikalių modelių.

1960 metai

Naujasis Jeep® Wagoneer atstovavo išskirtinį tobulinimą ir naujoves. Prestižas ir individualumas valdė tuomet. Jeep markės serija išaugo 14 modelių – darbui, žaidimams, poilsiui ir prabangai tinkančiu transportavimu.

1970 metai

Jeep® prekės ženklo 4×4 lyderiavimas tęsėsi ir 70-aisiais metais su viso laiko 4×4 sistemos pristatymu. Sportinio stiliaus 2-durų standartinio dydžio Cherokee (SJ) nušlavė 4WD nuo Metų apdovanojimų. Šeši modeliai padėjo pakelti pardavimus į visų laikų aukštumas.

1980 metai

Pristatytas naujasis Jeep® Cherokee (XJ) padėjo revoliucionizuoti 4×4 rinką. Galingoji XJ pristatė daug pramonės pirmųjų, įskaitant: pirmasis kompaktiškas 4 durų visureigis, pirmoji UniFrame konstrukcija, pirmoji viso laiko 4×4 sistema su greitėjimo galimybe.

1990 metai

Naujasis 1993 m. Jeep® Grand Cherokee (ZJ) nustatė naują pramonės etaloną dėka savo unikalaus kelio ir bekelės galimybės balanso. Super galingas Wrangler (TJ) su nauja spyruokline pakaba buvo pristatytas 1997 metais. 1999 m. naujas Grand Cherokee (WJ) buvo parduodamas kaip visų laikų pajėgiausias visureigis. Pardavimai išaugo iki 629K vienetų per dešimtmetį.

2000 metai

Radikalusis 2003 m. Jeep® Wrangler Rubicon buvo pati pajėgiausia kada nors pagaminta Jeep prekės ženklo transporto priemonė. Naujas 4-durų Wrangler pavadintas “Unlimited” sukėlė pramonės audrą. Compass ir Patriot buvo pirmosios Jeep transporto priemonės, kurios pasiekė mažą universalųjį visureigio tipo segmentą.

Naujasis pertvarkytas 2011 m. Grand Cherokee buvo pradėtas triukšmingomis apžvalgomis ir atnaujintas 2013 m. su daug naujų stiliaus užuominų kartu su nauju 3.0 L EcoDiesel™ varikliu (vėlyvas). Naujasis 2014 m. Cherokee pakeičia Liberty – žadantis iš naujo apibrėžti vidutinio dydžio segmentą.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis