SUTINKU

JEEP® GRAND CHEROKEE

JEEP® GRAND CHEROKEE 3.0 V6 CRD SUMMIT

VARIKLIS: 3.0 V6
PAVARŲ DEŽĖ: 8 pavarų automatinė
AG: 250
KURO TIPAS: Dyzelinas
VARANTIEJI RATAI: Quadra-Drive® II
KAINA: nuo 55 380 €

ĮKVEPIANTI GALIA IR VERŽLUMAS
3 litrų „TurboDiesel V6“ variklyje naudojama pažangi švaraus dyzelio ir mažos CO2 emisijos sistema, kuri užtikrina optimalias kuro sąnaudas. Kartu su aštuonių pavarų automatine pavarų dėže „Jeep® Grand Cherokee“ modelis gali nesunkiai tempti iki 3 500 kg (7400 lbs) svorio, tad dabar galite vežtis ką tik norite.

NEPRIEKAIŠTINGAS RAFINUOTUMAS
Įsivaizduokite, kad reikia vairuoti sudėtingiausiomis eismo sąlygomis, tačiau kartu išlaikyti stilių, patogumą ir demonstruoti aukščiausią klasę.  Su „Jeep® Grand Cherokee Summit“ – tai tapo įmanoma. Rafinuota klasika ir nepriekaištingas dizainas užtikrina maksimalų komforto ir stiliaus pojūtį.

STABILUMO GARANTAS
Legendinės „Jeep®“ transporto priemonės stabilumą kelyje užtikrina pažangi „Selec-Terrain®“ sukibimo jėgos valdymo sistema. Ji turi penkis režimus, todėl galite drąsiai važiuoti bet kokiomis oro sąlygomis, įskaitant sniegą. Sukibimo jėgą sustiprina galimos „Quadra-Trac II®“ arba „Quadra-Drive® II 4WD“ sistemos, o Quadra-Lift®“ pneumatinė pakabos sistema turi net penkių aukščių nustatymus, todėl jos dėka užtikrinamas maksimalus vairavimo komfortas ir stabilumas kelyje.

Sužinoti daugiau