SUTINKU

„Jeep®“ nugalėjo žurnalo „4×4 Magazine“ 2017 m. geriausiųjų rinkimuose.

13 December 2016

Britų bekelės specialistų žurnalas „4×4 Magazine“ antrus metus iš eilės karūnavo „Jeep® Renegade“ metų keturračiu.

„Renegade“ taip pat laimėjo „Vidutinio dydžio visureigio“ (Mid-range SUV) kategorijoje, legendinis „Jeep Wrangler“ jau penktus metus iš eilės laimėjo „Sunkiojoje“ (Hardcore) klasėje, o „Jeep Cherokee“ laimėjo „Aukščiausios klasės visureigio“ (Top-range SUV) grupėje.

Žurnalo „4×4 Magazine“ ekspertų grupė nusprendė, kad „Jeep Renegade“ šiemet dar kartą į šoną turi pastumti visus savo konkurentus. Galingiausia „Renegade“ versija su geriausiomis bekelės galimybėmis – „Trailhawk“ – buvo ta, kuri dalyvavo sudėtinguose varžybų bandymuose. Puikiai važiuodamas asfaltu, „Trailhawk“ konkurentus taip pat įveikė ir velniškoje bekelės trasoje.

„Jeep Renegade“ gaminamas Italijoje ir parduodamas daugiau nei 100 šalių. Europoje tai yra populiariausias „Jeep“ modelis, kuris ir toliau šluoja prizus. Nuo jo pristatymo prieš dvejus metus šis mažas „Jeep“ visureigis dominavo daugelio Europos šalių perkamiausių automobilių sąrašuose. Be kita ko, Italijoje (kurioje užima pirmąją vietą pagal pardavimus), Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir Ispanijoje pasirodė kaip vienas iš universaliausių visureigių istorijoje: su trimis traukos sistemomis, keturiais pavarų dėžės tipais, keturiais dyzeliniais ir benzininiais varikliais, tiekiančiais galią nuo 95 iki 170 AG, penkiais apdailos lygiais ir keturiomis labai sėkmingomis, specialiomis 2016 m. serijomis – „Night Eagle“, „Dawn of Justice“, „75th Anniversary“, ir naujuoju „Desert Hawk“.