Jau ketvirtus metus Vilniaus ,,Ryto” komanda dirba kartu su ,,Jeep”

13 October 2022

Nenustebkite, jei sostinės gatvėse ir vėl išvysite prie „Jeep“ automobilio vairo sėdintį Vilniaus „Ryto“ krepšininką. Jau ketvirtus metus su Lietuvos čempionais bendradarbiaujantis „Jeep“ pratęsė partnerystę su sostinės klubu.

Vilniečių namų areną ir toliau puoš „Jeep“ pavadinimas, o modernių ir erdvių visureigių durelės nuo šiol bus padailintos „Ryto“ logotipais bei šūkiu „Čempionų galia – „Jeep“.

„Džiaugiuosi, kad ir ateinantį sezoną sieksime aukščiausių tikslų kartu su „Rytu“ ir smagu, jog komanda ir vėl renkasi važiuoti „Jeep“ automobiliais – šiemet elektrifikuotais, hibridinėmis versijomis. Dvigubai džiugu, jog mūsų pernykštis šūkis „Į pergalę su „Jeep“ išsipildė ir pavyko iškovoti čempionų titulą. Norėčiau palinkėti geros rūbinės, nes ji yra raktas į naujus titulus šiame sezone“, – komandai linkėjo „Autobrava“ direktorius Paulius Kudriavcevas.

Prie „Jeep“ arenos „Autobrava“ vadovai žaidėjams tradiciškai įteikė naujų automobilių raktelius, o „Ryto“ direktorius akcentavo šios gražios partnerystės tęstinumo svarbą.

„Norėčiau pasidžiaugti išlaikytu pastovumu ir jau ketvirtus metus sėkmingai besitęsiančia partneryste. Labai džiugu, kad „Jeep“ rūpinasi mūsų krepšininkų saugiomis kelionėmis į treniruotes ir iš jų. Kadangi bendradarbiaujame ne vienerius metus, apie šiuos visureigius galime pasakyti tik geriausius atsiliepimus. Manau, šie metai viršys lūkesčius – bandysime pakartoti praėjusių metų sėkmę ir tai darysime kartu“, – kalbėjo Jaroslavas Latušinskij.

Naujutėlaičio visureigio privalumus pirmasis išskyrė „Ryto“ vyriausiasis treneris Giedrius Žibėnas.

„Visų pirma, komfortas, dar kvepia nauju salonu, labai patogiai jaučiuosi sėdynėje, erdvu. Visada labai smagu atsisėsti į naują automobilį, kuriame viskas nepaliesta. Norisi tokį automobilį saugoti, prižiūrėti, dažnai plauti ir jausti, jog tai yra naujas automobilis. Žinai, kad nuo namų iki treniruotės atvažiuosi saugiai ir patogiai, nes mintys vis tiek vyksta apie treniruotę, tad tikrai nesinorėtų kažkokių signalų, jog reikia važiuot į servisą. Mes to neturėjome pernai ir tikiu, kad neturėsime šiemet“, – gautą „Jeep“ automobilį įvertino sostinės komandos strategas.