SUTINKU

JEEP® WRANGLER UNLIMITED

JEEP® WRANGLER UNLIMITED

NEPRIEKAIŠTINGOS KOKYBĖS GARSAS

„Jeep® Wrangler Unlimited Sahara“ modelio automobilyje skamba nepriekaištingos kokybės garsas, skleidžiamas net per 7 išskirtinės kokybės Alpine® Audio“ garsiakalbių sistemą. Aukščiausios kokybės garsą sukuria net 460 vatų stiprintuvas, du aukštų dažnių garsiakalbiai, 8X12 colių žemųjų dažnių kolonėlė ir keturi 6.5 colių garsiakalbiai. Atraskite naujausią garso inžinerijos standartą kartu su naujuoju „Jeep® Wrangler Unlimited“.

IŠSKIRTINĖS „RUBICON“ MODELIO SAVYBĖS

• Itin tvirtos „Dana®“ 44 priekinės / galinės ašys
• „Rock-Trac®“ 4×4 sistema
• „Tru-Lok®“ rakinamas diferencialas

NAUJAUSIA „UCONNECT™“ SISTEMOS TECHNOLOGIJA

Automobilio valdymo balsu funkcija suteikia dar daugiau laisvės jūsų vairavimo patirčiai. „Uconnect™“ turi patobulintą GPS navigacijos sistemą ir kelionės vietos pasirinkimą balsu, todėl pateikę paprastą užklausą, sužinosite, kaip nuvykti į bet kurią norimą vietą. Dėl transporto priemonėje esančios balsu suaktyvinamos ryšio sistemos „Uconnect™ Phone“, vairuodami galite „Bluetooth®“ ryšiu prijungti savo telefoną ir kalbėtis telefonu laisvų rankų įrangos režimu. Klausykitės mėgstamiausios muzikos CD/DVD ar MP3 grotuvais, naudodami USB jungtį, atsarginį įvesties lizdą ar standžiųjų diskų laikmeną.

ORO PAGALVĖS IR STABDŽIŲ ATBLOKAVIMO SISTEMA

„Jeep® Wrangler Unlimited“ siūlomas su standartinėmis ir pasirenkamomis saugumo bei apsaugos funkcijomis, įskaitant standartines pažangias daugiapakopes priekines oro pagalves ir papildomas šonines oro pagalves su jutikliais. Papildomos funkcijos – kėbulo ir rėmo konstrukcija, kelio bei bekelės keturių ratų diskų stabdžių atblokavimo sistema (ABS), pagalbinė stabdymo sistema ir kt.

TRU-LOK® Centrinio diferencialo blokavimas

Standartinio „Jeep® Wrangle Rubicon“ priekinės ir galinės „Dana 44“ ašys turi specialias „Tru-Lok®“ užrakto diferencialines pavaras, užtikrinančias puikią automobilio trauką.