SUTINKU

JEEP® WRANGLER UNLIMITED

JEEP® WRANGLER UNLIMITED

2.8 CRD DYZELIO VARIKLIS

Išskirtinis dyzelinu varomas (CRD) 2.8, 16V DOHC ir 4 cilindrų variklis, turintis 200 arklio galių. Su tokia galia galite drąsiai rinktis neįveikiamas trasas ir džiaugtis naujomis pergalėmis.

YPAČ TVIRTA „ROCK-TRAC®“ SKIRSTYMO DĖŽĖ

„Unikali Rock-Trac®“ 4×4 sistema su ypač tvirta skirstymo dėže leidžia važiuoti per akmenis ir bet kokias kliūtis tose vietose, kurias įveikti kiti tik svajoja.

UNIKALI PATIRTIS VAŽIUOJANT BEKELE

„JEEP® WRANGLER UNLIMITED“ gali važiuoti bet kokiomis oro sąlygomis ir keliais, užtikrinant maksimalią sukibimo jėgą. Be to, „JEEP® WRANGLER UNLIMITED“ modelio ašies sujungimas ir ratų eiga užtikrina geresnį važiavimą tiek keliais, tiek bekelėmis. Automobilis yra itin manevringas, todėl juo važiuoti tikras malonumas. Dėka „JEEP® WRANGLER UNLIMITED “ prošvaisos, jūsų automobilio važiuoklė visada bus maksimaliai apsaugota, o „Water Fording“ sistema suteikia papildomą izoliaciją automobilio elektros sistemai ir kėbului.

ĮVEIKITE BET KOKIĄ VIETOVĘ

Ant „Jeep®“ 4×4 transporto priemonės esantis „Trail Rated®“ logotipas – tai pažadas, kad galite važiuoti bet kokiomis sudėtingiausiomis sąlygomis ar tai būtų sniegas, purvas, smėlis ar akmenys.