SUTINKU

JEEP® WRANGLER UNLIMITED

JEEP® WRANGLER UNLIMITED

TVIRTAS, TAČIAU RAFINUOTAS VIDAUS DIZAINAS

Naujojo „Wrangler Unlimited“ vidus yra erdvus, ergonomiškas, todėl yra ne tik erdvus, bet ir apsaugotas nuo triukšmo, vibracijos ir kitų trukdžių važiuojant nelygiais keliais. Automobilyje rasite daugybę papildomų funkcijų, kurios užtikrins maksimalų patogumą: šildomos priekinės sėdynės, apšviesti puodelių laikikliai bei kojoms skirta vieta, automatiškai tamsėjantis galinio vaizdo veidrodėlis su šviesos diodo lemputėmis.

DĖMESYS DETALĖMS

Kiekviename „Wrangler Unlimited“ modelyje daug dėmesio skirta detalėms ir jūsų patogumui. Pavyzdžiui, kojoms skirtoje vietoje įrengtas specialus apšvietimas, kad visuomet galėtumėte saugiai išlipti iš automobilio ar pasidėti toje vietoje daiktus. Be to, stilingai apšviesti ir centrinio valdymo pulto puodelių laikikliai, kurie suteikia automobilio interjerui dar daugiau patrauklumo.

AUTOMATINĖ TEMPERATŪROS KONTROLĖ

Automatinė temperatūros kontrolės (ATC) sistema reguliuoja šildymo ir aušinimo ciklus, kad būtų išlaikyta optimali temperatūra.

IŠSKIRTINĖS FORMOS IR FUNKCIONALUMAS

• Oda aptrauktas vairas
• Plaunamas salonas su vandens išleidimo kamščiais
• „Alpine®“ aukščiausios kokybės garsas

PLAUNAMAS VIDUS

Su „Jeep® Wrangler Unlimited“ drąsiai leiskitės į naujus nuotykius be jokių kompromisų. Norėdami išvalyti automobilio vidų, išimkite vandens išleidimo kamščius, kuriuos rasite kojoms skirtoje vietoje, lengvai išvalykite automobilį ir vėl leiskitės į naujus, neatrastus nuotykius.