SUTINKU

JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

IŠORĖ

Naujasis „Jeep® Wrangler“ gali atrodyti pažįstamai, tačiau pažvelgę atidžiau matysite kiekvieną atnaujinimą ir pažangų patobulinimą. Naujasis „Jeep® Wrangler“ išlaiko savo originalumą, bet yra žymiai patobulintas. Tradiciniam „Wrangler“ būdinga: išskirtinis stilius, apvalūs priekiniai žibintai, legendinės septynių angų grotelės, įkvėptos „Jeep® CJ“ modelio, purvasaugiai, nuimamas stogas ir durelės bei lengvai nulenkiamas priekinis stiklas.

NULENKITE

Su naujuoju „Jeep® Wrangler“ galėsite lengviau mėgautis oru dėl lengvai nulenkiamo priekinio stiklo. Norint nulenkti, reikia išimti žymiai mažiau varžtų nei ankstesniuose modeliuose. Naujasis kėbulo spalvos statramstis yra priekinio stiklo rėmo konstrukcijos dalis. Iš naujo suprojektuotuose gaubto buferiuose protingai sumontuoti plautuvo antgaliai užtikrina vientisą išvaizdą.

ATIDARYKITE

Kietas, minkštas stogas, jokio stogo arba naujasis „Sky One-Touch™ Power Top“ stogas. Visos durys arba jokių durų. Naujasis „Jeep® Wrangler“ skirtas lengvam vairavimui atvirame ore. Naujasis „Sunrider®“ minkštas stogas be užtrauktuko padeda sklandžiai pakelti ir nuleisti stogą, o „Freedom Top®“ kietas stogas yra 20 % lengvesnis už ankstesnius kietus stogus. Nauja kelių ilgių vyrių sistema supaprastina durelių nuėmimą ir sumontavimą.

RATAI IR PADANGOS

Ratų ir sparnų, gerinančių apdailą, atveju grublėti juodi purvasaugiai yra standartinės „Sport“ ir „Rubicon“ modelių dalys. „Rubicon“ purvasaugiai užtikrina didelį tarpą ir yra skirti standartinėms purvui ir sniegui tinkančioms 32 col. bekelės padangoms. Aptakūs kėbulo spalvos purvasaugiai yra standartinė „Sahara“ dalis.

17 COLIŲ POLIRUOTI RATAI SU JUODOMIS ERTMĖMIS
Standartinė „Rubicon“ dalis

17 COLIŲ JUODI RATAI SU POLIRUOTA ATBRAILA
„Rubicon“ dalis

18 COLIŲ POLIRUOTI RATAI SU „TECH GRAY“ STIPINAIS
Standartinė „Sahara“ dalis

18 COLIŲ „TECH GRAY“ RATAI SU POLIRUOTU PAVIRŠIUMI
„Sahara“ dalis

17 COLIŲ POLIRUOTI „GRANITE CRYSTAL“ RATAI
Standartinė „Sport“ dalis

PRIEKINIAI ŽIBINTAI

PASIRODYKITE

Aukštos kokybės LED priekiniai žibintai daro „Sahara“ ir „Rubicon“ modelius tikrai išskirtiniais. Pakuotėje yra LED rūko žibintai, galiniai žibintai ir dienos žibintai.

GALINIAI ŽIBINTAI

PASKATINKITE JUOS NORĖTI DAUGIAU

Naujajame „Jeep® Wrangler“ galima įrengti aukštos kokybės LED galinius žibintus. Žibintai yra modernūs, tačiau vis tiek pasižymi „Jeep®“ prekės ženklui būdinga išvaizda.