">

 x 

SUTINKU

Wrangler

Wrangler

SAUGI KIEKVIENA KELIONĖ

Dėka tokių geriausių savo klasėje saugumo ir apsaugos funkcijų, kaip standartinės patobulintos daugiapakopės priekinės oro pagalvės, papildomos šoninės oro pagalvės su jutiklio aptikimu ir korpuso, montuojamo ant rėmo, konstrukcija – jūs būsite maksimaliai saugūs net stipraus smūgio metu.

SAUGU, KAD IR KUR KELIAUTUMĖTE

Pažangi elektroninė stabilumo kontrolės sistema (ESC) padeda vairuotojui visada išlaikyti automobilio stabilumą. Elektroninė apsivertimo sumažinimo (ERM) funkcija nustato kada gali įvykti apvirtimas ir panaudoja stabdymo jėgą, kad padėtų sumažinti nelaimingo atsitikimo tikimybę. Be to, „Jeep® Wrangler“ siūlo visų greičių sukibimo jėgos kontrolę su specialiu kalibravimu važiuojant 4LO režimu, pagalbine stabdymo sistema ir keturių ratų diskų stabdžių atblokavimo sistema (ABS), palengvinančia automobilio kontrolę ir sumažinančia stabdymo atstumą tiek ant sausos, tiek ant slidžios kelio dangos.

PRIEKABOS SVYRAVIMO KONTROLĖ

Priekabos svyravimo kontrolė yra kaip elektroninės stabilumo kontrolės (ESC) sistemos dalis, kuri užtikrina saugų kontroliuojamą vairavimą.

PADANGŲ SLĖGIO STEBĖJIMO SISTEMA

Padangų slėgio stebėjimo sistema standartiškai diegiama visuose „Wrangler“ modeliuose, todėl visada vairuosite su visišku pasitikėjimu.

SENTRY KEY®

Nuotolinio valdymo beraktė sistema atrakina ir užrakina automobilio duris be raktų. „Sentry Key®“ nuo vagystės apsaugantis variklio imobilizatorius užtikrina, kad automobilis nebus užvestas neturint reikiamo rakto.

„UCONNECT®“ SISTEMA SU NAVIGACIJA

Sistemą sudaro „Uconnect® 430N“ sistema, „Mopar Web“, „SiriusXM® Travel Link“, „Garmin®“ navigacija ir „Uconnect®“ balso komanda.

TVIRTUMAS IR GALIA

Dėka ypač tvirtos plieno apsaugos, buvo pagerintos šoninio smūgio charakteristikos ir dar labiau užtikrintas transporto priemonės tvirtumas. Plačiai išsidėstęs rėmo lonžeronas taip pat yra atrama viduryje įrengtam degalų bakui tarp ratų, kad suteiktų papildomą apsaugą. Degalų bakas turi 2,5 mm atraminę plokštę, sukurtą saugesniam važiavimui bekele.

GALINIO VAIZDO VEIDRODĖLIS SU ŠVIESOS DIODAIS

Prireikus sustoti ir pakeisti kelionės kryptį, automatiškai tamsėjančio galinio vaizdo veidrodėlis su šviesos diodo žibintu, padės rasti kelią.

AUTOMATINĖ TEMPERATŪROS KONTROLE

Automatinė temperatūros kontrolės (ATC) sistema reguliuoja šildymo ir aušinimo ciklus, kad būtų išlaikyta optimali temperatūra.

ELEKTRONINIS SVYRAVIMO JUOSTOS ATJUNGIMAS

Ši sistema leidžia automatiškai atjungti svyravimo juostą, važiuojant mažesniu nei 29 km/h greičiu 4LO režimu. Tada priekiniai ratai gali sulėtėti ir dar iki 25 %.