JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

PAJUSKITE ATEITĮ

„Jeep® Wrangler“ siūlo platų informacinių ir pramoginių sistemų asortimentą bei moderniausias funkcijas. Atraskite ketvirtąją „Uconnect™“ sistemų kartą, suderinamą su „Apple Car Play“ ir „Android Auto“, 8,4 colių jutiklinį ekraną, ir gausybe kitų technologijų, kad galėtumėte mėgautis geriausiomis „Wrangler“ savybėmis tiek kelyje, tiek bekelėje.

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS GARSO SISTEMA

Pasirinkite norimą grojaraštį bet kokiam nuotykiui. Standartiškai „Alpine Premium Sound System“ garso sistemoje yra 9 garsiakalbiai su galiniu žemų dažnių garsiakalbiu ir 552 W 12 kanalų stiprintuvu. Rezultatas – subalansuotas ir visa apimantis garsas.

SAUGUMAS

Jūsų saugumu „Wrangler“ rūpinsis net 65 aktyvaus ir pasyvaus saugumo sistemos. Pasyvios saugos sistemos yra standartinės, o aktyvias sistemas galima pasirinkti ir įdiegti klientui pageidavus. Į jas įeina adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema, priekinio susidūrimo prevencijos sistema, automatinė ilgųjų šviesų valdymo sistema, aklosios zonos stebėjimo sistema; ir galiniai parkavimo jutikliai.

AKLOSIOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA IR PRIEKINIO SUSIDŪRIMO PREVENCIJOS SISTEMA

Pageidaujant „Wrangler“ galima įdiegti aklosios zonos stebėjimo sistemą, aklosios zonos stebėjimui ir jūsų įspėjimui bei aktyviai apsaugai nuo smūgio. Be to, per greitai artėjant prie kliūties ar kitos transporto priemonės priekinio susidūrimo prevencijos sistema įspėja vairuotoją vaizdiniais ir garsiniais perspėjimais.

PRISITAIKANTI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Nustatykite „Wrangler“ greitį ir palaikykite jį visą kelią. Išmani pastovaus greičio palaikymo sistema pasižymi pritaikomumo funkcionalumu, kad aptiktų priekyje važiuojančią transporto priemonę ir pritaikytų greitį be vairuotojo įsikišimo.

AUTOMATINĖS TOLIMOSIOS ŠVIESOS

Automatinės tolimosios šviesos užtikrina geriausią apšvietimą visomis sąlygomis. Jutiklis pajunta priešinga kryptimi važiuojančias transporto priemones ir susilpnina šviesos spindulį, kad jų neapakintų.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis