SUTINKU

JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

KELIONĖ Į ATEITĮ

Įsitaisykite į technologiškai patį pažangiausią „Wrangler“ visoje istorijoje. Naujasis „Jeep® Wrangler“ pilnai aprūpintas naujausiomis informacinėmis ir pramogų sistemomis bei technologinėmis funkcijomis. Ištyrinėkite ketvirtos kartos „Uconnect“ sistemas, skirtas „Apple“ ir „Android“ išmaniesiems telefonams, 7,0 arba 8,4 col. jutiklinį ekraną su sutraukimo ir priartinimo galimybe bet daugybę kitų dalykų, leisiančių visa širdimi nerti į kiekvieną nuotykį.

„UCONNECT™“ SISTEMOS

Mūsų iki šių dienų pačios pažangiausios „Uconnect™“ sistemos leidžia jums išlaikyti kontrolę ir neprarasti ryšio su liksiu pasauliu.

GERESNIS JUNGIAMUMAS NEI BET KADA ANKSČIAU.

Mūsų ketvirtos kartos „Uconnect™“ sistemos apima „DAB+ Radio“, jungiamumo išmaniuoju telefonu, tempimo ir numetimo bei sutraukimo ir priartinimo funkcijas, efektyvumo gerinimo priemones bei džiugina greitesniu pasileidimu, didesne apdorojimo galia, į aukštesnį lygį perkeltu jutiklinio ekrano atsaku ir gyvybe trykštančiu vaizdo tikslumu dėl padidintos raiškos ir ryškumo.

„APPLE CARPLAY®“ PALAIKYMAS

„Apple CarPlay®“ palaikymas suteikia galimybę sklandžiai apjungti jūsų „iPhone®“ su automobilyje integruotu ekranu ir valdikliais. Naudokitės „UconnectTM“ jutikliniu ekranu arba „Siri®“ balso funkcija paskambinti, paleisti muzikos, siųsti ir priimti pranešimus, išklausyti pagal eismo sąlygas pritaikytus nurodymus ir dar daugiau, išlikdami susitelkę į kelią.

„ANDROID AUTO™“

„Android Auto™“ pasinaudoja „Android™“ mobiliosios operacinės sistemos galimybėmis, apjungdama ją su apdovanojimų pelniusia „Uconnect™“ sistema. Lengvas naršymas jutikliniame ekrane ir balso atpažinimo funkcija padės jums nuvykti į reikiamą vietą, neribotai klausantis muzikos per „Google Play Music“. Leiskite „Google Maps™“ nurodyti kelią ir balsu pateikite įvairiausias komandas, nenukreipdami dėmesio nuo kelio.

„PARKVIEW®“ GALINĖ ATBULINIO JUDĖJIMO KAMERA

Lengvai manevruokite į stovėjimo aikštelės vietą, pasinaudodami kaip standartas teikiamos „ParkView®“ galinės atbulinio judėjimo kameros privalumais. Perjungus atbulinę pavarą sistema rodo galinio vaizdo įrašą su dinaminėmis gairėmis. Pateikdama perspėjimą ekrane arba garsiniu signalu „ParkView“ atkreips jūsų dėmesį į gale esančias akimi nematomas kliūtis.

PAGAL POREIKIUS PRITAIKOMAS DUOMENŲ KLASTERIS

„Sahara“ ir „Rubicon“ modeliuose kaip standartas pateikiamas naudotojo konfigūruojamas 7 col. daugybinio vaizdo skaitmeninis klasterio ekranas, leidžiantis pritaikyti savo asmeninius nustatymus ir grafiką. Pilnos spalvos gamos ekrane integruota navigacijos sistema, medijų informacija, tokia kaip dainos pavadinimo, atlikėjo ir stoties, ir rodoma persiuntimo realiuoju laiku būsena. Klasteryje taip pat rasite „Off-Road“ puslapius, kuriuose vairuotojui pateikiama daugybė duomenų, susijusių su važiavimu bekele, pvz., nuolydžio, siūbavimo, aukščio virš jūros lygio, GPS koordinačių, galios važiuoklei paskirstymo ir kita informacija.

ĮVEIKITE GARSO APRIBOJIMUS

„Alpine® Premium“ garso sistema, apimanti 552 vatų 12 kanalų stiprintuvą, aštuonis garsiakalbius ir gale įtaisytą žemų tonų garsiakalbį, „Sahara“ ir „Rubicon“ modeliuose yra standartas. Sistemos privalumus papildo aktyvi triukšmo slopinimo technologija ir akustiškai pritaikytas priekinis stiklas.