JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

2,0 l TURBININIS BENZININIS VARIKLIS

Naujasis „Euro 6D-Final“ 2,0 l keturių cilindrų vidaus degimo variklis su turbokompresoriumi gali išgauti 268 arklio galias ir 400 Nm sukimo momentą. Jis yra sujungtas su nauja aštuonių greičių automatine pavarų dėže. Šis efektyvus variklio modelis užtikrina ir optimizuoja kuro sunaudojimą, gerina našumą ir leidžia patogiai vairuoti visose situacijose.

*Atsakomybės atsisakymas. CO2 išmetimas (svertinis, mišrusis) (g/km): 270–236. Kuro sunaudojimas (svertinis, mišrusis) (l/ km): 12,3–11,1. Vertės apskaičiuotos remiantis WLTP procedūra (Reglamentas (ES) Nr. 2018/1832). Kuro sunaudojimo ir CO2 išmetimo vertes gamintojas matuoja atliekant išankstinio patvirtinimo bandymus, ir jos gali keistis priklausomai nuo galutinio patvirtinimo.

„SELEC-TRAC®“

Kai reikia važiuoti keturiais varomaisiais ratais, įsijungia „Selec-Trac®“ 4×4 sistema, kuri užtikrina, kad visas kliūtis įveiksite be jokių rūpesčių. Įrodyta, kad „Selec-Trac®“ yra akmenuotai vietovei ir neutraliam vilkimui tinkanti sistema. Ši sistema automatiškai ves jus, esant poreikiui koreguodama dviejų varomųjų ratų ir keturių varomųjų ratų efektyvumą, kad pasiektų maksimalias galimybes švariuose asfaltuotuose keliuose ar įveiktų slidžius paviršius, kaip sniegą, šlapią asfaltą ar purvą.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis