">

 x 

SUTINKU

Wrangler

Wrangler

TRAIL RATED® - PATIKIMUMO GARANTAS

Ant „Jeep® Wrangler“ automobilio esantis „Trail Rated®“ logotipas – tai pažadas, kad šiam automobiliui nėra neįveikiamų kelių iššūkių. Tai „Wrangler“ meistriškumas ir galia, dėl kurių jis yra vertinamas ir išsiskiria iš kitų automobilių.

DYZELIO VARIKLIS 2.8 CRD

„Wrangler“ variklis turi 283 arklio galias ir 347 Nm sukimo momentą. Automobilio našumą dar labiau sustiprinsite rinkdamiesi automatinę pavarų dėžę, turinčią funkciją, kuri leidžia perjungti pavaras rankiniu būdu. Sistema automatiškai reguliuoja variklio sukimo momentą, todėl pavaros visuomet perjungiamos sklandžiai.

PENTASTAR™ 3.6 V6 VARIKLIS

„Wrangler“ variklis turi 283 arklio galias ir 347 Nm sukimo momentą su lengvu aliuminio liejiniu. Pagerinkite našumą vairuodami su automatine pavarų dėže, turinčią funkciją, kuri leidžia perjungti pavaras rankiniu būdu. Pavarų sistemos geba elektroniniu būdu kontroliuoti variklio sukimo momentą, todėl pavaros perjungiamos sklandžiai.

ROCK-TRAC®

Užtikrina puikų automobilio valdymą ir žymiai padidina galimą ratų sukimo momentą. Tai leidžia ekstremaliai manevruoti bekelėse, o 4:1 lėtinančios pavaros santykis leidžia važiuoti mažesniu greičiu, labiau padidinant ratų sukimo momentą.

COMMAND-TRAC® SISTEMOS PRANAŠUMAS

Dėka „Command-Trac® 4x4“ sistemos, nesunkiai įveiksite net sunkiausius bekelės maršrutus. Ši sistema yra sportinio „Wrangler“ modelio „Wrangler standartas. Ji tolygiai paskirsto galią į visus keturis kampus, kad būtų pasiektas geriausias automobilio našumas žiemos metu.

MAKSIMALUS PRAVAŽUMAS

Nuo šiol įveiksite visas įkalnes ir nuokalnes, nes naujasis „Wrangler“ sukomplektuotas taip, kad speciali kontrolės sistema išlaiko pastovų, iš anksto nustatytą automobilio greitį nesvarbu ar kylate, ar leidžiatės nuokalne.

ITIN TVIRTA „DANA 44“ AŠIS

„DANA 44” ašis užtikrina maksimalų pravažumą, todėl nuo šiol važiuokite drąsiai ir užtikrintai. Be to, nepaisant didelio pasipriešinimo sudėtingame kelyje, variklis dirbs sklandžiai ir tyliai.

TRU-LOK® UŽRAKTO DIFERENCIALINĖS PAVAROS

Standartinio „Jeep® Wrangler Rubicon“ priekinės ir galinės „Dana 44“ ašys turi specialias „Tru-Lok®“ užrakto diferencialines pavaras, užtikrinančias puikią automobilio trauką.

SVYRAVIMO JUOSTOS ATJUNGIMO SISTEMA

Ši sistema, standartiškai įrengiama „Rubicon“ modeliuose, leidžia automatiškai atjungti svyravimo juostą, važiuojant mažesniu nei 30 km/h greičiu 4LO režimu. Tada priekiniai ratai gali sulėtėti dar iki 25 %.

GERIAUSIA PRAVAŽUMO PROŠVAISA

„Wrangler“ siūlo geriausią savo klasėje išilginę pravažumo prošvaisą (10 colių – 25,4 cm) ir prievažą (38,4 laipsnio), pertraukimo (25,1 laipsnio) bei nuokrypio (31,3 laipsnio) kampus.

IŠSKIRTINĖ PATIRTIS VAŽIUOJANT BEKELE

„Jeep® Wrangler“ gali važiuoti bet kokiomis oro sąlygomis ir keliais, užtikrinant maksimalią sukibimo jėgą. Be to, „Jeep® Wrangler“ modelio ašies sujungimas ir ratų eiga užtikrina geresnį važiavimą tiek keliais, tiek bekelėmis. Automobilis yra itin manevringas, todėl juo važiuoti tikras malonumas. Dėka „Jeep® Wrangler“ prošvaisos, jūsų automobilio važiuoklė visada bus maksimaliai apsaugota, o „Water Fording“ sistema suteikia papildomą izoliaciją automobilio elektros sistemai ir kėbului.