JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

eksterjeras

IKONIŠKAS DIZAINAS

„Jeep® Wrangler“, nepaisant daugybės teigiamų pokyčių yra ištikimas savo prigimčiai, išlaikė tradicinę formulę: ikoniškas stilius, apvalūs priekiniai žibintai, septynių tarpų grotelės, įkvėptos legendinio visureigio „CJ Jeep®“.

ATVIRAS NAUJOVĖMS

Viena iš unikaliausių „Wrangler“ savybių yra ta, kad jis sugeba visiškai prisitaikyti prie jūsų norų. Skirtingos išmontuojamo priekinio stiklo, durų ir stogo kombinacijos leis jums mėgautis grynu oru ir maksimalia laisve bet kokiame kelyje, bet kurio sezono metu. Stogui yra net 4 konfigūracijos: kietas stogas, minkštas stogas, jokio stogo arba išskirtinis „Sky one-Touch™“ elektra valdomas stogas.

Lengva nuleisti ir pakelti spyruoklinį „Sunrider®“ minkštą stogą be vyrių, o „Freedom Top®“ kietas stogas yra 20 proc. lengvesnis nei ankstesnieji modeliai. Dėl unikalios kaiščių sistemos išimti ir įdėti duris yra lengviau nei bet kada.

Interjeras

Jeep® Wrangler“ salonas tenkina azartiškiausios dvasios poreikius siūlydamas visa, kas yra geriausia kokybės, patogumo ir saugumo atžvilgiu. Šokite vidun ir ruoškitės nepamirštamai vairavimo patirčiai.

PATOGUMAS

Ar rinksitės elegantiškąjį visureigį „Sahara“, ar erdvųjį „Rubicon“, patirsite neįtikėtiną patogumą, derantį su moderniausiomis technologijomis. Šildomos priekinės odinės sėdynės ir vairas, odinis prietaisų skydelis ir dviejų zonų automatinė temperatūros kontrolė, kuri leis mėgautis nuotykiais ne tik jums, bet ir jūsų keleiviams.

MAKSIMALUS PRISITAIKYMAS

Yra galimybė įsigyti „Trail Rail™“ sistemą, kurios pagalba galėsite lengvai sutvarkyti ir vėl pertvarkyti savo bagažinę. Sistemoje yra reguliuojama tvirtinimo sistema ir paslėptas krovinių skyrius su užrakinimu, kuris lengvai gali išsiimti. O daiktų ir porankio dėtuvėje galėsite be streso laikyti svarbesnius daiktus, nes jos yra užrakinamos.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis