SUTINKU

JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

NEATSIEJAMAS NUO NUOTYKIŲ

Naujojo „Jeep® Wrangler“ interjeras sukurtas užkariauti pačių drąsiausiųjų širdis geriausia kokybe, komfortu, saugumu ir moderniausiomis jungiamumo galimybėmis. Įšokite ir pasiruoškite mėgautis nepamirštamu vairavimo nuotykiu.

VISIŠKAI NAUJAS INTERJERAS

Įsitaisykite ir nusiteikite gyvenimo kelionei, mėgaudamiesi naujutėlaičiu interjeru ir visiškai nauja atmosfera. Naujas sėdynės dizainas, išsiskiriantis patogumu ir maksimaliu prilaikymu, pasirinkus įsigyjamos šildomos priekinės sėdynės, papildoma kojų erdvė galiniams keleiviams, aukštos klasės porankiai, sumanūs daiktų laikymo sprendimai ir kitos galimybės pavers kiekvieną kelionę verta prisiminti.

SPORT JUODA MEDŽIAGA

Juodo apmušalo vienam asmeniui skirtos sėdėti sėdynės „Wrangler Sport“ versijoje pateikiamos standartiškai.

SPORT TRADICIŠKAI RUSVA MEDŽIAGA

Tradiciškai rusvo apmušalo vienam asmeniui skirtos sėdynės, patogiai prilaikančios jus savo vietoje, „Wrangler Sport“ modelyje yra standartas.

SAHARA JUODA MEDŽIAGA

Juodo apmušalo vienam asmeniui skirtos sėdėti žemo atlošo „Sahara“ logotipu pažymėtos sėdynės, patogiai prilaikančios jus savo vietoje, „Wrangler Sahara“ modelyje yra standartas.

SAHARA TRADICIŠKAI RUSVA MEDŽIAGA

Tradiciškai rusvo apmušalo vienam asmeniui skirtos žemo atlošo „Sahara“ logotipu pažymėtos sėdynės „Wrangler Sahara“ modelyje yra standartas ir patogiai prilaiko jus savo vietoje.

SAHARA JUODA ODA

„Wrangler Sahara“ modeliui galima užsakyti juodos odos su apdaila vienam asmeniui skirtas sėdynes su dygsnių akcentais ir „Sahara“ logotipu, pridedant prabangos pojūčio jūsų kelionėms.

SAHARA TRADICIŠKAI RUSVA ODA

„Wrangler Sahara“ modeliui galima užsakyti tradiciškai rusvos odos su apdaila vienam asmeniui skirtas sėdynes su dygsnių akcentais ir „Sahara“ logotipu, pridedant prabangos pojūčio jūsų kelionėms.

WASH-OUT INTERIOR 
WITH DRAIN PLUGS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

DAUG ERDVĖS PAVAROS VIETAI

Dėl lankstomų ir visiškai nulenkiamų sėdynių „Wrangler“ vidus yra ypatingai erdvus. Jūsų daiktai bus saugūs centrinio valdymo pulto ir lengvai prieinamos daiktadėžės su dviejų pakopų dangčio dėklu dėka.

RUBICON AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS JUODA MEDŽIAGA

Juodo apmušalo vienam asmeniui skirtos sėdynės su raudonų dygsnių akcentais ir „Rubicon“ logotipu „Wrangler Rubicon“ modelyje yra standartas.

JUODA ODA

„Wrangler Rubicon“ modeliui galima užsakyti juodos odos apmušalo su apdaila vienam asmeniui skirtas sėdynes su raudonų dygsnių akcentais ir „Rubicon“ logotipu, pridedant prabangos pojūčio jūsų kelionėms.

TRADICIŠKAI RUSVA ODA

„Wrangler Rubicon“ galima užsakyti tradiciškai rusvos odos su apdaila vienam asmeniui skirtas sėdynes su dygsnių akcentais ir „Rubicon“ logotipu, pridedant prabangos pojūčio jūsų kelionėms.

PLAČIOS ATVIROS ERDVĖS

Laisvė, kurią sužadina atviro oro platybės, neatsiejama nuo „Wrangler“. 2018-ųjų modeliuose atlikta daugybė įvairiausių patobulinimų, įskaitant lengvą „Freedom Top®“ kietą stogą su paprastai išimamais stogo skydeliais. Na, o naujojo beužtrauktukio „Sunrider®“ minkštojo stogo medžiaga lengviau valdoma, o pagalbos mechanizmas supaprastina atidarymo ir uždarymo procesą.

JOKIŲ KOMPROMISŲ

Ar pasirinktumėte rafinuotąjį „Sahara“, ar galingąjį „Rubicon“ – mėgausitės neįtikėtinu komfortu ir patogumu bei pažangiausiomis technologijomis.

PRECIZIŠKAS IR SUBTILUS

Modernus bet kokiu atžvilgiu 2018-ųjų „Wrangler Sahara“ interjeras pakelia kartelę į naujas aukštumas. Pasirenkamos odinės su apdaila sėdynės, oda aptrauktas priekinis skydelis su kontrastiniais dygsniais ir standartinėje versijoje pateikiamas „UconnectTM“ radijas su 8,4 col. jutikliniu ekranu bei dviejų zonų automatiniu temperatūros valdymu garantuoja, kad visada važiuosite patogiai ir stilingai.

TVIRTAS IR RYŽTINGAS

„Wrangler Rubicon“ įveikia visus apribojimus. Standartinėje versijoje pateikiamas „UconnectTM“ radijas su 8,4 col jutikliniu ekranu leidžia mėgautis pramogomis ir išlikti prisijungusiam, o odinės su apdaila sėdynės ir standartinis dviejų zonų automatinis temperatūros valdymas prideda prabangos ir komforto.

SUSIRUOŠKITE KELIONEI

Naujasis „Wrangler“ praplečia jūsų galimybių ribas. Tvirtas, pajėgus ir universalus, jis pasiryžęs kiekvienai jūsų suplanuotai ekspedicijai. Keliu ar bekele, su stogu ar be jo – ribas nubrėžia tik jūsų fantazija.

„TRAIL RAIL™“ SISTEMA

Naujoji galima pasirinkti „Trail Rail™“ sistema yra aukštos klasės, reguliuojama, bėgelių pagrindo sistema su užsegimais, leidžianti pritvirtinti jūsų krovinį ant grindų ir galinio laikiklio. Pritaikykite ją savo poreikiams įsigiję priedų iš „Jeep®Performance“ dalių.

„JEEP®“ PAGALBINIS TINKLELIS

Naująjį „Jeep®“ pagalbinį tinklelį sukurti įkvėpė MOLLE stiliaus taktinės kuprinės, visame pasaulyje naudojamos armijos pajėgų. Jis veikia kaip laikiklis ir lanksčiai pritaikoma laikymo sistema. Pritvirtinkite žibintuvėlį, pirmosios pagalbos komplektą ar vandens buteliukus ir lengvai pasiekite prireikus.

PASLĖPTA LAIKYMO VIETA

Galinėje bagažo erdvėje integruotos išimamos krovinio skyriaus grindys, sukurtos paslėpti pavaras.

UŽRAKINAMOS SAUGYKLOS

Didesnio saugumo sumetimais pirštinių dėtuvė ir centinė konsolė yra užrakinamos – kad jūsų daiktai būtų apsaugoti iš esmės.

SUKURTA PASAULIUI

Kiekviena „Wrangler“ detalė sukurta kaip maksimaliai praktiška ir stilinga.

Laikymosi rankenos

Kad būtų lengviau įšokti į „Wrangler“ ir iš jo išlipti bei kad būtų, kur įsikibti lekiant bekele, priekiniame ir galiniame statramstyje integruotos laikymosi rankenos.

VANDENS IŠLEIDIMAS

Interjere su vandens išleidimo funkcija grindyse integruoti inovatyvūs vienkrypčiai išleidimo vožtuvai, per kuriuos vanduo išleidžiamas ir vėl nesubėga atgal. Tiesiog nuimkite kilimėlį – galėsite išplauti vidų žarna*.

* Visada vairuokite įvertinę savo gebėjimus ir patirties lygį bei pagal esamas sąlygas. Būtinai vadovaukitės naudotojo vadove pateikiamomis visomis stogo ir durų išėmimo, priekinio stiklo nuleidimo instrukcijomis. Vairuoti išėmus duris ir nuleidus priekinį langą leidžiama tik važiuojant bekele.

TVIRTOS DETALĖS

Rankenėles, mygtukai ir perjungikliai buvo išbandyti, ar veikia nepriekaištingai. Guminė medžiaga aplink „Uconnect®“ jutiklinį ekraną, paleidimo / sustabdymo mygtuką ir jungiklius prasmingai sumanyta tam, kad užtikrintų didžiausią patogumą, ergonomiką ir dar didesnį patvarumą.

Užvedimo mygtukai

„Wrangler JL“ galima užvesti mygtuko paspaudimu. Mygtukas nepraleidžia vandens ir atlaikė 24 val. mirkymo testą dulksnos kameroje.

Prietaisų skydelis

Kiekviena naujojo „Wrangler LG“ detalė sukurta kaip maksimaliai praktiška ir stilinga.

MEDIJŲ CENTRAS

Kadangi USB prievadai išdėstyti tiek konsolėje prie sėdynių, pasaulis niekada nuo jūsų nenutolsta. Išlikti prisijungus, nepriklausomai nuo to, kiek toli nusigaunate, niekada nebuvo taip lengva.

USB prievadai / medijų centras

Medijų centre konsolėje integruoti dvigubi USB prievadai. Papildomas prievadas integruotas centriniame porankyje. Dar kitus prievadus galima prieiti sėdint ant galinių sėdynių.

115 voltų išvesties lizdas

Per papildomai įsigyjamą 115 voltų pagalbinio maitinimo lizdą galite lengvai teikti energiją mobiliesiems telefonams, elektronikai ir kitkam nenaudodami adapterio.

PASIRUOŠĘS BET KOKIAM ORUI

Kokie orai belauktų, būkite pasiruošę. Naujosios 2018-ųjų „Wrangler“ komforto ir patogumo savybės sukurtos dar geresnei jūsų ir jūsų keleivių patirčiai, nepriklausomai nuo temperatūros lauke.

ŠILDOMOS PRIEKINĖS SĖDYNĖS IR VAIRAS

Papildomai užsakomos šildomos priekinės sėdynės ir šildomas vairas suteikia raminančio komforto. Pajutę to naudą net nesuvoksite, kaip be to gyvenote anksčiau. Oda aptrauktame vaire taip pat integruoti patogūs telefono, valdymo balsu, garso ir kitų funkcijų valdikliai.

DVIEJŲ ZONŲ AUTOMATINIS TEMPERATŪROS VALDYMAS

Standartinis dviejų zonų automatinis temperatūros valdymas leidžia naudotojams valdyti vairuotojo ir priekinio keleivio zonų temperatūras nepriklausomai viena nuo kitos.

ŠILDOMI ELEKTRINIAI VEIDRODĖLIAI

Pamirškite apledijusius išorės veidrodėlius. Šildomi elektriniai veidrodėliai greitai nutirpdo šerkšną ir ledą, kad aiškiai matytumėte ir vairuotumėte saugiai. Puikiai išgelbėja pasirodžius pirmosioms ryto šalnoms ar leidžiantis į snieguotą nuotykį keturiais varomaisiais ratais.