">

 x 

SUTINKU

Wrangler

Wrangler

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS SĖDYNĖS

Jeep® Wrangler“ interjeras suteikia didžiausią komfortą tarp savo klasės automobilių. Aukščiausios kokybės „Sedoso“ sėdynės ir „McKinley“ odos apdaila su išsiuvinėtais dygsniais – solidumo ir patogumo garantas. „Jeep® Wrangler“ taip pat siūlo šildomas priekines sėdynes, apšviestus puodelių laikiklius ir daugelį kitų privalumų.

„ALPINE® PREMIUM“ GARSO SISTEMA

Devynių garsiakalbių aukščiausios kokybės „Alpine®“ garso sistema atkuria itin realistišką garsą, naudodama 552 vatų garso stiprintuvą, du aukšto dažnio garsiakalbius, 8×12 colių žemųjų dažnių kolonėlę, keturis 6,5 colių garsiakalbius ir du 3,5 colių garsiakalbius, įrengtus garso juostoje viršuje.

IŠSKIRTINĖ „MCKINLEY“ SPALVA

Išskirtinė ir ypač madinga „McKinley“ alyvuogių spalva „Jeep® Wrangler Sahara“ modelius išskiria iš minios. Galite pasirinkti alyvuogių spalvos oda aptrauktas priekines sėdynes su išsiuvinėtu „Sahara“ logotipu ant sėdynės atlošo.

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS „SEDOSO“ ODOS SĖDYNĖS

Juodos odos aukščiausios kokybės „Sedoso“ sėdynės – vienas ryškiausių naujojo „Jeep® Wrangler” interjero akcentų. Dygsniuotos sėdynės puikiai susilieja su viršuje ir apačioje įrengtais juodais prietaisų skydeliais ir sukuria tobulą interjero derinį.

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS „SEDOSO“ ODOS SĖDYNĖS

Juodos odos aukščiausios kokybės „Sedoso“ sėdynės – vienas ryškiausių naujojo „Jeep® Wrangler” interjero akcentų. Dygsniuotos sėdynės puikiai susilieja su viršuje ir apačioje įrengtais juodais prietaisų skydeliais ir sukuria tobulą interjero derinį.

IŠSKIRTINĖS FORMOS IR FUNKCIJOS

• Oda aptrauktas vairas su greičio / garso / EVIC kontrole
• Šildomos sėdynės
• Ventrinis valdymo pultas su užraktu
• Elektros tinklo lizdai

DAUGIAU LAISVĖS PRAMOGOMS

Automobilio valdymo balsu funkcija suteikia dar daugiau laisvės jūsų vairavimo patirčiai. „Uconnect™“ turi patobulintą GPS navigacijos sistemą ir kelionės vietos pasirinkimą balsu, todėl pateikę paprastą užklausą, sužinosite, kaip nuvykti į bet kurią norimą vietą. Dėl transporto priemonėje esančios balsu suaktyvinamos ryšio sistemos „Uconnect™ Phone“, vairuodami galite „Bluetooth®“ ryšiu prijungti savo telefoną ir kalbėtis telefonu laisvų rankų įrangos režimu. Klausykitės mėgstamiausios muzikos CD/DVD ar MP3 grotuvais, naudodami USB jungtį, atsarginį įvesties lizdą ar standžiųjų diskų laikmeną.

PASINERKITE Į SMAGIUS POTYRIUS KELYJE

Kiekviename „Jeep® Wrangler“ įrengtas plaunamas salonas su vandens išleidimo kamščiais, todėl galite drąsiai pasinerti į smagius ir nebūtinai švarius potyrius.

DAR DAUGIAU ERDVĖS

Dėl lankstomų ir visiškai nulenkiamų sėdynių „Wrangler“ vidus yra ypatingai erdvus. Dėka centrinio valdymo pulto ir lengvai prieinamos daiktadėžės su dviejų pakopų dangčio dėklu, galėsite patogiai susidėti visus reikiamus daiktus.

RAFINUOTAS DIZAINAS

Naujojo „Jeep® Wrangler” interjeras yra suprojektuotas ergonomiškai, todėl yra ne tik erdvus, bet ir apsaugotas nuo triukšmo, vibracijos ir kitų trukdžių važiuojant nelygiais keliais. Automobilyje rasite daugybę papildomų funkcijų, kurios užtikrins maksimalų patogumą: šildomos priekinės sėdynės, apšviesti puodelių laikikliai bei kojoms skirta vieta, automatiškai tamsėjantis galinio vaizdo veidrodėlis su šviesos diodo lemputėmis.