SUTINKU

JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

SAUGIAUSIAS BŪDAS LEISTIS Į NUOTYKIUS

Naujajame „Jeep® Wrangler“ įrengtos visos standartinės ir aktyvios bei pasyvios apsaugos funkcijos, skirtos padėti patikimai mėgautis kelione ant bet kokio žemės paviršiaus ir esant bet kokioms sąlygoms.

DAUGIAU NEI 65 PASIEKIAMOS APSAUGOS FUNKCIJOS

„Jeep® Wrangler“ padeda apsaugoti jus ir jūsų keleivius su aktyviomis bei pasyviomis apsaugos funkcijomis, įskaitant aklosios zonos stebėjimą, „Rear Cross Path“ aptikimą, „ParkView“ atsarginę galinio vaizdo kamerą su dinamišku tinkleliu, priekinius ir galinius parkavimosi jutiklius, elektroninę stabilumo kontrolės sistemą, stabdžių antiblokavimo sistemą (ABS), stabdymo pagalbinę funkciją, keturias standartines oro pagalves, rėminę konstrukciją ir pan.

Manevravimo pagalba

Elektroninio stabilumo kontrolės sistema yra pažangi sistema, skirta padėti vairuotojui valdyti transporto priemonę. Ji jaučia, kai per daug arba per mažai spaudžiami stabdžiai, ir kontroliuoja jūsų droselinę sklendę, kad vėl važiuotumėte įprastai. „Electronic Roll Mitigation“ sistema nustato apsivertimo riziką ir pradeda stabdyti, kad sumažintų avarijos galimybę.

Stabdymo galia

„Jeep® Wrangler“ pateikiama „All-Speed Traction Control“ traukos sistema ir galimas kalibravimas norint vairuoti su „4LO“, „Brake Assist System“ ir „Four-Wheel Disc“ stabdžių antiblokavimo sistema, kad būtų pagerintas transporto priemonės valdymas ir sumažinami stabdymo atstumai ant sausų ir slidžių paviršių.

„Trailer Sway Control“

Kaip elektroninės stabilumo kontrolės sistemos dalis „Trailer Sway Control“ padeda jus (ir tai, ką tempiate) išlaikyti ir visiškai kontroliuoti kelyje.

PARKAVIMOSI SAUGUMAS

Dėl „Wrangler“ parkavimo funkcijų sustojimas šalikelėje ir važiavimas atgal yra žymiai paprastesnis.

„PARKVIEW®“ GALINIO VAIZDO ATSARGINĖ KAMERA

Nesvarbu, ką darote – važiuojate atbulomis stovyklavietėje, nuleidžiate valtį į vandenį arba statote transporto priemonę stovėjimo aikštelėje, „ParkView®“ galinio vaizdo atsarginė kamera su dinamišku tinkleliu, suderintu su „Uconnect®“ jutikliniu ekranu, viską palengvins.