">

 x 

SUTINKU

Wrangler

Wrangler

TIKRASIS NUOTYKIŲ IEŠKOTOJAS

NEĮVEIKIAMAS COMMAND-TRAC® 4X4

Drąsiai nugalėkite naujus iššūkius su neįveikiamu „Command-Trac®“. Jo pavarų perjungimo sistema užtikrins maksimalų pravažumą. Jei reikia daugiau sukibimo jėgos, keturių varomųjų ratų sistema įveiks net sunkiausias kliūtis ir susidoros su slidžia kelio danga. Taigi, „Command-Trac®“ 4×4 sistema užtikrina geriausius rezultatus bet kokiomis sąlygomis.

PAGRINDINĖS SPORTINIO MODELIO SAVYBĖS

• 2.8 CRD variklis
• „Command-Trac®“ 4×4 sistema
• Atraminės plokštės
• Plaunamas vidus

IŠSKIRTINĖ IŠVAIZDA

Išskirtiniai „Wrangler Sahara“ dizaino akcentai – praplatinti sparnai, elegantiškos blizgios metalinės grotelės bei priekinių žibintų rėmai. Visuma kruopščiai apgalvotų detalių, sukuria itin tvirto, saugaus ir neįveikiamo automobilio išvaizdą, kurį tiesiog norisi vairuoti.

ĮVEIKITE BET KOKIUS IŠŠŪKIUS

„Trail Rated®“ logotipas – tai pažadas, kad su juo įveiksite visus iššūkius ir sunkumus kelyje. Tai automobilis be kompromisų. Nesvarbu ar važiuojate per sniegą, purvą, smėlį ar akmenis – sėkmingai nugalėsite bet ką, kas pasitaikys kelyje.

VAŽIUOKITE DRĄSIAI SU „ROCK-TRAC®“

„Unikali Rock-Trac®“ 4×4 sistema su ypač tvirta skirstymo dėže leidžia važiuoti per akmenis ir bet kokias kliūtis tose vietose, kurias įveikti kiti tik svajoja.

Registracija bandomajam važiavimui