JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

Jeep „Wrangler“ – ikoniškasis bekelės ekspertas, suteikiantis tik geriausius laisvės ir nuotykių potyrius.

JEEP® „WRANGLER SAHARA“

NAUJA LAISVĖS IR NUOTYKIŲ SĄVOKA
Šio 4×4 visureigio stilingas išorės ir interjero dizainas sukuria drąsią visureigio išvaizdą, priimančią visus iššūkius tiek kelyje, tiek bekelėje. Pasižymintis naujausios kartos sistemomis ir technologijomis, salonas sukurtas ir suprojektuotas taip, kad suteiktų jums didžiausią patogumą.

JEEP® „WRANGLER RUBICON“

GALINGIAUSIAS „WRANGLER“
„Wrangler Rubicon“ išsiskiria specialiomis bekelės padangomis „Mud-Terrain“, didžiausiu redukcijos koeficientu ir nauju benzininiu 2l varikliu su turbokompresoriumi. Nėra kito tokio „Jeep® Wrangler“, kuris užtikrintų geresnį pravažumą. Taigi, aplankykite, patirkite ir pamatykite tokius kraštovaizdžius, kurių dar neteko matyti.

552 W „Alpine“ garso sistema

Pasinerkite į energijos kupiną garsą, sklindantį iš aukščiausios kokybės garso sistemos „Alpine®“.

PADIDINTO GALINGUMO LED ŽIBINTAI

„Jeep® Wrangler“ padidinto galingumo priekiniai ir galiniai LED žibintai ne tik užtikrina geriausią matomumą su išskirtiniu apšvietimu, bet ir sukuria modernią visureigio išvaizdą.

NEIŠSEMIAMOS GALIMYBĖS

Naujausios technologijos, aukštos kokybės medžiagos, išdirbtos techninės detalės ir išskirtinis patogumas – visa tai skiriamieji „Jeep® Wrangler“ dizaino bruožai, kurie užtikrina unikalią vairavimo patirtį.

PRIEKINĖ KAMERA

„Jeep® WRANGLER Rubicon“ visureigyje įdiegta naujoji „TrailCam“ priekinė kamera, o visureigiui „Sahara“ ji įsigyjama pasirinktinai. Ši bekelės kamera yra papildoma pagalba vairuojant mieste ir būtinybė bekelėje. Ši technologija, rodydama kelio, kuriuo važiuojate, vaizdus „Uconnect™“ ekrane, padeda išvengti kliūčių ir duobių. Bekelės kamera valoma automatiškai, todėl net ekstremaliausiomis sąlygomis matysite aiškų vaizdą.

SAUGUS IR GALINGAS

Legendinio „Jeep®“ 4×4 rodikliai persipina su pažangiomis technologijomis, kad padėtų užtikrinti kiek įmanoma saugesnį važiavimą. Įdiegtos sistemos, įskaitant adaptyvią pastovaus greičio palaikymo sistemą; priekinio susidūrimo prevencijos sistemą; automatinę ilgųjų šviesų valdymo sistemą; aklosios zonos stebėjimo sistemą ir galinius parkavimo jutiklius.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis