JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

NAUJASIS 2018 M. „JEEP® WRANGLER SAHARA“

IŠ NAUJO APIBRĖŽTA LAISVĖ IR NUOTYKIAI

Stilingas ir atnaujintas interjeras apima originalų dizainą, kad transporto priemone būtų galima važiuoti įvairiomis kelio sąlygomis. Aukštos kokybės ir gerai apgalvotoje kabinoje įrengtos naujausios kartos „Uconnect™“ jutiklinio ekrano sistemos.

NAUJASIS 2018 M. „JEEP® WRANGLER RUBICON“

GALINGIAUSIAS „WRANGLER“

Keliaukite į naujas vietas ir pamatykite įspūdingų reginių su naujuoju „Jeep® Wrangler Rubicon“. „Jeep®“ prekės ženklo gebėjimas važiuoti bekele dar labiau patobulintas dėl 32 col. universalių padangų, 77,2:1 važiavimo santykio ir naujo benzininio 2,0 variklio su turbokompresoriumi, automatinės transmisijos bei patobulintų kampų pranašesniam važiavimui bekelėmis užtikrinti. „Jeep® Wrangler“ dar niekada nebuvo toks galingas.

2018 „WRANGLER SPORT“

Naujasis „Jeep® Wrangler Sport“ skirtas tiems, kurie nori netrukdomai keliauti. Jis turi „Trail Rated®“ ženklą, reiškiantį, kad gali važiuoti net sudėtingiausiomis kelio sąlygomis. Jis visiškai autentiškas ir puikiai tinka tiems, kurie nori jį pritaikyti savo poreikiams ir padaryti tikrai savu.

„Selec-Trac®“ 4x4 sistema

„Command-Trac®“ 4×4 sistemoje yra visiškai naujas režimas, kuris automatiškai persijungia iš 2WD į 4WD, kai reikia. Pasikliaunant vidiniu ratų greičiu ir traukos kontrolės jutikliais, ši naujoji sistema, vadinama „Selec-Trac“, leidžia saugiau ir sklandžiau važiuoti nelygiu paviršiumi bei atšiauriomis oro sąlygomis, užtikrinant aukščiausio lygio efektyvumą, kai visų varomųjų ratų pavara nėra reikalinga. „Command-Trac® 4x4“ sistema taip pat pasižymi „Selectable Part-Time“ sistema, kuri 50/50 santykiu padalina sukimo momentą priekinei ir galinei ašims, kad būtų užtikrinta puiki sukibimo jėga, dėl kurio „Jeep® Brand“ automobiliai tapo legendiniais visų varomųjų ratų automobiliais.

„Uconnect™“ su 7 col. jutikliniu ekranu

„UCONNECT™ 4“ SU 7 COLIŲ JUTIKLINIU EKRANU Palaikykite ryšį, kai keliaujate. „Uconnect™ 4“ su 7 colių jutikliniu ekranu turi „Apple CarPlay“, „Android Auto™“, „Bluetooth® Streaming Audio“ ir integruotą „Voice Command“ bei „Google Maps™“ ir „Apple“

Salono plovimas

Norėdami plauti saloną ir išleisti vandenį, tiesiog atidarykite vienkrypčius grindų išleidimo vožtuvus, išleiskite vandenį ir išvalykite visus susikaupusius nešvarumus.

„PARKSENSE®“ GALINIO PARKAVIMOSI PAGALBINĖ SISTEMA

„ParkSense®“ galinio parkavimosi pagalbinė sistema naudoja ultragarsinius jutiklius, integruotus galiniame buferyje, kad aptiktų už jūsų esančias kliūtis. Kai priartėjate prie galimo pavojaus lygiagrečiai parkuodamiesi arba išvažiuodami iš stovėjimo vietos, pasigirsta įspėjimas.

2018 „WRANGLER SAHARA“

18 COL. POLIRUOTI ALIUMININIAI RATAI SU „TECH GRAY“ STIPINAIS

Vežkite savo drąsų dizainą visus, kur galite, su standartiniais 18 col. poliruotais aliumininiais ratais su „Tech Gray“ ertmėmis.

„PARKVIEW®“ GALINIO VAIZDO ATSARGINĖ KAMERA

„ParkView®“ galinio vaizdo atsarginė kamera rodo sritį, esančią už jūsų, „Uconnect™“ jutikliniame ekrane, kai transporto priemonėje įjungiama atbulinė eiga.

KĖBULO SPALVOS PURVASAUGIAI

Siekiant užtikrinti aukštos kokybės išvaizdą, kėbulo spalvos purvasaugiai ir kėbulo spalvos grotelės sutampa su išorės spalva ir kėbulo spalvos kietu stogu. Standartiniai šoniniai laipteliai palengvina įlipimą ir išlipimą.

„UCONNECT™“ 4C NAVIGACIJA SU 8,4 COL. JUTIKLINIU EKRANU

Naujausios kartos „Uconnect™“ sistemoje yra 8,4 col. jutiklinis ekranas, kuris pateikia informaciją tada, kai jos reikia. Pasiekite navigaciją, transporto priemonės valdiklius ir „Apple CarPlay®“ arba „Android A

2018 „WRANGLER RUBICON“

Naujasis „Jeep® Wrangler Rubicon“ skirtas vairuoti bekelėje. Dėl grublėtų 32 col. purvui ir sniegui tinkančių padangų, 77,2:1 važiavimo santykio ir lengvai pasiekiamų jungiklių 4×4 funkcijoms įjungti „Rubicon“ gali būti pritaikytas pagal įvairius norus.

UNIVERSALIOS PADANGOS

„Jeep® Wrangler Rubicon“ pateikiamas su purvui ir sniegui tinkančiomis 32 colių bekelės padangomis. Dėl patvarios ir užtikrinančios didesnę trauką aukštesnės pavaros „Wrangler“ užtikrinamas nuostabus 9,9 col. atstumas nuo žemės.

„TRU-LOK®“ PRIEKINIAI IR GALINIAI ELEKTRONINIO FIKSAVIMO DIFERENCIALAI

„Tru-Lok®“ priekiniai ir galiniai elektroninio fiksavimo diferencialai fiksuoja galią ir paskirsto ją tolygiai visiems ratams, kad būtų užtikrinta geriausia trauka važiuojant akmenuota vietove mažu greičiu.

„ROCK-TRAC®“ 4x4 SISTEMA

patvirtinta „Rock-Trac®“ 4×4 sistemoje yra patvari dviejų greičių skirstomoji dėžė su 4:1 diapazono ir 77,2:1 važiavimo santykio benzininiu varikliu ir automatine pavarų dėže.

KĖBULO SPALVOS GROTELĖS SU TAMSIAIS AKCENTAIS IR PRIEKINIO ŽIBINTO KRAŠTAIS

„Jeep® Wrangler Rubicon“ turi kėbulo spalvos groteles su tamsiais akcentais ir priekinių žibintų kraštais. Viskas, ko jums reikia dizaine, ir daugiau.