SUTINKU

JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

Tam, kad galėtumėte mėgautis vairavimu – svarbu jaustis saugiai. Naujasis „Jeep® Renegade“ – ypač saugus visureigis. „Jeep® Renegade“ gavo prestižinį Euro NCAP 5 žvaigždučių įvertinimą kaip vienas saugiausių automobilių. Tai kompaktiškas miesto galiūnas, kuris suteiks jūsų kelionėms naujos energijos.

ĮSPĖJIMAS APIE KLIŪTIS

Su naujuoju „Jeep® Renegade“ visuomet jausitės saugiai ir užtikrintai, nes apie visas kliūtis kelyje būsite automatiškai informuoti. Be to, sistema padės jums jų išvengti.

ĮSPĖJIMAS APIE SUSIDŪRIMĄ

Įspėjimas apie galimą susidūrimą: garsiniai ir vaizdiniai įspėjamieji signalai bei stabdžių trūkčiojimas rodo, kad transporto priemonė artėja prie kliūties kelyje.

Pažangi stabdžių sistema: jei vairuotojas kelyje sureagavo, tačiau nespėjo sustabdyti, ABA sistema padidins stabdymo slėgį, kad būtų išvengta avarijos ar sušvelnintos jos pasekmės.

Pasekmių sušvelninimo susidūrimo metu sistema: jeigu vairuotojas nesureaguoja, ši sistema aktyvina stabdžių sistemą, kad būtų išvengta susidūrimo ar būtų sušvelnintos įvykio kelyje pasekmės.

DOMINUOKITE KELYJE: ĮSPĖJIMAS DĖL NUKRYPIMO NUO EISMO JUOSTOS LANESENSE™

Su „Jeep® Renegade“ visada važiuosite reikiama kryptimi, nes automobilio padėtis eismo juostoje yra nuolat stebima kamerų. Automobiliui netyčia priartėjus prie kelio krašto, sistema parodys vairuotojui vaizdinius ir garsinius įspėjimus. Be to, aptikus nukrypimą nuo eismo juostos, sistema vairo sukimo momentu aktyviai naudoja elektroninį vairo stiprintuvą, kad padėtų vairuotojui sugrįžti į eismo juostą.

JŪSŲ TREČIOJI AKIS: AKLŲJŲ ZONŲ STEBĖJIMAS

Nuolatos stebėdama atstumą tarp jūsų ir kitų transporto priemonių, aklosios zonos stebėjimo sistema padeda saugiai persirikiuoti į kita eismo juostą. Aptikus kliūtį automobilio šone, apie tai jums praneš garsinis signalas.

GALINĖS KAMEROS GALIMYBĖS

Išplėskite savo matymo lauką. Važiuodami atbuline eiga, judėdami atgal ir pasirinkdami kryptį, „ParkView“ galinio vaizdo kameros ir dinamiškų linijų dėka puikiai matysite kelią.

BŪKITE LAISVI: KEYLESS ENTER-N-GO™

Naujasis „Renegade“ sukurtas saugiam automobilio naudojimui, net kalbant apie raktą. Įsėdus į transporto priemonę, elektroninis jutiklis nustatys, ar turite automobilio raktelį, ir leis užvesti transporto priemonę tiesiog nuspaudus „Start&Stop“ mygtuką. Be to, variklyje yra įmontuotas impulsinis atsakiklis, kuris atpažins jūsų asmeninį automobilio raktelį. Nustačius, kad raktas yra netinkamas, variklis išsijungs po kelių sekundžių.

SAUGIAU NEI ĮSIVAIZDAVOTE

„Renegade“ bet kurioje vairavimo situacijoje siūlo įvairias „Jeep® DNA“ saugos funkcijas: tokias kaip važiavimo į įkalnę asistavimo funkcija (HSA), kad automobilis lengvai nusileistų nuo stačių įkalnių, nusileidimo į nuokalnę kontrolės funkcija, kad transporto priemonė pradėtų važiuoti į įkalnę, o taip pat jame įdiegta padangų slėgio stebėjimo sistema (TPM), kuri praneša, jei padangose nepakanka slėgio.