SUTINKU

JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

JŪSŲ TOBULOS KELIONĖS

Šiuolaikinės technologijos suteikia naujas galimybes ir perkelia vairavimą į naują lygmenį. Dabar važiuodami automobiliu jūs galite daug daugiau – bendrauti su draugais, klausytis muzikos, mėgautis įvairiomis pramogomis, bendrauti socialiniuose tinkluose ir daryti daugelį kitų dalykų. Nuolat būkite įvykių sūkuryje ir dalinkitės savo įspūdžiai su kitais.

UCONNECT™ LIVE GALIMYBĖS

Dėka „Uconnect™ Radio LIVE“ jutiklinio ekrano, jūs galite vairuoti ir mėgautis pramogomis vienu metu. Lengvai prijungę savo išmanųjį telefoną prie „Bluetooth®“ tinklo, galėsite klausyti mėgstamos muzikos ir kalbėtis telefonu naudojantis laisvų rankų įranga. Taip pat „Uconnect™ 6,5″ Radio Nav LIVE“ turi navigacijos sistemą su išskirtinės kokybės 3D grafika ir „Assisted-GPS“ jutikliais, todėl tiksliai pasieksite net tokias vietas, kuriose GPS signalai gali trūkčioti.

GARSO SISTEMA

Dėl garso sistemos, turinčios net kelis garsiakalbius, jūsų vairavimo patirtis su „Jeep® Renegade“ niekada nebebus tokia pati kaip buvo anksčiau. Susipažinkite su aukščiausios klasės garso sistemomis, kurias siūlo „Uconnect™“.

JEEP® RENEGADE AUDIO SISTEMA

Du prietaisų skydelio kupolo formos aukšta dažniai garsiakalbiai;
Du durelių kupolo formos aukšta dažniai garsiakalbiai, keturi 6×9 colių viduriniai žemų dažnių garsiakalbiai, esantys priekinėse ir galinėse durelėse;
Vienas papildomas 165 mm žemų dažnių garsiakalbis sumontuotas bagažo skyriuje, kartu su 8 kanalų stiprintuvu.

USB IR AUX JUNGTYS

Dėka USB ir AUX jungčių, galėsite patogiai prijungti savo telefoną ar kitą įrenginį ir visuomet klausytis mėgstamos muzikos. Praskaidrinkite savo kiekvieną kelionę ir paverskite ją pramoga.

„BLUETOOTH®“ GALIMYBĖS

Belaidis „BLUETOOTH®“ ryšys suteikia dar daugiau galimybių – klausykite muzikos, prijunkite savo telefoną ir kalbėkite bet kuriuo metu. Dabar vairavimas tampa tikra pramoga.

„UCONNECT™“ SISTEMA

„Uconnect™“ sistema suteikia naujų patirčių. Nuo šiol jūs galite naudotis navigacija, mėgautis pramogomis, automatiškai reguliuoti daugumą funkcijų. Be to, balso komandomis galite reguliuoti daugumą kitų funkcijų, pvz. paskambinti paskutiniam rinktam numeriui.

SUSIPLANUOKITE SAVO TOBULĄ KELIONĘ

Erdviame ekrane galite matyti įvairias automobilio funkcijas, o jį valdyti galite ant vairo esančiais mygtukais. Matykite automobilio greitį ir kitą svarbią informaciją apie jūsų automobilio būseną. 4WD versijoje yra galimybė išbandyti „Selec-Terrain®“ režimą.

TECHNOLOGIJOS VOS VIENU PRISILIETIMU

Naujasis „Jeep® Renegade“ siūlo moderniausią technologiją, leidžiančią kontroliuoti viską lengvai ir intuityviai.

JUTIKLINIAI EKRANAI*

Valdykite navigaciją, pramogas, klimatą ir telefoną vienoje vietoje. Peržiūrėkite informaciją apie kūrinį ir jo autorių albume arba gatvių žemėlapius ir lankytinas vietas.
*Tik tinkamai įrengus.

PARKVIEW® GALINIO VAIZDO KAMERA

„ParkView®“ galinio vaizdo kamera užtikrina, kad „Uconnect™“ jutikliniame ekrane matytumėte aiškų vaizdą, esantį už savo automobilio.

SUSIPLANUOKITE SAVO TOBULĄ KELIONĘ

Erdviame ekrane galite matyti įvairias automobilio funkcijas, o jį valdyti galite ant vairo esančiais mygtukais. Matykite automobilio greitį ir kitą svarbią informaciją apie jūsų automobilio būseną. 4WD versijoje yra galimybė išbandyti „Selec-Terrain®“ režimą.

UCONNECT™ sistema

1. Uconnect® Smartouch multimedija
Spalvotas 5” liečiamas ekranas, radijas ir MP3 grotuvas (Bluetooth® Audio-Streaming), laisvų rankų įranga su Bluetooth® sąsaja ir balso atpažinimu, AUX/USB jungtys. Multimedijos valdymas ant vairo,

2. Uconnect® Smartouch VP2 navigacija
Spalvotas 5,0” liečiamas ekranas, 2D grafikos navigacijos sistema, radijas ir MP3 grotuvas (Bluetooth® Audio-Streaming), laisvų rankų įranga su Bluetooth® sąsaja ir balso atpažinimu, AUX/USB jungtys. Multimedijos valdymas ant vairo. 6 garsiakalbiai su 180W bendra galia.

3. Uconnect® Smartouch VP4 navigacija
Spalvotas 6,5” liečiamas ekranas, 3D grafikos navigacijos sistema, radijas ir MP3 grotuvas (Bluetooth® Audio-Streaming), laisvų rankų įranga su Bluetooth® sąsaja ir balso atpažinimu, AUX/USB jungtys. Multimedijos valdymas ant vairo. 6 garsiakalbiai su 180W bendra galia.