JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

Technologijos ir saugumas

Visos galimybės nuotykių kupinoms kelionėms

Šiuolaikinės technologijos suteikia naujų galimybių ir perkelia vairavimą į naują lygmenį. Su sistema „Uconnect™“ ir UCONNECT™ LIVE galite daug daugiau – bendrauti su draugais, klausytis muzikos, mėgautis įvairiomis pramogomis. Nuo šiol galite naudotis itin tikslia navigacija, automatiškai reguliuoti daugumą balsu ar jutikliniu ekranu valdomų funkcijų. Be to, orientuotis nežinomuose keliuose padės įdiegta itin tiksli navigacijos sistema „Uconnect® Smartouch VP4“.

Geros nuotaikos garantas

Dėl net kelis garsiakalbius turinčios garso sistemos jūsų vairavimo patirtis su „Jeep® Renegade“ niekada nebebus tokia pati, kaip buvo anksčiau. USB ir AUX jungtimis galite patogiai prijungti savo telefoną ar kitą įrenginį ir visuomet klausytis mėgstamos muzikos. Aukštos kokybės garsas ir mylima muzika jums garantuos nesibaigiančius kelionių įspūdžius.

Pritaikytas miestui

Kelionės mieste tampa paprastesnės, kai joms tinkamai pasiruošta. „Jeep® Renegade“ įdiegta užpakalinio vaizdo kamera „ParkView®“ užtikrina, kad ekrane matytumėte aiškų vaizdą, esantį už savo automobilio. Be to, palaikyti saugų atstumą nuo priekyje esančių automobilių padeda adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema. Eismo juostos nuokrypio kontrolės sistema „LaneSense“ nuolat stebi automobilio judėjimo trajektoriją, įspėja apie pavojingą nuokrypį ir grąžina automobilį į saugią juostą.

Neribotos galimybės

Naujasis „Jeep® Renegade“ suteikia neribotų galimybių. Mėgaukitės naujais atradimais kelyje, keičiančiais jūsų supratimą apie automobilio galią ir pajėgumą. Šis kompaktiškas visureigis, kuris gali būti su 9 pavarų automatine greičio dėže ir visų varomųjų ratų pavara „Jeep® Active Drive Low“ (tik 4 varomieji ratai), greičiau pagreitėja ir švelniau perjungia pavaras.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis