JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

Technologijos ir saugumas

„UCONNECT“ 8,4 COLIO NAV DAB RADIJO SISTEMA

Šiuolaikinės technologijos suteikia naujų galimybių ir perkelia vairavimą į naują lygmenį. Su 8,4 colių multimedijos sistema „Uconnect™“ galite daug daugiau – bendrauti su draugais, klausytis muzikos, mėgautis įvairiomis pramogomis. Nuo šiol galite naudotis itin tikslia navigacija, automatiškai reguliuoti daugumą funkcijų balsu ar jutikliniu ekranu valdomų. Be to, orientuotis nežinomuose keliuose padės įdiegta itin tiksli navigacijos sistema „Uconnect® Smartouch VP4“.

APPLE CARPLAY

Likite prisijungę prie savo „iPhone“ su nauja funkcija, įdiegta „Uconnect“™ NAV su 8,4 colio ekranu. Su „Apple CarPlay“ programėle „iPhone“ naudotojai gali naudoti savo telefoną, „Apple Maps“, „Apple Music“ ar siųsti pranešimus per „Siri“® balso valdymo sistemą ar „Uconnect“™ jutikliniame ekrane.

ANDROID AUTO™

Su „ANDROID AUTO“™ galite lengvai ir saugiai valdyti „Google Maps“ ir „Google Play Music“ valdymo mygtukais ant vairo ar „Uconnect“™ jutikliniame ekrane. Ši funkcija ne tik padeda lengvai surasti reikiamą maršrutą, tačiau ir neatitraukia dėmesio nuo kelio, nes naudojama balso atpažinimo sistema.

Geros nuotaikos garantas

Dėl net kelis garsiakalbius turinčios garso sistemos jūsų vairavimo patirtis su „Jeep® Renegade“ niekada nebebus tokia pati, kaip buvo anksčiau. USB ir AUX jungtimis galite patogiai prijungti savo telefoną ar kitą įrenginį ir visuomet klausytis mėgstamos muzikos. Aukštos kokybės garsas ir mylima muzika jums garantuos nesibaigiančius kelionių įspūdžius.

„PARKVIEW“ ATBULINĖS EIGOS KAMERA

Kelionės mieste tampa paprastesnės, kai joms tinkamai pasiruošta. Jei įsigysite pasirenkamą automobilio statymo paketą „Jeep® Renegade“ galinio vaizdo kamera „ParkView®“ užtikrins, kad ekrane matytumėte aiškų vaizdą, esantį už savo automobilio. Be to, palaikyti saugų atstumą nuo priekyje esančių automobilių padeda adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema. Eismo juostos nuokrypio kontrolės sistema „LaneSense“ nuolat stebi automobilio judėjimo trajektoriją, įspėja apie pavojingą nuokrypį ir grąžina automobilį į saugią juostą.

7 COLIŲ SKAITMENINIS EKRANAS

Pasiimkite viską iš kiekvienos kelionės su individualiai pritaikomu 7 colių skaitmeniniu prietaisų skydeliu, kuriame galite pasirinkti asmenines nuostatas ir vaizdą. Spalvotame ekrane pateikiamas detalus navigacijos žemėlapis, informacija apie muziką (kūrinys, atlikėjas, radijo stoties pavadinimas), paskirstymo dėžės būsena, informacija apie bekelės sąlygas ir t. t.

SAUGUMAS

VIRŠ 60 ĮVAIRIŲ SAUGOS FUNKCIJŲ

„Renegade“ įrengtos įvairios saugos sistemos: kelio ženklų atpažinimo (TSR), atpažįstanti greičio ribojimo ir panašius kelio ženklus, pagalbinė išmanioji greičio (ISA), apribojanti greitį pagal atitinkamą kelio ženklą, įspėjimo apie išvažiavimą iš eismo juostos, tikrinanti juostos ribas ir išlaikanti automobilį savo eismo juostoje, aklosios zonos stebėjimo, prisitaikanti greičio palaikymo, įspėjimo apie susidūrimą iš priekio ir kitos, kurios apsaugo jus keliaujant užmiestyje. Be to, įrengta automobilio statymo galu kamera su dinaminiu tinkleliu ir galiniais bei priekiniais automobilio statymo jutikliais, kuri kartu su pagalbine „ParkSense“ automobilio statymo galu sistema padės jums surasti ir užpildyti tą stovėjimo vietą, kurios ieškojote.