SUTINKU

JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

Visos galimybės nuotykių kupinoms kelionėms

Šiuolaikinės technologijos suteikia naujų galimybių ir perkelia vairavimą į naują lygmenį. Su sistema „Uconnect™“ ir UCONNECT™ LIVE galite daug daugiau – bendrauti su draugais, klausytis muzikos, mėgautis įvairiomis pramogomis. Nuo šiol galite naudotis itin tikslia navigacija, automatiškai reguliuoti daugumą balsu ar jutikliniu ekranu valdomų funkcijų. Be to, orientuotis nežinomuose keliuose padės įdiegta itin tiksli navigacijos sistema „Uconnect® Smartouch VP4“.

GARSO SISTEMA

Dėl garso sistemos, turinčios net kelis garsiakalbius, jūsų vairavimo patirtis su „Jeep® Renegade“ niekada nebebus tokia pati kaip buvo anksčiau. Susipažinkite su aukščiausios klasės garso sistemomis, kurias siūlo „Uconnect™“.

JEEP® RENEGADE AUDIO SISTEMA

Du prietaisų skydelio kupolo formos aukšta dažniai garsiakalbiai;
Du durelių kupolo formos aukšta dažniai garsiakalbiai, keturi 6×9 colių viduriniai žemų dažnių garsiakalbiai, esantys priekinėse ir galinėse durelėse;
Vienas papildomas 165 mm žemų dažnių garsiakalbis sumontuotas bagažo skyriuje, kartu su 8 kanalų stiprintuvu.

USB IR AUX JUNGTYS

Dėka USB ir AUX jungčių, galėsite patogiai prijungti savo telefoną ar kitą įrenginį ir visuomet klausytis mėgstamos muzikos. Praskaidrinkite savo kiekvieną kelionę ir paverskite ją pramoga.

„BLUETOOTH®“ GALIMYBĖS

Belaidis „BLUETOOTH®“ ryšys suteikia dar daugiau galimybių – klausykite muzikos, prijunkite savo telefoną ir kalbėkite bet kuriuo metu. Dabar vairavimas tampa tikra pramoga.

„UCONNECT™“ SISTEMA

„Uconnect™“ sistema suteikia naujų patirčių. Nuo šiol jūs galite naudotis navigacija, mėgautis pramogomis, automatiškai reguliuoti daugumą funkcijų. Be to, balso komandomis galite reguliuoti daugumą kitų funkcijų, pvz. paskambinti paskutiniam rinktam numeriui.

SUSIPLANUOKITE SAVO TOBULĄ KELIONĘ

Erdviame ekrane galite matyti įvairias automobilio funkcijas, o jį valdyti galite ant vairo esančiais mygtukais. Matykite automobilio greitį ir kitą svarbią informaciją apie jūsų automobilio būseną. 4WD versijoje yra galimybė išbandyti „Selec-Terrain®“ režimą.

TECHNOLOGIJOS VOS VIENU PRISILIETIMU

Naujasis „Jeep® Renegade“ siūlo moderniausią technologiją, leidžiančią kontroliuoti viską lengvai ir intuityviai.

JUTIKLINIAI EKRANAI*

Valdykite navigaciją, pramogas, klimatą ir telefoną vienoje vietoje. Peržiūrėkite informaciją apie kūrinį ir jo autorių albume arba gatvių žemėlapius ir lankytinas vietas.
*Tik tinkamai įrengus.

PARKVIEW® GALINIO VAIZDO KAMERA

„ParkView®“ galinio vaizdo kamera užtikrina, kad „Uconnect™“ jutikliniame ekrane matytumėte aiškų vaizdą, esantį už savo automobilio.

SUSIPLANUOKITE SAVO TOBULĄ KELIONĘ

Erdviame ekrane galite matyti įvairias automobilio funkcijas, o jį valdyti galite ant vairo esančiais mygtukais. Matykite automobilio greitį ir kitą svarbią informaciją apie jūsų automobilio būseną. 4WD versijoje yra galimybė išbandyti „Selec-Terrain®“ režimą.

UCONNECT™ sistema

1. Uconnect® Smartouch multimedija
Spalvotas 5” liečiamas ekranas, radijas ir MP3 grotuvas (Bluetooth® Audio-Streaming), laisvų rankų įranga su Bluetooth® sąsaja ir balso atpažinimu, AUX/USB jungtys. Multimedijos valdymas ant vairo,

2. Uconnect® Smartouch VP2 navigacija
Spalvotas 5,0” liečiamas ekranas, 2D grafikos navigacijos sistema, radijas ir MP3 grotuvas (Bluetooth® Audio-Streaming), laisvų rankų įranga su Bluetooth® sąsaja ir balso atpažinimu, AUX/USB jungtys. Multimedijos valdymas ant vairo. 6 garsiakalbiai su 180W bendra galia.

3. Uconnect® Smartouch VP4 navigacija
Spalvotas 6,5” liečiamas ekranas, 3D grafikos navigacijos sistema, radijas ir MP3 grotuvas (Bluetooth® Audio-Streaming), laisvų rankų įranga su Bluetooth® sąsaja ir balso atpažinimu, AUX/USB jungtys. Multimedijos valdymas ant vairo. 6 garsiakalbiai su 180W bendra galia.