SUTINKU

JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

NEPAŽABOJAMA GALIA

Su naujuoju „Jeep® Renegade“ įveiksite bet kokias kliūtis kelyje. Dėka 9 pakopų automatinės pavarų dėžės bei nepralenkiamų „Jeep® Active Drive” ir „Active Low Drive” sukibimo jėgos sistemų, o taip pat universalios „Selec-Terrain®” sukibimo jėgos kontrolės sistemos – jums kelyje nebėra neįveikiamų iššūkių. „Jeep® Renegade“ – neabejotinai pateisins visus jūsų lūkesčius, o neprilygstamą vairavimo malonumą pajusite važiuodami sudėtingiausiais keliais, kuriuos su naujuoju „Renegade“ lengvai įveiksite be jokių rūpesčių.

9 PAKOPŲ AUTOMATINĖ PAVARŲ DĖŽĖ

Naujasis „Jeep® Renegade“ yra pirmasis kompaktiškas visureigis su 9 pakopų automatine pavarų dėže, kuri suteikia visapusišką vairavimo komfortą ir maksimalų efektyvumą kelyje. Naujoji pavarų dėžės sistema garantuoja nepriekaištingą pavarų perjungimą ir užtikrina greitesnį automobilio įsibėgėjimą bei pagreitėjimą, todėl idealiai tinka važiuojant greitkeliu.

EXTREME 4X4: „ACTIVE DRIVE“ SISTEMA

Naujasis „Jeep® Renegade“ yra pajėgiausias savo klasėje, todėl su juo įveiksite ir sniegą, ir ledą, ir blogiausius kelius. „Renegade“ siūlo autentišką „Jeep® DNR“ ir galimybę rinktis iš dviejų modernių vairavimo linijų sistemų: „Jeep® Active Drive“ bei „Jeep® Active Drive Low“.

„JEEP® ACTIVE DRIVE“ SISTEMA

„Jeep® Active Drive“ sistema yra visiškai automatinė, todėl jos veikimo metu nereikia jokio papildomo vairuotojo įsikišimo. Vienas iš svarbesnių sistemos privalumų – saugumas kelyje. Sistema nedelsiant informuos jus apie nukrypimą nuo kelio juostos ir grąžins atgal į reikiamą kelio padėtį.

„JEEP® ACTIVE DRIVE LOW“ SISTEMA

„Jeep® Active Drive Low“ yra paremta „Jeep® Active Drive“ sistema, garantuojančia maksimalų 4×4 pajėgumą. Ši sistema užtikrina leidimosi į nuokalnę kontrolę, o „Trailhawk“ modelis turi ir „Selec-Terrain“ funkciją, užtikrinančią sklandų pravažumą važiuojant sudėtingiausia kelio danga. Dėka šių sistemų užtikrinama geriausia ratų sukibimo galia.

LEIDIMOSI Į NUOKALNĘ KONTROLĖ

Leidimosi į nuokalnę kontrolė (HDC) užtikrina sklandų ir lengvai kontroliuojamą leidimąsi į nuokalnę ant nelygios ar slidžios kelio dangos nespaudžiant stabdžių pedalo, o naudojant ABS stabdžių sistemą.

TOBULAS VISOSE SITUACIJOSE: SELEC-TERRAIN®

„Jeep® Active Drive“ ir „Active Drive Low“ sistemos turi „Selec-Terrain®“ sukibimo-kontrolės funkciją. Tad nuo šiol galite važiuoti į bet kurią pasaulio vietą – jokie kelio iššūkiai nebaisūs. Kelio pravažumui ir ratų sukibimui užtikrinti rinkitės iš 5 galimų režimų, skirtų „Jeep® Active Drive Low“ sistemai: automatinį, sniego, smėlio ir purvo. Išskirtinai „Trailhawk“ sistemai yra siūlomas važiavimo per akmenis režimas.
„Renegade” sukurtas taip, kad įveiktų net sunkiausias trasas, užtikrintų maksimalų sukibimą su kelio danga ir nesustabdomą pravažumą. „Trailhawk“ apjungia 9 pakopų automatinę pavarų dėžę su 2.0 Multijet II 170 HP varikliu ir suteikia „Selec-Terrain“ sukibimo-kontrolės sistemai dar daugiau galios važiuojant per akmenis ar kitą sudėtingą kelio dangą.