JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

IŠSKIRTINIS STILIUS, KURIS JUS IŠSKIRS IŠ MINIOS

„Jeep® Renegade“ – šiuolaikinio dizaino, naujausių technologijų ir meistriškumo derinys. Tvirta ir energinga išvaizda nepaliks abejingų net ir sportinių automobilių mėgėjų. Vienas ryškiausių „Renegade“ dizaino akcentų – įspūdingos 7 dalių priekinės grotelės, kurios yra „Jeep®“ skiriamasis ženklas. Išskirtinumo šiam modeliui suteikia ir apvalūs priekiniai žibintai, kurie puikiai įsilieja į bendrą automobilio dizainą.

IŠSKIRTINIAI BRUOŽAI

Tinkamai parinkti ratlankiai gali paversti jūsų automobilį išskirtiniu. Visureigiai „Jeep®“ mėgsta laisvę, todėl „Renegade“ neriboja jūsų ir leidžia rinktis iš gausios nuo 16 iki 19 colių lengvojo lydinio ratlankių pasiūlos. Šis visureigis yra laisvo ir nepriklausomo žmogaus pasirinkimas, kuris nemėgsta paklusti apibrėžtoms taisyklėms. „Renegade“ emblema, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugantys veidrodėlių gaubtai, juodi stogo bėgeliai, blizgantis išmetamojo vamzdžio antgalis – visa tai užkariauja miesto gatves.

IŠBANDYKITE VAŽIAVIMĄ ATVIRAME ORE

Įsileiskite nuostabią aplinką į vidų, savo „Jeep® Renegade“ pasirinkdami „MY Sky“ stogą. Šioje stogo sistemoje galima lengvai nuimti stogo plokštes ir gėrėtis įspūdingais vaizdais virš galvos.

DIZAINAS, KURIS SIŪLO DAUGIAU

Kai jus kviečia nuotykiai, jūsų automobilis turi būti pasiruošęs. Štai kodėl naujojo „Jeep® Renegade“ salone naudojamos erdvios dėtuvės, aukštos kokybės medžiagos ir nauja, kruopščiai sukurta centrinė konsolė.

ERGONOMIŠKA PRABANGA

Naujojo „Jeep® Renegade“ salonas demonstruoja kokybišką meistrystę su novatoriškomis ir aukštos kokybės medžiagomis. Nuo anoduoto metalo akcentų, kuriuos įkvėpė ekstremalus sportas, iki ergonomiško dizaino sėdynių, kurios prideda komforto bet kokiam nuotykiui.

SUBALANSUOTAS JŪSŲ AKTYVIAM LAISVALAIKIUI

Mėgstate aktyvų gyvenimo būdą, tačiau dažnas nepatogumas – per mažai vietos automobilyje? „Renegade“ yra itin kompaktiškas visureigis, tobulai subalansuotas jūsų aktyviam laisvalaikiui. Šio visureigio bagažinės tūris, kuris gali būti dar padidinamas nulenkus užpakalines sėdynes 90 laipsnių kampu, yra 351 litras. Todėl, kad ir ką nuspręstumėte veikti, nuo šiol visa laisvalaikio įranga tilps jūsų naujajame „Renegade“.