JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

Individualumą pabrėžiantis dizainas

„Jeep® Renegade“ – šiuolaikinio dizaino, naujausių technologijų ir meistriškumo derinys. Tvirta ir energinga išvaizda nepaliks abejingų net ir sportinių automobilių mėgėjų.
Vienas ryškiausių „Renegade“ dizaino akcentų – įspūdingos 7 dalių priekinės grotelės, kurios yra „Jeep®“ skiriamasis ženklas. Išskirtinumo šiam modeliui suteikia ir apvalūs priekiniai žibintai, kurie puikiai įsilieja į bendrą automobilio dizainą.

Išskirtinumą pabrėžiančios detalės

Tinkamai parinkti ratlankiai gali paversti jūsų automobilį išskirtiniu. Visureigiai „Jeep®“ mėgsta laisvę, todėl „Renegade“ neriboja jūsų ir leidžia rinktis iš gausios nuo 16 iki 19 colių lengvojo lydinio ratlankių pasiūlos. Šis visureigis yra laisvo ir nepriklausomo žmogaus pasirinkimas, kuris nemėgsta paklusti apibrėžtoms taisyklėms.

DĖMESYS DETALĖMS

Kuriant „Jeep® Renegade“ dizainą buvo kruopščiai apgalvota kiekviena detalė. Grakščios rankenėlės, erdvios užpakalinės sėdynės ir elegantiškos linijos – ryškiausi interjero akcentai. Taip pat jūsų patogumui ant stogo įrengti išilginiai stogo bagažinės laikikliai, todėl šis automobilis žavi ne tik patrauklia išvaizda, bet ir tobulai subalansuotu funkcionalumu.

Įkvėptas lenktynių trasos

Svarbiu akcentu naujojo „Jeep® Renegade“ interjere tampa elegantiškos sėdynės, aptrauktos juoda oda arba itin aukštos kokybės medžiaga, kurios savo stiliumi primena sportinių automobilių sėdynes. Šios sėdynės gali būti šildomos ⎯ salone bus jauku net ir žvarbesniu oru.

SUBALANSUOTAS JŪSŲ AKTYVIAM LAISVALAIKIUI

Mėgstate aktyvų gyvenimo būdą, tačiau dažnas nepatogumas – per mažai vietos automobilyje? „Renegade“ yra itin kompaktiškas visureigis, tobulai subalansuotas jūsų aktyviam laisvalaikiui. Šio visureigio bagažinės tūris, kuris gali būti dar padidinamas nulenkus užpakalines sėdynes 90 laipsnių kampu, yra 351 litras. Todėl, kad ir ką nuspręstumėte veikti, nuo šiol visa laisvalaikio įranga tilps jūsų naujajame „Renegade“.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis