SUTINKU

JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

ĮSPŪDINGAS DIZAINAS

Vienas ryškiausių „Renegade“ dizaino akcentų – įspūdingos 7 dalių priekinės grotelės, kurios yra „Jeep®“ automobilių skiriamasis ženklas. Išskirtinumo šiam modeliui suteikia ir apvalūs priekiniai žibintai, kurie puikiai įsilieja į bendrą automobilio dizainą. Dar vienas privalumas – „MySky“ stogo sistema leidžianti grožėtis įspūdingais panoraminiais vaizdais. Nuo šiol jūsų kelionės gali tapti dar įspūdingesnės.

GAUSUS RATŲ PASIRINKIMAS

16″ plieno ratlankiai – standartas „Sport“ modeliams
16″ aliuminio lydinio ratlankiai – standartas „Longitude“ modeliams, galimi „Sport“ modeliams
17″ aliuminio lydinio ratlankiai – standartas „Limited“ modeliams, galimi „Longitude“ modeliams
18″ aliuminio lydinio ratlankiai – galimi „Limited“ modeliams
18″ aliuminio lydinio ratlankiai – galimi „Limited“ modeliams
17″ aliuminio lydinio ratlankiai – standartas „Trailhawk“ modeliui

SUBALANSUOTAS JŪSŲ ATYVIAM LAISVALAIKIUI

Mėgstate aktyvų gyvenimo būdą, tačiau dažnas nepatogumas – per mažai vietos automobilyje? „Renegade“ – itin erdvus visureigis, tobulai subalansuotas jūsų aktyviam laisvalaikiui. Kad ir ką nuspręstumėte veikti laisvalaikiu, nuo šiol viskas tilps jūsų naujajame „Renegade“.

MEISTRIŠKUMO STANDARTAS

„Jeep® Renegade“ – šiuolaikinio dizaino, naujausių technologijų ir meistriškumo derinys. Tvirta ir energinga išvaizda – nepaliks abejingų net ir sportinių automobilių mėgėjų. Šiame automobilyje žavi ne tik patraukli išvaizda, bet ir tobulai subalansuotas funkcionalumas.

DĖMESYS DETALĖMS

Kuriant „Jeep® Renegade“ dizainą – kruopščiai apgalvota kiekviena detalė. Grakščios rankenėlės, erdvios galinės sėdynės bei elegantiškos linijos – ryškiausi interjero akcentai.