JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Legenda sugrįžta prabangiausioje formoje

JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Legenda sugrįžta prabangiausioje formoje

Inovatyviausia Jeep® technologija

Įženkite į naują Jeep® technologijos dimensiją. Atraskite naujojo „Grand Cherokee 4xe” pažangiausias sistemas, kurios pirmą kartą įdiegtos į „Grand Cherokee 4xe”, užtikrina itin lengvą ir greitą visų funkcijų valdymą.

Skaitmeninis 10,25 colio prietaisų skydelis

Naujo „Full HD“ skaitmeninio prietaisų skydelio spalvotas ekranas yra 10,25 colio skersmens, o aktyviosios zonos dydis – 244 mm x 91 mm. Galite pasirinkti iki 12 skirtingų konfigūracijų ir pagal save prisitaikyti, išdėstyti ir susisteminti turinį, kaip akumuliatoriaus būklė, likęs galimas nuvažiuojamas atstumas ir įkrovos lygis.
Be to, 10 colių ekranas, puikiai veikia kartu su programėle „My Uconnect™“, kuri suteikia pagrindinę informaciją vairuotojui ant priekinio lango stiklo, kad nenukryptumėte nuo tikslo.

* Turi būti užtikrintas suderinamumas. Suderinamų įrenginių sąrašą gali rasti adresu http://www.uconnectphone.com/.

Projekcinis ekranas

„Uconnect“™ sistemos palaikomas projekcinis ekranas, kuriame svarbiausia važiavimo informacija ir įspėjamieji ženklai pateikiama tiesiai ant priekinio stiklo, todėl vairuotojui niekada nereikia atitraukti žvilgsnio nuo kelio.

10,1 COL. UCONNECT™ MULTIMEDIJOS SISTEMA

„UCONNECT™“ multimedijos sistemos ekrane naudojama „Ultra HD“ raiškos technologija, kurios procesorius veikia iki 5 kartų greičiau ir užtikrina itin greitą turinio paiešką bei sistemos atsaką į kiekvieną vairuotojo ar keleivio užklausą. Interaktyvią sistemos meniu juostą galima prisitaikyti pagal savo poreikius, sudėliojant programėles ir valdiklius bei įterpti juos kaip parankines priemones. Taip pat, „Uconnect“™ sistema iš karto automatiškai prisijungia prie „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“™. Visa tai leidžia lengvai prijungti išmanųjį telefoną neatitraukiant dėmesio nuo vairavimo.

Multifunkcinis keleivio ekranas

Išskirtinis 10,25 colio keleivio ekranas suteikia galimybę naudotis novatoriškomis pramogų ir antrojo piloto funkcijomis. Galite ieškoti ir persiųsti kelionės maršrutus vairuotojui, prisijungti belaidėmis ausinėmis ir mėgautis pasirinktomis pramogomis ir dar daugiau.

BEKELĖS MARŠRUTAI

Registruokite savo keliones bekele ir įrašykite su jomis susijusią informaciją apie bekelę, tokią kaip žemėlapio apžvalga su tarpiniais taškais, automobilio posvyrio ir posūkio kampai, taip pat didžiausias bei mažiausias aukštis, laiko nustatymai ir dar daug daugiau*.

AUTOMATINIAI SISTEMOS ATNAUJINIMAI

Naudodama visiškai naują technologiją, „Jeep® Grand Cherokee 4xe” automobilio sistema gali automatiškai atsinaujinti. Tai įmanoma dėl belaidžio naujinimo sistemos ir visada įjungto 4G ryšio, kurie padeda nuolat atnaujinti žemėlapius ir turinį.

„MY eCHARGE"

Kai nesate namuose, jūsų Jeep® „Grand Cherokee 4xe“ visureigio akumuliatorių paprasta įkrauti naudojantis „My eCharge“. Ši funkcija suteikia visą informaciją apie artimiausias viešąsias įkrovimo stoteles, pvz., apie jų prieinamumą ir kištuko tipą, galima peržiūrėti ankstesnių įkrovimo procesų įrašus, kad galėtumėte stebėti su jais susijusius duomenis.

„MY REMOTE"

Prisijunkite prie Jeep® „Grand Cherokee 4xe“ automobilio nuotoliniu būdu. Naudodamiesi „eControl“ funkcija, galite bet kada įkrauti automobilį ir tiesiog savo įrenginio pagalba nustatyti automobilio salono temperatūrą. Taip pat galite nuotoliniu būdu užrakinti ir atrakinti dureles , įjungti priekinius žibintus ir matyti savo automobilio buvimo vietą.

SVARBIAUSIAS „JEEP" PRIORITETAS – SAUGUMAS

Jeep® „Grand Cherokee 4xe“ yra įdiegta daugiau nei 110 standartinių ir pasirenkamų saugos sistemų, kurios leis jums ramiai pasiekti kelionės tikslą bei mėgautis vairavimu. Saugos sistemos kiekvienam Jeep® vairuotojui suteiks pasitikėjimo ir laisvę leistis į nuotykių kupiną atradimų kelią.

2 LYGIO AUTONOMINIS VAIRAVIMAS

Naujajame „Jeep Grand Cherokee 4xe” 2 lygio autonominio vairavimo funkcija užtikrinama pažangių sistemų ir technologijų.

PAŽANGIOS  SISTEMOS GERESNIAM MATOMUMUI

Visureigyje įdiegtos sistemos užtikrina geresnį matomumą. Parkuojant automobilį kameros rodo 360° aplinkos vaizdą. Visa tai užtikrina lengvą ir saugų automobilio parkavimą. Automobilis taip pat turi skaitmeninį galinio vaizdo veidrodėlį su integruota galinio vaizdo kamera bei priekine bekelės kamera. Naktinio matymo sistemoje naudojami inovatyvūs jutikliai, įrengti automobilio priekyje, kurie aptinka pėsčiuosius ar gyvūnus važiuojant naktį. Ši sistema įspėja apie objektus, kurios aptinka, ir atvaizduoja vaizdą prietaisų skydelyje.

  • 360° PANORAMINIS VAIZDAS*

  • PAGALBINĖ SISTEMA SUSIDŪRIMUI SANKRYŽOJE IŠVENGTI*

  • VAIRUOTOJO BUDRUMO KONTROLĖS SISTEMA*

  • KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA*

  • PAGALBINĖ AUTOMOBILIO STATYMO LYGIAGREČIAI IR STATMENAI SISTEMA*

  • AUTOMATINĖ AVARINIO STABDYMO SISTEMA*

*Priklauso nuo pasirinktos komplektacijos