JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Legenda sugrįžta prabangiausioje formoje

JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Legenda sugrįžta prabangiausioje formoje

Nuostabi kiekviena išorės detalė

Naujojo „Grand Cherokee 4xe“ eksterjeras yra tikras Jeep® prekės ženklo stiliaus ir didybės įsikūnijimas. Laisvė rinktis iš 7 skirtingų spalvų, kurios išryškina prabangų ir išskirtinį „Grand Cherokee 4xe” stilių. Taip pat „Trailhawk” ir „Summit Reserve” modeliai standartinėje komplektacijoje išsiskiria dvispalviu dažymu ir juodu stogu.

Jeep® akcentai kiekvienoje detalėje

Kiekvienoje detalėje atsispindi naujojo „Jeep® Grand Cherokee 4xe” elegancija ir individualumas. Atsinaujinęs dizainas išryškina Jeep® skiriamuosius požymius: ikoniškos priekinės grotelės pabrėžia nugludintas ir išskirtines formas, kurios atkreipia dėmesį į kitas stilingas detales tokias kaip panoraminis stoglangis.

LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Visiškai naujame „Jeep® Grand Cherokee 4xe“ atnaujintos įprastos tipiškos septynių dalių priekinės grotelės, kurios kiek platesnės praplėstos ir su didesnėmis angomis, o jų elegantiška apdaila prisideda prie geresnio kelio apšvietimo. Apatinė sidabrinė apdailos juostelė nusitęsia po ypač siaurais „Full LED“ priekiniais žibintais, taip sukurdama vieną ištisinę horizontalią liniją, pabrėžiančią automobilio plotį.

Išskirtiniai  lengvojo lydinio ratlankiai  

Išreikšite savo stilių pasirinkę geometrinio dizaino lengvojo lydinio ratlankius. Standartinė komplektacija: 20 colių dalinai šlifuoti ir dažyti aliumininiai lengvojo lydinio ratlankiai „Limited“ modelyje; 20 colių šlifuoti lengvojo lydinio ratlankiai „Overland“; 21 colio šlifuoti lengvojo lydinio ratlankiai „Summit Reserve“; 18 colių šlifuoti lengvojo lydinio ratlankiai su „All Terrain“ padangomis „Trailhawk“.

Chromuotos detalės

Chromuotos apdailos detalės išryškina unikalią Jeep® formą, kurią galima sutikti tokiuose originaliuose automobiliuose kaip 1962 m. laidos „Wagoneer“.

Elektrifikaciją menantis 4xe ženklas

Keturių skirtingų spalvų „Grand Cherokee 4xe“ visureigiai, pažymėti mėlynais 4xe akcentais ir logotipais, kurie puikiai reprezentuoja įkraunamų hibridinių automobilių su 4 varomais ratais seriją. Naujasis „Jeep® Grand Cherokee“ debiutuoja kaip įkraunamas 4xe hibridas ir paveldi visus jo bruožus: „Grand Cherokee“ pavadinimą ant durelių, Jeep® priekyje ir gale 4xe logotipo kontūrą, kuris išskiria mėlyna spalva, simbolizuojanti elektrifikaciją. Naujasis „Jeep® Grand Cherokee 4xe“ hibridas pažymėtas išskirtiniais logotipais, simbolizuojančiais legendinio „Grand Cherokee 4xe“ praeitį bei įkraunamo 4xe įkraunamo hibrido ateitį.

Inovatyvus ir erdvus salonas

Salonas, sukurtas nenuvilti net pačių išrankiausių komfortui bei elegancijai vairuotojų ir keleivių. Priklausomai nuo pasirinktos automobilio komplektacijos, naujajame Jeep® „Grand Cherokee 4xe” naudojama aukščiausios kokybės apdaila iš odos bei tikros medienos intarpai. Neprilygstamas komfortas kuriamas 4 zonų klimato kontrolės sistemos ir net 16 krypčių reguliuojamų sėdynių dėka. Taip pat, tai vienintelis visureigis savo segmente, kuriame keleiviai galės mėgautis net 10″ ekranu skirtu būtent jiems.

 

  • LED interjero apšvietimas
  • Multimedijos ekranas keleiviui
  • 16 skirtingų sėdynės padėčių/masažavimo funkcija
  • Aukščiausios kokybės medžiagos pasiūtos rankomis

Dar daugiau erdvės

Kai kviečia nuotykiai, ribų nėra. Naujasis „Jeep® Grand Cherokee 4xe” jums suteikia erdvią, net 533 litrų bagažinę, kurioje tilps netgi didžiausi daiktai, kurių reikia jūsų aistrai.