JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Legenda sugrįžta prabangiausioje formoje

JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Legenda sugrįžta prabangiausioje formoje

Naujasis „Jeep® Grand Cherokee 4xe"

Elegantiškiausia Jeep® išraiška. Atraskite naująjį Jeep® „Grand Cherokee 4xe“ įkraunamą hibridą: visiškai naują kėbulo dizainą, prabangų saloną, pažangias technologijas bei saugumo funkcijas. Jeep® „Grand Cherokee 4xe“ su legendine visų varančiųjų ratų pavara išlaikė važiavimo dinamiką bei pravažumą, kuri puikiai pažįstama šio modelio gerbėjams.

„Grand Cherokee 4xe" jau greitai

Užburiantis „Grand Cherokee" grožis jau atrado Italijos gatves. Subtilus ir šiuolaikiškas interjeras, elegantiška išorė nepaliks abejingų. Kviečiame pamatyti pirmąjį „Grand Cherokee", kuris jau greitai pasieks ir Lietuvą!

Galimos „Grand Cherokee 4xe“ komplektacijos

 

  • „LIMITED”

  • „OVERLAND“

  • „SUMMIT RESERVE“

  • „TRAILHAWK“

LEGENDINIS JEEP® – ELEGANTIŠKIAUSIA FORMA

VISŲ LAIKŲ DAUGIAUSIAI APDOVANOTAS VISUREIGIS SUGRĮŽTA. NAUJASIS JEEP® GRAND CHEROKEE. JAU 2022 METAIS!

Pristatome naująjį Jeep® GRAND CHEROKEE 4xe visureigį. Naujas šiuolaikiškas ir prabangus
interjeras, naujas eksterjeras bei išlaikyta legendinė Jeep® būdinga galia ir veržlumas. Registruokitės ir gaukite visas naujienas, susijusias su šio modelio atvykimu į Europą, pirmieji!

 

NAUJASIS ĮKRAUNAMAS HIBRIDINIS JEEP® „GRAND CHEROKEE 4xe“

Jeep® „Grand Cherokee 4xe“ su keturių varomų ratų sistema: šiuolaikiškas išorės dizainas, elegantiškas interjeras ir neprilygstamos važiavimo savybės.

Eksterjeras

Naujoje visureigio eksterjeras alsuoja rafinuota elegancija bei išskirtinumu. Jeep® „Grand Cherokee 4xe” eksterjeras išsiskiria atnaujintomis ikoniškomis Jeep® priekinėmis grotelėmis, LED žibintais, 21 colio šlifuotais lengvojo lydinio ratlankiais bei panoraminis stoglangiu. Taip pat, subtilūs mėlyni akcentai bei logotipai yra subtili užuomina į tai, kad nuo šiol visureigis yra įkraunamas hibridas.

Interjeras

Harmonija tarp elegancijos ir funkcionalumo „Grand Cherokee 4xe“ sukuriama naudojant aukščiausios kokybės medžiagas tiek išorėje, tiek viduje. Naujajame „Grand Cherokee 4xe“ interjere panaudota oda ir medžio intarpai sukuria rafinuotumo ir elegancijos pojūtį. O visapusis komfortas sukuriamas su net 16 krypčių reguliuojamomis priekinėmis sėdynėmis, 4 klimato kontrolės zonomis bei reguliuojamu pagal poreikį interjero apšvietimu.

„Grand Cherokee 4xe“ galia

Dinamiškame gyvenime būtinas lankstumas ir visapusiškumas. Naujajame „Grand Cherokee 4xe“ galima rinktis iš trijų skirtingų važiavimo režimų: hibridas, elektrinis ir e-save. Važiuojant vien elektra visureigis veikia itin tyliai ir gali įveikti iki 50 km* atstumą. O prireikus automobilį galima įkrauti namuose ar įkrovimo stotelėse. Pilnai įkrauti automobilį užtruks trumpiau nei 3 valandas su 7.4 Kw/val srove. „Grand Cherokee 4xe“ įkraunamas hibridas užtikrina patogų važiavimą mieste bei tikram visureigiui būdingą stabilumą, pravažumą bei galią (380AG, kai sukimo momentas 637Nm).

* Vertės apskaičiuotos pagal WLTP procedūrą (mieste).

„Grand Cherokee 4xe" technologija

„Jeep® Grand Cherokee 4xe“ pasiruošęs malonioms ir smagioms kelionėms. Išmanus prietaisų skydelis kartu su projekciniu ekranu užtikrins visą reikiamą informaciją vairuotojui. „Uconnect“™ radijo sistema su 10,1 colio jutikliniu ekranu rasite reikiamas funkcijas gerai nuotaikai, o pasiklysti neleis – GPS navigacija. Naujiena, kurios kiti automobiliai dar neturi – 10,25 colių multimedijos ekranas keleiviui pramogoms ir antrojo piloto funkcijomis.

Saugumas

Siekiant apsaugoti vairuotoją ir keleivius, naujajame „Jeep® Grand Cherokee 4xe” įdiegta virš 110 aktyviosios ir pasyviosios saugos sistemų, kurios padaro šį visureigį vieną saugiausių segmente.

JEEP WAVE® LOJALUMO PROGRAMOS NAUDOS

Kiekviena jūsų Jeep® detalė garantuoja saugumą ir apsaugą. Taip pat, įsigydami „Grand Cherokee 4xe“ automobilį, galėsite 5 metus naudotis išskirtine „Jeep Wave®“ programa.