SUTINKU

GRAND CHEROKEE TRACKHAWK

GRAND CHEROKEE TRACKHAWK

GALIA JŪSŲ RANKOSE

Patirkite įelektrintą paleidimą nuo pat pradžios. Jeep® Grand Cherokee Trackhawk turi tris standartines sistemas, pritaikytas sunkvežimiams, kad suteiktų jūsų kasdieniam važinėjimuisi vertę.

Selec-Trac™ sistema

Selec-Trac™ sistema padidina automobilio efektyvumą. Paprasta sąsaja galite valdyti stabdymą, sukimo momento paskirstymą, pavarų grafiką, stabilumo kontrolę ir variklio charakteristikų grafiką.

Paleidimo valdymas

Paspauskite mygtuką, laikykite nuspaudę stabdį, ištiesinkite vairą ir iki galo nuspauskite akceleratorių. Atleiskite stabdį ir jūsų automobilis nuo pat pradžios ims sparčiai greitėti su didžiausiu sukimo momentu ir mažiausiu padangų sukimųsi.

Brembo stabdžių sistema

Aukštos kokybės Brembo stabdžių sistema su keturių ratų diskiniais antiblokavimo stabdžiais suteikia Jeep® Grand Cherokee Trackhawk stabdymo galią. Aukštos kokybės stabdžių sistema su dviejų dalių ventiliuojamais rotoriais padeda jums valdyti situaciją. Masyvūs 40 cm (didžiausi kada nors sumontuoti Jeep® automobilio stabdžiai) dviejų dalių aliuminiai priekiniai rotoriai su šešių stūmoklių slankmačiais ir 35 cm dviejų dalių aliuminio rotoriai su keturių stūmoklių slankmačiais yra padengti geltonai tam, kad parodytų milžinišką savo dydį.

VEIKLOS PUSLAPIAI

Veiklos puslapiai rodo daugybę veiklos laikmačių ir daviklio rodmenis. Variklio dinamometras akimirksniu išmatuoja arklio galią ir sukimo momentą – savininkai juos gali išsaugoti su fotografijos funkcija ir rodmenis laikyti USB laikmenoje.

Akimirksniu gaukite galios ir sukimo momento rodmenis, sužinokite kiek sukuriate G-galios, patikrinkite skysčio ir manometro duomenis ir įrašykite našumo rodiklius 0-60 kartų – visa tai Uconnect® jutiklinio ekrano sistemoje.