SUTINKU

GRAND CHEROKEE TRACKHAWK

GRAND CHEROKEE TRACKHAWK

NIUANSAI

Atsisėskite už pačio galingiausio visureigio vairo ir būkite patirkite stulbinančius pojūčius. 6.2L HEMI V8 variklis su pripūtimu įsijungia kartu su paleidimo valdymu ir sukimo momento rezervo sistema, kad suteiktų neįtikėtiną 0-100 km/h 3,7 s pagreitį. Visa tai paremta garsia veikimo inžinerija, kuri sujungia pasaulinio lygio dinamiką kelyje su prabanga, rafinuotumu ir pažangių technologijų įvairove.

PAPRASTA ATPAŽINTI IŠ KO MES...

Patikima ir elegantiška išorė iš visų pusių išsiskiria jėga. Jeep® Grand Cherokee Trackhawk siūlo aukščiausios klasės išorės stilių, įskaitant šiuolaikines priekines groteles ir prietaisų skydelį, keturračių išmetimo sistemą, „Superchrged” ženklelį, geltonas stabdžių apkabas ir naujus 20” lengvo metalo ratus.

AUKŠČIAUSIOS KLASĖS VIDUS

Lenktynių įkvėpti sėdynių pritvirtinimai prispaudžia jus didelio greičio manevruose, laikydami jus vietoje, kontroliuojant kiekvieną posūkį. Anglies pluošto akcentai ir tinkama Laguna oda aptrauktas vidus sukuria rafinuotą lenktynių įkvėptą saloną, viliojantį jus įsitraukti į prigimtinį greičio troškimą. Standarinis Uconnect™ NAV su 8.4” jutikliniu ekranu turi išskirtinius Trackhawk veiklos puslapius, padedančius stebėti ir įrašyti daugybę našumo duomenų.