SUTINKU

GRAND CHEROKEE TRACKHAWK

GRAND CHEROKEE TRACKHAWK

GALINGIAUSIAS VISUREIGIS ŽEMĖJE

Pasisveikinkite su nauju visureigio efektyvumo standartu. Naujasis Jeep® Grand Cherokee Trackhawk pasiekia 0-100 km/h greitį per stulbinančiai greitas 3.7 sekundes. Bet tai dar ne viskas. Stabdžiai, valdymas, sukimo momentas ir galia – visi jie buvo pritaikyti, kad sukurtų elitinį Trackhawk važiavimo pojūtį. Kartu su labai aukštos klasės prabanga, prisijungusia prie Jeep® Grand Cherokee Trackhawk, tai įspūdinga kelių ir gatvių patikrinto Jeep® 4×4 prekės ženklo pora.

Lenktynių įkvėptas vidus

Lenktynių įkvėpti naujojo Jeep® Grand Cherokee Trackhawk sėdynių pritvirtinimai jus prispaudžia didelio greičio manevruose, laikydami jus vietoje, kontroliuojant kiekvieną posūkį. Anglies pluošto akcentai ir tinkama Laguna oda aptrauktas vidus sukuria rafinuotą lenktynių įkvėptą saloną, viliojantį jus įsitraukti į prigimtinį greičio troškimą. Pavarų perjungimo rankenėlė, 320 km/h spidometras ir „Superchrged”(pilnai sumontuoti) durų slenksčiai leidžia jums jaustis tarsi trasoje.

Išskirtinė išorės išvaizda

Išsiskirkite iš minios su naujuoju Jeep® Grand Cherokee Trackhawk, turinčiu naują ir unikalų priekininį prietaisų skydelį ir groteles, sukurtas optimaliam stiliui ir aerodinamikai. Jeep® Grand Cherokee Trackhawk su nauju agresyviu ir atletišku stiliumi.