SUTINKU

JEEP® GRAND CHEROKEE

JEEP® GRAND CHEROKEE

NERIBOTAS MATOMUMAS

Nematomos zonos stebėjimo sistema turi dvigubus radaro jutiklius, padedančius stebėti vairuotojui nematomas zonas ir erdvę tarp „Jeep® Grand Cherokee“ ir transporto priemonių iš abiejų pusių. Kai sistema aptinka, kad transporto priemonė yra per arti, pasigirsta garsinis signalas ir ant išorinių veidrodėlių užsidega įspėjamoji piktograma

KAMEROS „PARKVIEW®“

Modelis „Jeep® Grand Cherokee“ turi dvi sistemas, kurios veikia kartu, kad saugiai ir patogiai pastatytumėte savo automobilį. Naujoji užpakalinio vaizdo kamera „ParkView®“ su priekyje ir užpakalyje sumontuotomis sistemomis „ParkSense®“ nedelsiant įspės apie galimas kliūtis ir padės lengviau pastatyti automobilį. Taigi nuo šiol jūsų automobilio statymo įgūdžiai bus neįtikėtini. Specialiai sumontuotos užpakalinė ir priekinė kameros visuomet įspės garsiniu signalu, jei pajus nenumatytų objektų, todėl nuo šiol jums nebereikės rūpintis nenumatytomis kliūtimis – už jus tuo pasirūpins automatinė automobilio statymo sistema.

DIDŽIAUSIAS TIKSLUMAS

„Jeep® Grand Cherokee“ įrengta pagalbinė lygiagretaus ir statmeno automobilio statymo sistema palengvina automobilio statymą bet kokiomis sąlygomis. Kai tik sistema nustato stovėjimo vietą, ji duoda garsinius nurodymus ir itin tiksliai padeda pastatyti automobilį. Vairuotojas valdo stabdį ir akceleratorių, o orientavimo sistema perima vairo valdymą.

Pažangiosios technologijos didesniam saugumui

„Jeep® Grand Cherokee“ aktyviosios apsaugos sistemos sukurtos, kad įspėtų jus ir apsaugotų. Visureigyje įmontuotas priekinio susidūrimo jutiklis visuomet garsiniu signalu įspėja apie kliūtį ir iš anksto automatiškai pradeda stabdyti. O pastovaus greičio palaikymo sistema automatiškai sureguliuos važiavimo greitį, kad išlaikytų saugų atstumą iki besiartinančios transporto priemonės.

STANDARTUS LAUŽANTIS SAUGUMAS IR STABILUMAS

Visapusiška saugos jutiklių sistema padeda išlaikyti stabilią automobilio kryptį ir automatiškai garsiniu signalu įspėja, kai užfiksuojamas nukrypimas nuo pasirinkto kelio. Elektroninė stabilumo kontrolės sistema koordinuoja elektroninę sukimosi, stabdžių antiblokavimo ir sukibimo jėgos valdymo sistemas ir kiekvienai iš jų praneša apie slydimą. Prireikus automobilis gali būti automatiškai sustabdomas be vairuotojo įsikišimo.

Bekelės herojus

Su „Jeep® Grand Cherokee“ kelionės be rūpesčių tampa įprastu dalyku. Įdiegta traukos valdymo sistema „Selec-Terrain®“ sureguliuoja galios paskirstymą priekiniams ir užpakaliniams ratams, kad būtų lengviau išlaikyti sukibimą. Net 5 skirtingi režimai užtikrina, kad automobilis susidoros su sniegu, moliu, akmenimis ar smėliu padengta danga. O reguliuojamojo aukščio pneumatinė pakaba „Quadra-Lift™“ gali padidinti jūsų automobilio aukštį ir palengvinti važiavimą kliūčių kupinu keliu.