SUTINKU

JEEP® GRAND CHEROKEE

JEEP® GRAND CHEROKEE

Neįveikiama apsauga

2018 m. „Grand Cherokee“ modelis su daugiau nei 70 saugumo funkcijų – pasiruošęs įveikti bet kokius iššūkius kelyje. Jame vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio pusėje sumontuotos daugiapakopės oro pagalvės bei papildomos šoninės oro pagalvės užtikrina maksimalų saugumą, tad nėra jokios galimybės nenumatytam atsitiktinumui.

NERIBOTAS MATOMUMAS

Nematomos zonos stebėjimo sistema turi dvigubus radaro jutiklius, skirtus stebėti vairuotojui nematomas zonas ir erdvę tarp „Jeep® Grand Cherokee“ ir transporto priemonių iš abiejų pusių. Kai sistema aptinka, kad transporto priemonė yra per arti, pradeda skambėti garsinis signalas ir ant išorinių veidrodėlių užsidega jus įspėjanti piktograma.

„PARKVIEW®“ KAMEROS

2018 m. „Jeep® Grand Cherokee“ modelis turi dvi sistemas, kurios veikia kartu, kad saugiai ir patogiai pastatytumėte savo automobilį. Naujoji „ParkView®“ galinė kamera su priekyje ir gale sumontuotomis „ParkSense®“ sistemomis nedelsiant įspės apie galimas kliūtis ir padės lengviau parkuoti automobilį. Taigi dabar jūsų parkavimo įgūdžiai – maksimaliai patenkinti. Specialiai sumontuotos galinė ir priekinė kameros visuomet įspės garsiniu signalu pajutę nenumatytus objektus, todėl nuo šiol jums nebereikia rūpintis nenumatytomis kliūtimis – už jus tuo pasirūpins automatinė parkavimo sistema.

MAKSIMALUS TIKSLUMAS

„Jeep® Grand Cherokee“ įdiegta lygiagretaus ir statmeno automobilio statymo pagalbos sistemos palengvina automobilio statymą bet kokiomis sąlygomis. Kai tik sistema nustato stovėjimo vietą, ji duoda garsinius nurodymus ir padeda pastatyti automobilį maksimaliai tiksliai. Vairuotojas kontroliuoja pavaros padėtį, valdo stabdį ir akceleratorių, o orientavimo sistema perima vairo valdymą.

NUKRYPIMO NUO KELIO JUOSTOS SISTEMA

Ši nauja funkcija matuoja jūsų padėtį šalia kelio juostos ribų. Jei ji aptinka, kad juosta netyčia kertama, įspėja ir grąžina automobilį atgal į juostą.

JOKIŲ KLIŪČIŲ

Specialiai įmontuota galimo susidūrimo su kliūtimi sistema visuomet garsiniu signalu įspės apie galimą neišvengiamą susidūrimą ir iš anksto automatiškai pradės stabdymą, o pastovaus greičio palaikymo sistema automatiškai sureguliuos važiavimo greitį, kad išlaikytų saugų atstumą iki besiartinančios transporto priemonės.

STANDARTUS LAUŽANTIS SAUGUMAS IR STABILUMAS

Visapusiška saugos jutiklių sistema padeda išlaikyti stabilią automobilio kryptį ir automatiškai garsiniu signalu įspėja, kai užfiksuoja nukrypimą nuo pasirinkto kelio. Elektroninė stabilumo kontrolės sistema koordinuoja elektroninę sukimosi, stabdžių antiblokavimo ir sukibimo jėgos valdymo sistemas kiekvienai iš jų pranešdama apie slydimą.