SUTINKU

JEEP® GRAND CHEROKEE

JEEP® GRAND CHEROKEE

EFFICIENCY WITH ALL-WEATHER CAPABILITY

3.0L V6 MULTIJET II DIESEL

3 litrų „TurboDiesel V6“ variklyje naudojama švaraus dyzelio ir mažos CO2 emisijos sistema, todėl švarus ir ištobulintas variklis sunaudoja optimalų ir ekonomišką kuro kiekį. Kartu su pažangia aštuonių pavarų automatine pavarų dėže „Jeep® Grand Cherokee“ modelis gali nesunkiai tempti iki 3 500 kg (7400 lbs), tad galite vežtis net sunkiausius daiktus.

5.7L V8 MDS VVT

5,7 litrų V8 variklis su kuro taupymo technologija gali pasigirti įspūdingu 259 kW @ 5200 aps ir 520 Nm sukimo momentu bei leidžia tempti 3356 kg (7400 lb) krovinį. Be to, dėl naujos patobulintos aštuonių pavarų automatinės pavarų dėžės ir EKO režimo ženkliai sumažėja kuro sąnaudos.

EKO REŽIMAS

Modeliuose su V8 varikliu EKO režimas leidžia optimizuoti kuro sąnaudas ir vairuoti itin efektyviai. Važiuojant EKO režimu, dirba tik 4 cilindrai iš 8, o nuspaudus akseleratoriaus pedalą – įsijungia ir likę 4 cilindrai. Kai automobilio greitis yra ne didesniu nei 88 km/h, dėka „Quadra-Lift®“ pneumatinės pakabos sistemos automobilio aukštis sumažėja, o važiuojant didesniu nei 88 km/h greičiu – sistema pakeičia ratų sukimosi momentą, todėl priekiniai ratai sukasi iš inercijos, o pagrindiniais varomaisiais ratais tampa galiniai. Tai taip pat leidžia sutaupyti kuro ir mėgautis ekonomiško važiavimo privalumais.

STABILUMO GARANTAS

Legendinės „Jeep®“ transporto priemonės stabilumą kelyje užtikrina pažangi „Selec-Terrain®“ sukibimo jėgos valdymo sistema. Ji turi penkis režimus, todėl galite drąsiai važiuoti bet kokiomis oro sąlygomis, net ir per sniegą. Sukibimo jėgą sustiprina galimos „Quadra-Trac II®“ arba „Quadra-Drive® II 4WD“ sistemos, o Quadra-Lift®“ pneumatinė pakabos sistema turi net penkių aukščių nustatymus, todėl jos dėka užtikrinamas maksimalus vairavimo komfortas ir stabilumas kelyje.

„QUADRA-LIFT®“ PNEUMATINĖS PAKABOS SISTEMA

Ši revoliucinė sistema suteikia visišką pakabos kontrolę pakeldama jūsų transporto priemonę iki 275 mm, o tai yra 55 mm daugiau nei įprastas automobilio aukštis. Jūs taip pat galite transporto priemonę nuleisti iki 40 mm, kai reikia įvažiuoti, išvažiuoti. Taigi pneumatinė pakabos sistema ne tik užtikrina komfortišką, daug minkštesnį važiavimą, bet ir leidžia reguliuoti automobilio aukštį pagal poreikį. Sistema perkelia transporto priemonę iš galo į priekį, todėl žibintai šviečia įprasta kryptimi.

PASIRINKITE GALIMĄ 4X4 SISTEMĄ

• „Quadra-Trac II®“ leidžia sukibimo jėgą valdyti važiuojant bet kokiu greičiu. Jei ratai pradeda slysti, sukimo momentą galima nukreipti ašies kryptimi, užtikrinančia didžiausią sukibimo jėgą. Mažas apsisukimo spindulys padeda meistriškai manevruoti net uolėtomis vietovėmis.
• „Quadra-Drive® II“ su savo elektroniniu riboto praslydimo diferencialu (ELSD), kuris, esant poreikiui, ratams perduoda iki 100 % sukimo momento, suteikia galimybę vairuotojui išlaikyti sukibimo jėgą važiuojant tiek sausais, tiek šlapiais paviršiais.