SUTINKU

JEEP® GRAND CHEROKEE

JEEP® GRAND CHEROKEE

SUKURTAS GĖRĖTIS

2018 m. pristatytas „Jeep® Grand Cherokee“ modelis – išraiškingo dizaino ir nepriekaištingų formų kūrinys. Ištobulintos priekinis bamperis, modernios grotelės ir šviesos diodų rūko žibintai – svarbiausi akcentai išskiriantys jį minioje. „Grand Cherokee“ – puikus kelionės partneris bet kokiu oru.

PRAKTIŠKA PRABANGA

„Jeep® Grand Cherokee“ galinėje dalyje įmontuoti specialios formos žibintai garantuoja maksimalų apšvietimą ir matomumą. Bagažinės dangtis leidžia puikiai matyti vaizdą pro galinį langą, o apatinis bamperis su dvigubu išmetamuoju vamzdžiu yra pritaikomas kiekvienam modeliui. Dangtelio neturintis kuro bakas ir automatinis bagažinės atidarymas užtikrina maksimalų patogumą.

RATAI IR PADANGOS

„Grand Cherokee“ sukurtas važinėti keliais ir bekelėmis, tad kelyje įveiks bet kokius iššūkius. Tą pasiekti leidžia maksimalaus sukibimo padangos ir optimalaus dydžio ratai. Be standartinės padangų slėgio stebėjimo sistemos, transporto priemonė suteikia galimybę pasirinkti net 18 colių ratus iš „Off Road Group“ paketo į kurį taip pat įeina automobilio dugno apsauga, „Select speed control” bei „Quadra-Drive® II 4WD” sistemos.