JEEP® GRAND CHEROKEE

JEEP® GRAND CHEROKEE

NAUJOVĖS, KURIOMIS NORISI SEKTI

Geriausias stiliaus ir galingumo junginys, kurio paveikslą papildė atnaujintos detalės: originalios priekinės grotelės, modernus prietaisų skydelis, išskirtinis ratų dizainas ir šiuolaikiško dizaino rūko žibintai. Visos šios detalės kuria klasiško, tačiau žaviai modernaus automobilio įvaizdį. Šis automobilis pasiruošęs ne tik įveikti bekelę, bet ir spindėti prabanga mieste.

NEPRIEKAIŠTINGAS RAFINUOTUMAS

Su „Jeep® Grand Cherokee Summit“ net ir važiuodami sudėtingiausiomis sąlygomis demonstruojate stilių ar aukščiausią klasę. Medžio dizaino prietaisų skydelio ir durų apdaila, oda aptraukta pavarų perjungimo svirtis ir odos sėdynių apmušalai „Natura Plus“ suteikia salonui jaukumo. Tai rafinuota klasika ir nepriekaištingas dizainas, užtikrinantis visiško patogumo ir stiliaus pojūtį.

DAR DAUGIAU GALIMYBIŲ

„Jeep® Grand Cherokee Summit“ ⎯ galingas automobilis, kurį dėl jame įdiegtų technologijų vairuotojui itin lengva valdyti. Elektrinis vairo stiprintuvas, 4 kryptimis elektra reguliuojama vairo kolonėlė, automatinė 8 pavarų dėžė ir galimybė rinktis skirtingus vairavimo režimus suteikia naujų pojūčių ir visiškai patenkina kiekvieno vairuotojo poreikius.

STABILUMO GARANTAS

Legendinės transporto priemonės „Jeep®“ stabilumą kelyje užtikrina pažangioji sukibimo jėgos valdymo sistema „Selec-Terrain®“. Ji turi penkis režimus, todėl galite drąsiai važiuoti bet kokia danga, įskaitant sniegą. Sukibimo jėgą sustiprina galimos sistemos „Quadra-Trac II®“ arba „Quadra-Drive® II Active-on-Demand“, o pneumatinė pakabos sistema „Quadra-Lift®“ turi net penkių aukščių nuostatas. Ši pakaba garantuoja didžiausią vairavimo patogumą ir stabilumą kelyje. Tai automobilis, kuriuo lengva pasitikėti bet kokioje situacijoje.

DIDŽIAUSIAS SAUGUMAS

2018 metų modelis „Grand Cherokee“ su daugiau nei 70 saugumo funkcijų – pasiruošęs įveikti bet kokius iššūkius kelyje. Jame vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio pusėje sumontuotos daugiapakopės oro pagalvės ir papildomos šoninės oro pagalvės užtikrina didžiausią saugumą, tad nėra jokios galimybės nenumatytam atsitiktinumui.