SUTINKU

JEEP® GRAND CHEROKEE

JEEP® GRAND CHEROKEE

INOVACIJOS, KURIOMIS NORISI SEKTI

2018 m. „Grand Cherokee” pasitiko ryžtingai ir elegantiškai. Išskirtinį modelio paveikslą papildė atnaujintos detalės: originalios priekinės grotelės, modernus prietaisų skydelis, išskirtinis ratų dizainas ir šiuolaikiško dizaino rūko žibintai.

NEPRIEKAIŠTINGAS RAFINUOTUMAS

Įsivaizduokite, kad reikia vairuoti sudėtingiausiomis eismo sąlygomis, tačiau kartu išlaikyti stilių, patogumą ir demonstruoti aukščiausią klasę.  Su „Jeep® Grand Cherokee Summit“ – tai tapo įmanoma. Rafinuota klasika ir nepriekaištingas dizainas užtikrina maksimalų komforto ir stiliaus pojūtį.

DAR DAUGIAU GALIMYBIŲ

Elektrinis vairo stiprintuvas ir galimybė rinktis skirtingus vairavimo režimus suteikia naujų pojūčių ir maksimaliai patenkina kiekvieno vairuotojo poreikius. Be to, visi šio modelio varikliai turi 8 pavarų automatinę pavarų dėžę, o 3 litrų „Multijet II“ ir 3,6 litrų „Pentastar“ modeliai – integruotą automatinę variklio užvedimo ir užgesinimo funkciją.

STABILUMO GARANTAS

Legendinės „Jeep®“ transporto priemonės stabilumą kelyje užtikrina pažangi „Selec-Terrain®“ sukibimo jėgos valdymo sistema. Ji turi penkis režimus, todėl galite drąsiai važiuoti bet kokiomis oro sąlygomis, įskaitant sniegą. Sukibimo jėgą sustiprina galimos „Quadra-Trac II®“ arba „Quadra-Drive® II 4WD“ sistemos, o Quadra-Lift®“ pneumatinė pakabos sistema turi net penkių aukščių nustatymus, todėl jos dėka užtikrinamas maksimalus vairavimo komfortas ir stabilumas kelyje.

ĮKVEPIANTI GALIA IR VERŽLUMAS

3 litrų „TurboDiesel V6“ variklyje naudojama pažangi švaraus dyzelio ir mažos CO2 emisijos sistema, kuri užtikrina optimalias kuro sąnaudas. Kartu su aštuonių pavarų automatine pavarų dėže „Jeep® Grand Cherokee“ modelis gali nesunkiai tempti iki 3 500 kg (7400 lbs) svorio, tad dabar galite vežtis ką tik norite.

MAKSIMALUS SAUGUMAS

2018 m. „Grand Cherokee“ modelis su daugiau nei 70 saugumo funkcijų – pasiruošęs įveikti bet kokius iššūkius kelyje. Jame vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio pusėje sumontuotos daugiapakopės oro pagalvės bei papildomos šoninės oro pagalvės užtikrina maksimalų saugumą, tad nėra jokios galimybės nenumatytam atsitiktinumui.