JEEP® GRAND CHEROKEE
Legenda sugrįžta prabangiausioje formoje

JEEP® GRAND CHEROKEE
Legenda sugrįžta prabangiausioje formoje

Inovatyviausias „Jeep GRAND CHEROKE“

Automobilyje įdiegtos vienos pažangiausių technologijų: 10,1 COL. UCONNECT™ pramoginė sistema, 10 colių skaitmeninis prietaisų skydelis, MCINTOSH® garsos sistema ir daug kitų funkcijų, kurių dėka kelias tirkai neprailgs.

10,1 COL. UCONNECT™ MULTIMEDIJOS SISTEMA

Jeep® „Grand Cherokee 4xe“ visureigis yra inovatyvių technologijų transporto priemonė, perkelianti Jeep® patirtį į kitą lygmenį. Į „Uconnect™“ informacinę ir pramogų bei navigacijos sistemą su 10,1 colio jutikliniu ekranu įtrauktos visos išplėstinės 4xe prisijungimo funkcijos.

IŠMANUS PRIETAISŲ SKYDELIS IR PROJEKCINIS EKRANAS

10 colių skaitmeninis prietaisų skydelis turi patogiai pritaikytą naudotojo sąsają, kuri rodo įvairius važiavimo parametrus, įskaitant akumuliatoriaus būklę, likusį galimą nuvažiuoti atstumą ir įkrovos lygį. Be to, 10 colių ekranas, puikiai veikia kartu su programėle „My Uconnect™“*, kuri suteikia pagrindinę informaciją vairuotojui ant priekinio lango stiklo, kad nenukryptumėte nuo tikslo .
* Turi būti užtikrintas suderinamumas. Suderinamų įrenginių sąrašą gali rasti adresu http://www.uconnectphone.com/.

MULTIFUNKCIONALUS KELEIVIO EKRANAS

Išskirtinis 10,25 colio keleivio ekranas suteikia galimybę naudotis novatoriškomis pramogų ir antrojo piloto funkcijomis. Galite ieškoti ir persiųsti kelionės maršrutus vairuotojui, prisijungti belaidėmis ausinėmis ir tada mėgautis pasirinktomis pramogomis ir dar daugiau.

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS GARSO SISTEMA - MCINTOSH®

Itin šiuolaikiška sistema, sukurta žinomos prabangios garso įrangos bendrovės „McIntosh“, pirmą kartą įdiegta aukščiausios klasės visureigyje. Leiskitės į dar didesnius nuotykius su 950 vatų galios ir 17 kanalų stiprintuvu, 19 pagal užsakymą sukurtų automobilinių garsiakalbių ir 10 colių žemųjų dažnių garsiakalbiu.

„MY eCHARGE"

Kai nesate namuose, jūsų Jeep® „Grand Cherokee 4xe“ visureigio akumuliatorių paprasta įkrauti naudojantis „My eCharge“. Ši funkcija suteikia visą informaciją apie artimiausias viešąsias įkrovimo stoteles, pvz., apie jų prieinamumą ir kištuko tipą, galima peržiūrėti ankstesnių įkrovimo procesų įrašus, kad galėtumėte stebėti su jais susijusius duomenis.

„MY REMOTE"

Prisijunkite prie Jeep® „Grand Cherokee 4xe“ automobilio nuotoliniu būdu. Naudodamiesi „eControl“ funkcija, galite bet kada įkrauti automobilį ir tiesiog savo įrenginio pagalba nustatyti automobilio salono temperatūrą. Taip pat galite nuotoliniu būdu užrakinti ir atrakinti dureles , įjungti priekinius žibintus ir matyti savo automobilio buvimo vietą.

BEKELĖS MARŠRUTAI

Registruokite savo keliones bekele ir įrašykite su jomis susijusią informaciją apie bekelę, tokią kaip žemėlapio apžvalga su tarpiniais taškais, automobilio posvyrio ir posūkio kampai, taip pat didžiausias ir mažiausias aukštis.

SVARBIAUSIAS „Jeep" PRIORITETAS – SAUGUMAS

Jeep® „Grand Cherokee 4xe“ yra įdiegta daugiau nei 110 standartinių ir pasirenkamų saugos sistemų, kurios leis jums ramiai pasiekti kelionės tikslą bei mėgautis vairavimu. Saugos sistemos kiekvienam Jeep® vairuotojui suteiks pasitikėjimo ir laisvę leistis į nuotykių kupiną atradimų kelią.

PAGALBINĖ VAŽIAVIMO GREITKELIU SISTEMA

Pažangios saugos ir komforto funkcijos jūsų kasdienybei: greitkelyje aktyvi pagalbinė važiavimo sistema padeda išlikti teisingame kelyje. Naudodamas radarų sistemas ir jutiklius, automobilius gali atlikti subtilius koregavimus ir taip padėti jums išlaikyti reikiamą atstumą nuo priešais jus važiuojančios transporto priemonės ir išlikti savo eismo juostoje.

ĮSPĖJIMAS APIE SUSIDŪRIMĄ VAŽIUOJANT DIDELIU GREIČIU

Įspėjimo apie susidūrimą važiuojant dideliu greičiu funkcija suveikia, aktyviai stabdydama, kai aptinkamas pėstysis ar dviratininkas, taip padėdama anksti nustatyti ir išvengti galimo pavojaus, net ir važiuojant dideliu greičiu.

PAGALBINĖ AKLOSIOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA IR JUDANČIŲ OBJEKTŲ APTIKIMO SISTEMA

Pagalbinė aklosios zonos stebėjimo sistema ir judančių objektų aptikimo sistema, fiksuojanti judančius objektus automobilio gale (automobilio gale esančių kliūčių aptikimo sistema) užtikrina didesnį saugumą važiuojant ir geresnį automobilio valdymą manevruojant.

PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA SU „STOP & GO“ FUNKCIJA

Prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) padeda vairuotojui palaikyti nustatytą važiavimo greitį ir prireikus pritaiko jį prie priekyje važiuojančio automobilio greičio, kad visada būtų išlaikytas pakankamas saugus atstumas.

ĮSPĖJIMO APIE NUKRYPIMĄ NUO EISMO JUOSTOS SISTEMA „LANESENSE™“

Aktyvi įspėjimo apie nukrypimą nuo eismo juostos sistema LaneSense™ padeda lengviau išlaikyti automobilio padėtį nustatytoje eismo juostoje. Stipriai nukrypus nuo eismo juostos, generuojamas įspėjimas ir automatiškai pakoreguojama automobilio padėtis.

NAKTINIO MATYMO SISTEMA

Naktinio matymo sistemoje naudojami inovatyvių technologijų jutikliai, įrengti automobilio priekyje, kad važiuojant naktį būtų aptikti, pėstieji arba gyvūnai. Naktinio matymo sistemos vaizdai rodomi skaitmeninio prietaisų skydelio įspėjime , kai priešais automobilį yra aptiktas objektas.

Jeep® „Grand Cherokee 4xe“ PHEV: Energijos sąnaudos (svertinės,mišrios ): 2,6 l/100 km ir varant elektra 25 kWh/100 km; išmetamas CO2 kiekis (svertinė, mišri vertė): 62 g/km**

*Nuotraukose parodyti JAV rinkai skirti automobiliai ir jos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.
** Energijos sąnaudos, svertinės, mišrios (l/100 km ir varant elektra kWh/100 km); išmetamas CO₂ kiekis, svertinė, mišri vertė (g/km). Automobilio Lietuvoje dar negalima įsigyti, todėl šios vertės yra preliminarios. Galutinės vertės bus pateiktos, kai bus atlikta automobilio patikra, skirta įvertinti jo atitiktį keliamiems reikalavimams.