JEEP® GRAND CHEROKEE
Legenda sugrįžta prabangiausioje formoje

JEEP® GRAND CHEROKEE
Legenda sugrįžta prabangiausioje formoje

IŠ TOLO PASTEBIMOS DETALĖS

Jeep® „Grand Cherokee 4xe“ pagrindas yra pavyzdinė modelio „Summit Reserve“ įranga kartu su 21 colio lengvojo lydinio ratlankiais.

UŽBURIANTIS INTERJERAS

Nuotykiai taps dar labiau įsimintini – prabanga alsuojantis interjeras ir panoraminis stoglangis.

IŠSISKIRIANTIS HIBRIDAS

Keturių skirtingų spalvų „Grand Cherokee 4xe“ visureigiai, pažymėti mėlynais 4xe akcentais ir logotipais, kurie puikiai reprezentuoja įkraunamų hibridinių automobilių su 4 varomais ratais seriją.

SUKURTAS PRIBLOKŠTI

Jeep® „Grand Cherokee 4xe“ stebina interjeras pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų ir pasižymi išskirtine prabanga. Sėdynes galima reguliuoti į 16 skirtingų padėčių, yra šildomos ir ventiliuojamos. Sėdynių ir durelių visumą papildo Palermo oda suteikianti interjerui išskirtinumo ir daugiau prabangos.

SMAGIOS KELIONĖS SU „Grand Cherokee 4xe“

Būtent šiame automobilių segmente „Grand Cherokee 4xe“ yra unikalus tuo, kad šalia vairuotojo sėdinčiam keleiviui skirtas liečiamas ekranas. Salone įmontuoti 19 garsiakalbiai ir 950 vatų McIntosh garso sistema leis pilnai mėgautis kelione.

PATOGIOS IR JAUKIOS KELIONĖS TIK SU „Grand Cherokee 4xe“

„Grand Cherokee 4xe“ automobiliai yra patogesni ir erdvesni todėl, kad salone ir bagažinėje yra daug daugiau vietos nei ankstesnėje „Grand Cherokee“ versijoje. Klimato kontrolė suskirstyta į keturias zonas, tai užtikrins maksimalų komfortą, but kuriuo metų laiku.