Jeep® Gladiator

Jeep® Gladiator

Integruota bekelės kamera – vienintelė Europos pikapų kategorijoje

Dėka šios technologijos „Gladiator“ pasiekė dar neregėtas aukštumas. Priekinė kamera ekrane rodo didelės raiškos kelio, kuriuo važiuojate, vaizdą, taip palengvindama matomumą ir leisdama išvengti bet kokių duobių ar kliūčių. Joje taip pat įrengta savaiminio apiplovimo sistema, todėl ryškus vaizdas užtikrinamas bet kuriuo metu. Naudinga kelyje kasdien, nepakeičiama – važiuojant bekele.

Nauja garso karta

Pasirinkite norimą grojaraštį bet kokiam nuotykiui. Standartiškai „Alpine Premium Sound System“ garso sistemoje yra 9 garsiakalbiai su galiniu žemų dažnių garsiakalbiu ir 552 W 12 kanalų stiprintuvu. Rezultatas – subalansuotas ir visa apimantis garsas.

Bevielis garsiakalbis „Alpine“

„Gladiator“, prie papildomos kokybiškos Alpine garso sistemos, yra pasirenkamai komplektuojamas su bevieliu garsiakalbiu „Alpine“, kurį galite lengvai pasiimti su savimi išlipę iš mašinos. Vandens ir dulkių nepraleidžiantis garsiakalbis įsikrauna važiuojant. Jį net galima panardinti į vandenį iki 90 cm 30 minučių. Taip pat galite naudoti jį kaip išorinę bateriją išorinių įrenginių įkrovimui ir prijungti jį prie kitų bevielių „Alpine“ garsiakalbių stereo garsui.

7 colių skaitmeninis skydelis

„Gladiator“ leis jums išnaudoti naujausias jo technologijas geriausiai vairavimo patirčiai. 7 colių TFT skaitmeninis prietaisų skydelis su individualizuojama sąsaja atvaizduoja visus važiavimo parametrus.

„Uconnect™“ paslaugos

Multimedijos sistema sukurta nepriekaištingam veikimui su „Uconnect™“ paslaugomis, kurios leidžia pasiekti transporto priemonę nuotoliniu būdu išmaniuoju telefonu ar laikrodžiu.

„Apple CarPlay“ ir „Android Auto“

„Apple CarPlay“ suteikia „iPhone“ naudotojams prieigą prie „Apple Maps“ žemėlapių, žinučių, telefono ir „Apple Music“ funkcijų naudojant balso komandas „Siri“.

„Android Auto™“ užtikrina lengvą ir saugią prieigą prie balso komandų, „Google Maps“ ir „Google Play Music“.

SAUGUMAS

Jūsų saugumu „Gladiator“ rūpinsis net 65 aktyvaus ir pasyvaus saugumo sistemos. Pasyvios saugos sistemos yra standartinės, o aktyvias sistemas galima pasirinkti ir įdiegti klientui pageidavus. Į jas įeina „Blind Spot Monitoring“ sistema, stebinti akląsias zonas, pastovaus greičio palaikymo sistema „Adaptive Cruise Control“, kuri pritaiko greitį pagal priekyje važiuojančios transporto priemonės greitį, „Forward Collision Warning+“ sistema, kuri įspėja jus apie artėjančią kliūtį, ir automatiniai tolimosios šviesos žibintai, kurie reguliuoja apšvietimo stiprumą pagal aplinkos šviesą.

„Blind Spot Monitoring“ ir „Forward Collision Warning+“

Pageidaujant „Gladiator“ galima įdiegti aklosios zonos stebėjimo sistemą „Blind Spot Monitoring“ su „Rear Cross Path Detection“ sistema aklosios zonos stebėjimui ir jūsų įspėjimui bei aktyviai apsaugai nuo smūgio. Be to, per greitai artėjant prie kliūties ar kitos transporto priemonės „Forward Collision Warning+“ sistema įspėja vairuotoją vaizdiniais ir garsiniais perspėjimais.

Prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema

Nustatykite „Gladiator“ greitį ir palaikykite jį visą kelią. Išmani pastovaus greičio palaikymo sistema pasižymi pritaikomumo funkcionalumu, kad aptiktų priekyje važiuojančią transporto priemonę ir pritaikytų greitį be vairuotojo įsikišimo.

Pastatykite transporto priemonę lengvai

Pastatykite lengvai ir saugiai dėka „Gladiator“ išmanių parkavimo savybių. Priekinių ir galinių parkavimo jutiklių bei kamerų pagalba „Gladiator“ yra manevringas net ir tada, kai jį reikia pastatyti.

Galinio vaizdo kamera „Parkview®“ ir „Rear Cross Path Detection“

Atbuline eiga važiuokite taip pat užtikrintai kaip ir keliu. Galinio vaizdo kamera „ParkView®“ atvaizduoja didelės raiškos vaizdą „Uconnect™“ radijo jutikliniame ekrane ir dėka dinamiškos tinklelio integracijos net ir patys sudėtingiausi manevrai tampa lengvesni. Įjungus atbulinės eigos pavarą, jutikliai automatiškai aptinka kelyje esančias transporto priemones ir kitus objektus. „Rear Cross Path Detection“ įspėja apie kliūtis aklojoje zonoje transporto priemonės gale važiuojant atbuline eiga.