Jeep® Gladiator

Jeep® Gladiator

INTERJERAS

Komfortas

Kad jaustumėtės komfortiškai bet kokiomis sąlygomis, Jeep „Gladiator“ yra įrengtas odinis salonas, šildomos priekinės sėdynės ir vairas, o dviejų zonų automatinė klimato kontrolė leis jums reguliuoti dvi skirtingas temperatūras priekinėje keleivio vietoje.

Daugiau vietos

„Gladiator“ salonas sukurtas taip, kad būtų maksimaliai erdvus ir patogus visiems keleiviams. Modelis savo segmente išsiskiria tuo, kad jame yra daugiausia vietos gale. Galinėje sėdynėje keleiviams skirta iki – 96,6 cm erdvės – taigi, „būsite tikri, jog jūs ir Jūsų pakeleiviai jaus vienodą komfortą kiekvieno nuotykio metu“.

Saugus laikymas

Patogiose vietose esančios papildomos daiktų talpos padės sutaupyti dar daugiau vietos.

EKSTERJERAS

Maksimalus prisitaikymas

Viena iš unikaliausių „Gladiator“ savybių, tai kad jis sugeba visiškai prisitaikyti prie jūsų norų. Skirtingos priekinio stiklo ir stogo kombinacijos leis jums pasirinkti iš trijų konfigūracijų: kietas stogas su trimis plokštėmis, minkštas stogas ir jokio stogo. Mėgaukitės grynu oru ir maksimalia laisve bet kokiame kelyje, bet kurio sezono metu.

O kad ir ką norėsite įdėti į bagažinės skyrių, galėsite jį saugiai uždengti vienu iš trijų būdų: išvyniojamuoju dangčiu, trijų dalių tentu arba trimis kietomis plokštėmis.

Didelė talpa

„Gladiator“ konfigūracija pasižymi dviguba kabina ir 1531 x 1422 mm plienine bagažine, kurioje įrengtas oro sąlygoms atsparus elektros lizdas, šviesos diodų apšvietimas ir apsauginė purkšta danga. Krovumas yra iki 750 kg. Taip pat galite įsigyti krovinių valdymo sistemą, kuri platformą papildo 400 W inverteriu ir oro sąlygoms atspariu 230 V AC elektros lizdu.

Trail Rail™

Dėka „Trail Rail™“ sistemos galėsite lengvai sutvarkyti ir vėl pertvarkyti savo bagažinę. Sistemoje yra reguliuojama tvirtinimo sistema ir paslėptas krovinių skyrius po užrakinamu galiniu skyriumi.