Jeep® Gladiator

Jeep® Gladiator

Neapsakoma jėga, ypatingas erdvumas ir nepaprastas tvirtumas – aukščiausios klasės pikapas, kuris pranoks visus jūsų lūkesčius.

Overland

„Gladiator Overland“ – modelis pasižymintis išskirtiniu pajėgumu, patogumu ir naujausiomis technologijomis, tik tam, kad tas, kas nebuvo įmanoma anksčiau, taptų jūsų kasdienine realybe.

Spalvos

Spalvų paletė, kuri atitinka bet kokius jūsų norus: Sodri balta, šviesiai pilka, blizgaus sidabro, granito pilka, juoda, vandens mėlyna, fejerverko raudona, vyšninė, šalavijo žalia.

ERDVUMAS

Pajauskite išskirtinę laisvę, bet kokiame kelyje, bet kurio sezono metu, nes Jeep „Gladiator“ galite numontuoti duris, langą ir stogą, vidus turi daugiau vietos kojoms nei kituose modeliuose, o bagažinė pasižymi dar neregėta talpa.

Šoninis laiptelis ir purkšta bagažinės danga

Patogi, praktiška ir patikima pikapo išorė. „Overland“ yra įrengtas šoninis laiptelis, kuris pridės reikiamo patogumo, kad ir kur bebūtumėte, o tvirta patikrinta purkšta bagažinės danga yra pasiruošusi bet kokiems iššūkiams.

 

Jeep® būdingas ikoniškumas

„Gladiator“ nepamiršo unikalaus „Wrangler“ dizaino. Ikoniškosios 7 tarpų grotelės ne tik suteikia išskirtinumo, bet ir primena, kad šis automobilis niekada neliks nepastebėtas.

8,4 COLIŲ JUTIKLINIS EKRANAS

Išnaudojant pilnas saugumo bei komforto galimybes, „Gladiator“ yra įrengtas kartu su naujausios kartos 8.4 colių jutikliniu ekranu, integruota navigacija ir „Uconnect™“ multimedija, kuri yra skirta jūsų išmaniojo telefono prijungimui.

VILKIMO GALIA

Pikapas suteikiantis jums dar daugiau galimybių, nes jo vilkimo galia siekia net 2,7 tonas. Kol kas tai yra stipriausias pikapas Europos rinkoje. Todėl automobilis bus ne tik praktiškas pagalbininkas, bet ir puikus pasirinkimas aktyviam laisvalaikiui.