NAUJASIS 7 COLIŲ TFT EKRANAS

Stebėkite visus važiavimo parametrus, įskaitant akumuliatoriaus būklę, turimą galingumą ir įkrovimo lygį. Naujajame 7 colių TFT ekrane integruotos visos reikalingos funkcijos, kad būtų galima optimaliai išnaudoti „4xe-Plug-In Hybrid“ technologiją. Sureguliuokite vartotojo sąsają pagal savo poreikius ir visus parametrus valdykite naudodami ant vairo esančius valdymo elementus.

„APPLE CARPLAY“

Keliaudami skambinkite ir pasiekite savo mėgstamą muziką. Paprasčiausiai prijunkite savo „iPhone“ prie 8,4 colių „Uconnect ™“ sistemos. Naudodami „Apple CarPlay“ turite prieigą prie „Apple Maps“, „iMessage“, telefonijos ir „Apple Music“ per „Siri*“ balso padėjėją.

* Būtinas suderinamumas. Suderinamų įrenginių sąrašą galite rasti adresu www.mopar.com/en-us/technology/bluetooth-pairing.html „CarPlay“, „iPhone“ ir „Siri“ yra registruoti „Apple Inc.“ prekės ženklai. „Android“, „Android“ „Auto“, „Google Play“ ir kiti prekės ženklai yra registruoti „Google Inc.“ prekės ženklai.

„ANDROID AUTO™“

„Android Auto™“ leidžia lengvai ir saugiai pasiekti valdymą balsu, „Google“ žemėlapius ir „Google Play“ muziką per „Uconnect™“ jutiklinį ekraną arba ant vairo esančius valdiklius*. Kalbos atpažinimo funkcijos dėka galite nesiblaškydami visą dėmesį sutelkti į kelią.

* Būtinas suderinamumas. Suderinamų įrenginių sąrašą galite rasti adresu https://www.mopar.com/en-us/technology/bluetooth-pairing.html „CarPlay“, „iPhone“ ir „Siri“ yra registruoti „Apple Inc.“ prekės ženklai. „Android“, „Android“ „Auto“, „Google Play“ ir kiti prekės ženklai yra registruoti „Google Inc.“ prekės ženklai.

AKTYVI SAUGA

Naujasis „Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid“ siūlo aukštą saugumo lygį be jokių kompromisų. Pažangios saugos ir apsaugos sistemos leidžia visiškai sutelkti dėmesį į vairavimo malonumą.

ORO PAGALVĖS

Pradėkite savo kelionę ramia sąžine: naujasis „Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid“ siūlo daugiau nei 70 saugos technologijų. Automobilio viduje keleivius saugo priekinės ir galinės šoninės oro pagalvės, vairuotojui skirta kelių saugos oro pagalvė, į priekines sėdynes integruotos šoninės oro pagalvės ir pažangios daugiapakopės priekinės oro pagalvės.

PARKVIEW® UŽPAKALINIO VAIZDO KAMERA

„ParkView®“ užpakalinio vaizdo kamera suteikia puikų vaizdą važiuojant atbuline eiga ir gali padėti vairuotojui, siūlydama automobilio vairavimo kryptį padedant dinaminėms kreipiamosioms linijoms ir akustiniams perspėjimo signalams.

AKLOSIOS ZONOS ASISTENTAS

Aklosios zonos asistentas radaro pagalba atpažįsta, kada iš paskos artėja kita transporto priemonė. Transporto priemonei patekus į radaro stebimą sritį, išoriniame veidrodėlyje esančiu šviečiančiu simboliu apie tai nedelsiant informuojamas vairuotojas.

EISMO JUOSTOS NUOKRYPIO KONTROLĖS ASISTENTAS IR LANE DEPARTURE WARNING PLUS

Ši standartinė saugos sistema stebi automobilio padėtį eismo juostoje. Jei automobilis netyčia išvažiuoja iš juostos, sistema siunčia įspėjimą ir kartu su įspėjimo apie nukrypimą nuo kelio juostos sistema ištaiso transporto priemonės padėtį, kad ji vėl sugrįžtų į juostą.

DĖMESIO SUTELKIMO ASISTENTAS

Išskirtinai tik „4xe Plug-In Hybrid“ „Jeep®“ hibridams. Sistema atpažįsta vairuotojo nuovargio lygį. Aptikus nuovargio požymių, rodomas specialus tekstinis pranešimas, kuris pataria vairuotojui padaryti pertrauką. Be to nuolat rodomas atitinkamas simbolis, net ir ištrynus pranešimą TFT. Šis simbolis išnyksta tik vairuotojui sustojus, išjungus transporto priemonę ir pailsėjus.

LENGVAS PARKAVIMAS

Naudojant naujojo „Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid“ saugos ir pagalbos sistemas, net automobilių statymas tampa vaikų žaidimu.

„ParkSense™“ pagalba statant automobilį

Dabar net siauros stovėjimo vietos nebėra problema. Iš automobilio statymo sistemos „ParkSense™“, veikiančios su keturiais jutikliais, įmontuotais į automobilio galą, vairuotojas gauna garsinius įspėjimus, jei jis priartėja prie kitų transporto priemonių ar daiktų. kartu su „Park Pack“ paketu, papildomai galima įsigyti ir priekinius jutiklius.

GALINIO ŠONINIO JUDESIO APTIKIMAS

Ši sistema padeda vairuotojui situacijose, kai galinis vaizdas yra ribojamas, pvz., išvažiuojant iš stovėjimo vietos. Ji įsijungia automatiškai, kai įjungiama atbulinė pavara, ir įspėja vairuotoją garsiniais įspėjamaisiais signalais bei simboliais išoriniuose veidrodėliuose, kad būtų išvengta galimo susidūrimo su artėjančiomis transporto priemonėmis ar žmonėmis. Sistema puikiai integruojasi į pagrindinę automobilio statymo pagalbos sistemą, kuri, priklausomai nuo stovėjimo vietos, padeda pasirinkti reikiamus manevrus.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis