NAUJOS KARTOS GALIA

Hibridinė „Compass“ pavara sujungia optimizuotą našumą ir mažesnį poveikį aplinkai. „Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid“ yra puikus jūsų palydovas į naująjį amžių.

MAŽESNĖ CO2 EMISIJA

Dviejų variklių derinio dėka naujasis „Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid“ gali sumažinti CO2 išmetimą iki mažiau nei 50 g / km. Elektriniu režimu taip pat galite mėgautis mažai taršiu ir tyliu važiavimu.

Įveikite iki 50km nuotolį tik elektriniu režimu

Naudodami „Plug-In“ hibridinę sistemą galite mėgautis ne tik mažomis degalų sąnaudomis. Visiškai elektriniu režimu galite nuvažiuoti iki 50 km naudodami vien elektrą ir taip įveikti didelę kasdienių kelionių dalį.

PASIRENGĘS NUOTYKIAMS

Naudodami kombinuotąją iki 177 kW (240 PS) (47,7 g / km; 2,1 l / 100 km)** galią ir įspūdingą greitėjimą, patirsite nuotykių nauju galios lygiu. Patirkite optimizuotą vairavimo elgseną ir daugiau važiavimo malonumo kiekvienos kelionės metu.

VAIRAVIMO KOMFORTAS

Dėl automatinio elektrinio ir vidaus degimo variklio valdymo, kartu su nauja 6 pavarų automatine pavarų dėže, galite mėgautis įspūdinga važiavimo dinamika. „Compass Plug-In Hybrid“ galia atsiskleidžia galingai ir be jokių pastangų dėl sklandesnio, tylesnio ir greitesnio pavarų perjungimo patogumo. Neišsenkantis sukimo momento paskirstymas užtikrina geresnį reagavimą ir greitesnį įsibėgėjimą, o tai lemia malonesnį vairavimą tiek mieste, tiek ilgose kelionėse.

PAJUSKITE ENERGIJĄ

Su naujuoju „Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid“ galite rinktis iš trijų skirtingų važiavimo režimų: hibridinis – naudoja abiejų variklių galią, elektrinis – naudoja tik elektrinį variklį ir siūlo tylų judėjimą, išmetant mažai teršalų, ir „e-Save“ – naudojant šį režimą yra taupoma ir įkraunama jūsų hibridinio visureigio baterija. „Selec-Terrain®“ sistemoje įdiegus naują sportinį režimą, derinamas maksimalus abiejų variklių našumas, siekiant optimizuoti vairavimo elgseną ir našumą.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis