LIMITED

„Jeep® Compass Limited“ yra geriausia visureigio išraiška, derinanti nuotykius ir rafinuotumą. Naudokitės naujausiomis ryšio ir saugos funkcijomis: „Uconnect™ 8.4“ daugialypės terpės sistema su navigacija arba papildomai įsigyjama „ParkView™“ galinio vaizdo kamera ir „ParkSense™“ parkavimo pagalba – galėsite visiškai mėgautis kiekvienu pasivažinėjimu. Tamsinti stiklai saugo jūsų privatumą, tačiau pasirinkus 19 colių lengvojo lydinio ratlankius ir panoraminį elektra valdomą stiklinį stogą galite būti tikri, kad jus tikrai pastebės.

S

Naujajame „Jeep® Compass S“ elegantiškas dizainas dera su mobilumu bekelėje. Šildomos sėdynės, „Wizard Black“ salono apdaila ir šildomas odinis vairas* suteikia „Compass S“ miesto „Look and Feel“, kurį gali perteikti tik „Jeep®“. Jis taip pat pasižymi, kai kalbama apie saugumą: „LaneSense™“ eismo juostos nuokrypio kontrolės sistema, papildomai įsigyjama „ParkView™“ galinio vaizdo kamera ir „ParkSense™“ pagalbinė paralelinio automobilio statymo sistema palaiko jus važiuojant ir statant automobilį.

TRAILHAWK®

Su „Compass Trailhawk“ hibridas įgyja bekelės meistriškumą. Su didesne galia, patobulintu sukimo momento paskirstymu ir optimizuotu gebėjimu šliaužti, jis užkariauja beveik bet kokį reljefą. Platus saugos funkcijų spektras ir modernios technologijos leidžia jį lagvai valdyti ir suteikia neprilygstamą našumą bekelėje.

LENGVAS ĮKROVIMAS

Naujasis „Jeep® 4xe Plug-In Hybrid“ tiekiamas kartu su įkrovimo laidais, leidžiančiais įkrauti akumuliatorių tiesiog prijungus jį prie įprasto lizdo. Su naująja „easyWallbox“ – išmaniąja įkrovimo stotele, kurią galite lengvai sumontuoti namuose*, galite dar greičiau pilnai įkrauti automobilį. Ją galima įsigyti papildomai, kaip ir „Mode 3“ įkrovimo laidą, naudojamą viešosiose įkrovimo stotelėse, kuris automatiškai sureguliuoja jūsų įkrovimo pajėgumus, kad nebūtų perkrautas jūsų elektros tinklas.

 

*Rekomenduojama, kad instaliaciją patikrintų elektrikas.

EASYWALLBOX

Galite dar greičiau įkrauti savo hibridą: „easyWallbox“ (užsakoma papildomai) yra intelektuali ir intuityvi įkrovimo sistema, kurią lengva įrengti namuose*. „EasyWallbox“ pateikia apžvalgą, kiek energijos sunaudojama namuose, ir atitinkamai pritaiko jūsų įkrovimo pajėgumus, kad būtų išvengta elektros tinklo perkrovos. Ji taip pat gali įrašyti įkrovimo duomenis, kad ateityje optimizuotų įkrovimo procesus.

 

*Rekomenduojama, kad instaliaciją patikrintų elektrikas.

NAUJOS KARTOS GALIA

„Jeep®“ iš naujo sukuria visų varomųjų ratų pavarą ir sujungia būdingą 4×4 visureigių pajėgumą su galingu elektriniu varikliu. Lyginant su įprastais „Jeep®“ modeliais*, tai sumažina degalų sąnaudas ir išmetamų teršalų kiekį bei padidina komfortą ir galią.

 

*Terminas „įprasti „Jeep®“ modeliai“ taikomas „Jeep® Renegade“ ir „Compass“ automobiliams su vidaus degimo varikliais.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis