Naujieji Jeep® Compass hibridai

Naujieji Jeep® Compass hibridai

Hibridinio visureigio inovacija – nuotykius mieste dabar galite patirti važiuodami ir elektriniu režimu.

„Compass 4xe“ įkraunamas hibridas

Įkraunami „Jeep® Compass“ hibridiniai automobiliai (pažymėti 4xe) turi 1.3 l benzininį ir 11,4 kWh elektrinį variklį, kurio didžiausia išvystoma galia siekia iki 240 AG. Įkraunami hibridai gali būti kraunami namuose arba specialiose stotelėse mieste. O vien elektra jie gali įveikti iki 50 km mieste. Vidutiniškai, šio nuvažiuojamo atstumo pakanka visai dienai. Įkraunamas hibridas yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori išbandyti važiavimą vien elektra mieste, tačiau planuoja patogiai keliauti ir ilgesnius atstumus su vidaus degimo variklio pagalba.

„Compass e-Hybrid“ - Lengvieji hibridai

„Jeep® e-hybrid“ lengvieji hibridai naudoja vidaus degimo variklį bei elektros variklį. Šie hibridai naudoja elektros variklį pajudant iš vietos, esant riedėjimo režime ar parkuojantis. Lengvieji hibridai nėra kraunami iš tinklo, nes elektros variklis naudoja stabdymo metu sugeneruotą ir baterijoje sukauptą energiją. Lengvieji hibridai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie siekia sumažinti savo ekologinį pėdsaką, tačiau nenori atsisakyti vidaus degimo variklių teikiamų privalumų.

Naujasis „Jeep® Compass 4xe“ turi keturias skirtingas versijas, kiekviena jų turi savo išskirtinius bruožus, tad lengvai rasite sau labiausiai tinkantį nuotykių kompanioną.

80-OJO JUBILIEJAUS MODELIS

Jeep® švenčia savo prekės ženklo 80-ąjį gimtadienį išleisdami specialų modelį, kuris yra unikalus savo vidumi ir išore. Šiame modelyje sumontuoti 18 colių „Neutral Grey“ spalvos ratlankiai, jis turi išskirtines „Urban Green“ it „Mimetic“ spalvas su „Neutral Grey“ apdaila ir 80-ojo jubiliejaus emblemomis tiek ant kėbulo, tiek salone, kurios pabrėžia šio modelio išskirtinumą ir prideda stilingų detalių.

LIMITED

Šiame modelyje įrengtas naujas išskirtinis prietaisų skydelis, kuriame įdiegta nauja išmani „Uconnect“™ multimedijos sistema su 10,1 colio „Ultra HD“ ekranu. Kita nauja ypatybė – 10,25 colio skaitmeninis prietaisų skydelis su „Full HD“ raiška. Standartinės komplektacijos automobilyje sumontuoti 18 colių naujo dizaino lengvojo lydinio ratlankiai, tamsinti stiklai ir „Full LED“ priekiniai žibintai su integruotais dienos žibintais (DRL).

S

S modelis praturtintas naujomis technologijomis ir įmantriomis detalėmis. Standartinės komplektacijos automobilyje įrengta nauja išmani „Uconnect“™ multimedijos sistema su navigacijos funkcija ir 10,1 colio skersmens ekranu, 10,25 colio skersmens skaitmeninis prietaisų skydelis, automatiškai pakeliamos bagažinės durys, naujo dizaino 19 colių aliumininiai ratlankiai ir aukščiausios klasės LED priekiniai žibintai, o taip pat elektra valdomos sėdynės su atminties funkcija, kurios prisitaiko prie sėdinčiojo kūno.

TRAILHAWK®

Su naujuoju „Trailhawk“® galėsite patirti naujus nuotykius kelyje ir bekelėje, pasirinkdami vieną iš 5 važiavimo režimų unikalioje SELEC-TERRAIN® valdymo sistemoje. Be to, standartinės komplektacijos automobilyje sumontuoti 17 colių naujo dizaino lengvojo lydinio ratlankiai ir matomumą pagerinantys „Full LED“ priekiniai žibintai, taip pat nauja išmani „Uconnect“™ multimedijos sistema su integruota navigacija ir 10,1 colio ekranu, per kurią galima intuityviai pasiekti ryšio, pramogų ir navigacijos funkcijas.

MODERNESNĖ IŠVAIZDA

Naujasis „Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid“ išsiskiria savo drąsiomis linijomis dėl naujų, visiškai perdarytų priekinių grotelių, nuo 17“ iki 19“ colių lengvojo lydinio ratlankių su „Satin Gray“ arba „Gloss Black“ apdailomis. Unikali 4xe emblema ir mėlynos įterptinės detalės pabrėžia jo su niekuo nesupainiojamą stilių.

NAUJAS SALONO DIZAINAS

Atnaujintas šiuolaikinio dizaino salonas išsiskiria neprilygstama estetika ir komfortu. Šiame naujojo „Jeep® Compass 4xe“ salone pabrėžtos „švaresnės“ ir horizontalesnės linijos. Dėtuvių talpa išaugo daugiau nei dvigubai – nuo 2,8 l iki 7,2 l – ir puikiai praverčia kelionėje. Be to, aukščiausios kokybės medžiagos ir prietaisų skydelio bei sėdynių apdaila šiam kompaktiškam visureigiui suteikia savitą stilių.

NAUJA „UCONNECT“™ MULTIMEDIJOS SISTEMA SU 10,1 COLIO EKRANU

Nauja išmani „Uconnect“™ multimedijos sistema pirmą kartą įmontuota į Jeep® 10,1 colio skersmens ekraną; šis ekranas yra 30 % didesnis, nei ankstesnės kartos „Uconnect“™.

BELAIDIS ĮKROVIMAS

„Compass 4xe“ savo išmanųjį telefoną galite įkrauti nenaudodami laidų su belaidžio įkrovimo dėklu*. Tiesiog padėkite savo mobilųjį prietaisą į skirtą vietą centrinėje konsolėje, ir indikatorius rodys įkrovimo proceso eigą.

*Suderinamas su belaidžio įkrovimo prietaisais.

E-COASTING

„E-Coasting“ sistema įsijungia pati: atleidus akseleratoriaus pedalą ji pakeičia stabdymą varikliu ir, kai automobilis lėtėja netgi nespaudžiant stabdžių pedalo, susigrąžina energiją. Regeneracinis stabdymas atleidus akseleratoriaus ir stabdžių pedalus maksimaliai padidina energijos atgavimą. Tokiu būdu pagaminamas didesnis elektros energijos kiekis, kuris po to perduodamas į bateriją.

NAUJAS SAUGUMO LYGIS

Naujajame „Compass 4xe“ automobilyje įrengtos visos aktyviosios ir pasyviosios saugos ir antrojo lygio autonominio važiavimo sistemos, kurios užtikrina maksimalų saugumą už vairo. Kelio ženklų atpažinimo, išmanioji greičio ribojimo  ir dar daug kitų sistemų yra skirtos jūsų komfortui už vairo ir saugiai kelionei.

KOMPROMISŲ NEPRIPAŽĮSTANTI GALIA

„Jeep“® iš naujo atranda visų varančiųjų ratų pavarą, 4×4 trauką suderindamas su elektrine varomąja jėga. Galia dar labiau išauga, o degalų sąnaudos ir emisijos sumažėja. Iki 240 AG bendroji galia ir iki 50 km vien tik elektriniu režimu nuvažiuojamas atstumas.