SUTINKU

JEEP® COMPASS

JEEP® COMPASS

PRIEŠRŪKINIAI ŽIBINTAI

Elegantiškų formų žibintai naujame „Jeep® Compass“ tampa tikru dizaino akcentu. Be to, norėdami užtikrinti saugumą, gerai matyti kelią ir būti gerai pastebimi kitų vairuotojų, esant rūkui, įjunkite priešrūkinius žibintus. Dar daugiau saugumo suteiks posūkio apšvietimo funkcija, kuris gerai apšviečia automobilio šoną taip pagerindama matomumą esant itin blogoms oro sąlygoms.

UCONNECT™ 8.4 NAV SISTEMA

Naujos kartos „Uconnect™ 8.4 NAV“ ypač funkcionalus, o jutiklinį ekraną labai patogu naviguoti. Lengvai spustelkite ekrane ir pasirinkite jūsų nuotaiką ir poreikius atitinkančias funkcijas.

7 COLIŲ PRIETAISŲ SKYDELIS

7 colių prietaisų skydelyje galite matyti visą jus dominančią informaciją apie jūsų automobilį, pasirinkti pramogas ar nusistatyti kitas funkcijas. Jūsų patogumui prietaisų skydelį galite valdyti ir ant vairo esančiais mygtukais.

„SELEC-TERRAIN®” SISTEMA

„Selec-Terrain®“ traukos valdymo sistema optimizuoja keturių ratų važiavimą, suteikiantį neprilygstamą pajėgumą važiuojant bet kurioje vietovėje. Ji elektroniniu būdu koordinuoja ir optimizuoja iki 12 sistemų, užtikrinančių patobulintą automobilio valdymą.

ĮMANTRIOS LINIJOS

„Jeep® Compass Trailhawk®” savo puikia komplektacija prilygsta „Trail Rated®“ galingumui, tačiau yra kompaktiškesnis ir dailesnis savo linijomis. Sukomplektuotas taip, kad įveiktų net sudėtingiausius iššūkius kelyje: speciali leidimosi į nuokalnę kontrolė ir 17 colių padangos užtikrina maksimalų pravažumą ir galimybę važiuoti bekele.

IŠPLĖSKITE TECHNOLOGIJOS RIBAS

Naujosios „Uconnect™ 8.4 NAV“ sistemos dėka, nuo šiol galite saugiai bendrauti išmaniuoju telefonu net vairuojant. „Apple CarPlay“ leidžia „iPhone“ telefonų vartotojams naudotis „Apple“ žemėlapiais, pranešimų programa, telefonu ir „Apple Music“ per „Siri“ balso valdymo programomis. „Android Auto™“ leidžia lengvai ir saugiai prisijungti prie valdymo balsu sistemos laisvųjų rankų režimu, „Google Maps™“ ir „Google Play Music™“ programų. Nuo šiol vairavimas įgauna naujų atspalvių, o jūs galite mėgautis inovacijų teikiamomis galimybėmis.