NAUJASIS COMPASS GSE

NAUJASIS COMPASS GSE

Įveikiantis viską

Visais ratais varomuose „Jeep® Compass“ galima įdiegti traukos valdymo sistemą „Selec-Terrain®“, kuri optimizuoja važiavimą keturiais ratais ir suteikia neprilygstamą pajėgumą važiuojant bet kurioje vietovėje. Ji elektroniniu būdu koordinuoja ir optimizuoja iki 12 sistemų, užtikrinančių patobulintą automobilio valdymą. Todėl galite rinktis net iš 5 važiavimo režimų, padedančių prisitaikyti prie skirtingų dangų ⎯ sniego, smėlio, purvo ar uolėto paviršiaus.

Visada informuoti

Nesvarbu, keičiate eismo juostas ar automobilį statote aikštelėje, „Compass“ tikslas yra kuo detaliau informuoti jus apie supančią aplinką. Užpakalinio vaizdo kamera, atstumo jutikliai ir pagalbinė paralelinio automobilio statymo sistema padeda lengvai ir saugiai pastatyti automobilį. O papildomi aklosios zonos ir atbulinės eigos jutikliai įspėja vairuotoją, jei priartėjama prie kitos transporto priemonės.

Asistavimo vairuotojui sistemos

Saugumas ⎯ ne madinga detalė, o bekompromisis „Jeep® Compass“ pažadas vairuotojui ir keleiviams. Automobilyje įdiegta eismo juostos nuokrypio kontrolės ir priekinio susidūrimo prevencijos sistema, kuri įspėja vairuotoją apie nesaugiai bandomą pakeisti važiavimo kryptį ar pavojingą priartėjimą prie priekyje važiuojančios transporto priemonės. Šios sistemos ne tik įspėja apie pavojingus nuokrypius, bet ir grąžina automobilį į saugią juostą arba parenka saugų greitį.

RŪKO ŽIBINTAI

Elegantiškų formų žibintai naujajame „Jeep® Compass“ tampa tikru dizaino akcentu. Be to, norėdami užtikrinti saugumą, gerai matyti kelią ir būti pastebimi kitų vairuotojų, esant rūkui, įjunkite rūko žibintus. Dar daugiau saugumo suteiks posūkio apšvietimo funkcija, kuri gerai apšviečia automobilio šoną ir taip pagerina matomumą esant itin blogoms oro sąlygoms.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis