NAUJASIS JEEP® COMPASS. Įkvepia naujiems nuotykiams!

NAUJASIS JEEP® COMPASS. Įkvepia naujiems nuotykiams!

TECHNOLOGIJOS

NAUJOJI 10.1 COL. „UCONNECT™“ MULTIMEDIJA

„Jeep® Compass“ išsiskiria „Jeep®“ technologine naujove – multimedijos sistema „Uconnect™“. Lyginant su ankstesne karta, naujoji informacijos ir pramogų sistema pasižymi geresniais įrenginiais, programine įranga, ekranu ir ryšiu. Ekranas pasižymi „Ultra HD“ raiška. Procesorius yra iki 5 kartų greitesnis, maršruto apskaičiavimas navigacijoje – tikslesnis. O kartu su „Apple Carplay“ ir „Android Auto“ galite siųsti ir gauti pranešimus, skambinti bei klausytis mėgstamos muzikos, per daug nenukreipdami dėmesio nuo kelionės nuotykių.

NAUJASIS BELAIDIS ĮKROVIMAS

Pirmą kartą „Jeep® Compass“ įrengtas belaidis įkrovimas jūsų mobiliajam telefonui – pažangiausia išmaniųjų telefonų įkrovimo sistema, kuriai nereikia jokių laidų. Tiesiog padėkite suderinamą įrenginį ant stovo centriniame valdymo pulte. Mėlyna lemputė patikins, kad įrenginys kraunasi, o žalia lemputė – kad pilnai įkrautas.

* įkrauna iki 15 W

NAUJASIS 10.25 COL. SKAITMENINIS PRIETAISŲ SKYDELIS

Visą reikalingą informaciją apie važiavimą ir automobilio būseną galite rasti naujame 10,25 col. „Full HD“ skaitmeninio prietaiso spalvotame ekrane. Pirmasis automobilis visame „Jeep®“ asortimente, kuris išsiskiria ne tik šiuolaikiško stiliaus interjeru, bet ir leidžia konfigūruoti, tvarkyti ir pritaikyti turinį pasirenkant iki 12 skirtingų konfigūracijų.

SAUGUMAS

II LYGIO AUTONOMINIS VAŽIAVIMAS

Pirmą kartą visuose „Jeep®“ yra įrengta naujoji „Jeep®“ važiavimo greitkeliu pagalbos sistema – II lygio autonominio važiavimo sistema, padedanti važiuojant greitkeliu, automagistrale ar atskiromis eismo juostomis. Adaptyvi greičio palaikymo sistema ir važiavimo juostos laikymosi asistentas padeda automobiliui važiuoti tinkamu greičiu bei atstumu nuo kitų automobilių ir tuo pačiu užtikrina, kad net posūkių metu automobilis išliktų juostos viduryje.

ADAPTYVI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Adaptyvi greičio palaikymo sistema (ACC) – tai elektroninė valdymo sistema, reguliuojanti automobilio greitį ir automatiškai palaikanti saugų atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio.

EISMO JUOSTOS IŠLAIKYMO ASISTENTAS

Šis asistentas įspėja vairuotoją apie nukrypimą nuo juostos ir koreguoja automobilio padėtį, kiekvienam ratui pritaikydama atitinkamą stabdymo jėgą.

KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMAS

Ši sistema įspėja vairuotojus apie galiojančių greičio ribojimų pokyčius. Jei įjungta aktyvi greičio palaikymo funkcija, greitis automatiškai reguliuojamas.

VAIRUOTOJO NUOVARGIO ATPAŽINIMAS

Ši technologija, stebėdama vairuotojo koncentraciją, padeda apsisaugoti nuo susidūrimo. Jutiklis vairuotojo nuovargį atpažįsta lygindamas esamą būseną su ankstesnėmis 7 minutėmis. Jei dėmesio lygis nukrenta žemiau minimalaus lygio, prietaisų skydelyje užsidega įspėjamoji lemputė ir pasigirsta garsinis įspėjimas, kuris pataria vairuotojui padaryti pertrauką.

AUTONOMINIS STABDYMAS SU PĖSČIŲJŲ ATPAŽINIMO SISTEMA

Autonominis avarinis stabdymas, gali padėti užkirsti kelią susidūrimams su automobiliais, kliūtimis ir pėsčiaisiais. Ši technologija, naudodama priekinę kamerą ir radarą, nustato bei įspėja apie automobilio ar žmonių buvimą priešais automobilį, automatiškai įjungia stabdžius ir taip sumažina susidūrimo galimybę.

360° KAMERA

Nauja pagalbinė parkavimo sistema su 360° kamera, užtikrina dar saugesnį automobilio parkavimą ir išvažiavimą iš stovėjimo vietos.