NAUJASIS COMPASS GSE

NAUJASIS COMPASS GSE

Ryškus, išsiskiriantis požiūris

Automobilis tiesiog spinduliuoja pasitikėjimu dėl atletiško stiliaus ir lengvų, aptakių linijų. Klasika tapusios priekinės grotelės modelyje „Jeep® Compass“ tampa tikru akcentu. Grakščios chromo linijos langų dizainui suteikia prabangos, elegancijos ir solidumo. O priekiniai didelio intensyvumo „Bi-Xenon“ žibintai su šviesos diodais sukuria itin ryškų apšvietimą, gerina matomumą ir neleidžia likti nepastebėtam. Tai visureigis, sukurtas stebinti ir žavėtis.

CHARAKTERINGAS DIZAINAS

Kiekviena „Jeep® Compass“ dizaino detalė – išbaigta ir apgalvota. Nuo 1941 metų trapecijos formos ratų arkos tapo skiriamuoju markės „Jeep®“ automobilių elementu. Todėl norėdami dar labiau paryškinti drąsų visureigio charakterį, galite rinktis nuo 17 iki 19 colių lengvojo lydinio ratlankius. Juk stilius ⎯ kiekvieno pasirinkimas, o su „Jeep® Compass“ jį susikuriate patys.

Dėmesys patogumui

„Jeep® Compass“ salonas pritaikytas visiems jūsų poreikiams. Oda aptrauktas vairas, kuriame įmontuoti multimedijos valdymo mygtukai ir lengvai ranka pasiekiami automobilio valdikliai, leidžia patogiai valdyti automobilį. O dar didesnį patogumą kuria dviejų zonų automatinė klimato kontrolės sistema, kuri leidžia priekyje sėdintiesiems susikurti mikroklimatą.

Jokios monotonijos

Į prietaisų skydelį įmontuotas 7 colių spalvotas ekranas, kuriuo galėsite valdyti multimedijos sistemą „Uconnect™“. Ši sistema suteikia galimybę naudotis skaitmeniniu radiju (DAB), „Uconnect™ LIVE“ ir prijungti mobilųjį telefoną „Bluetooth“ sąsaja, USB ir AUX-IN jungtimi. Šios pažangiosios sistemos panaikina bet kokią monotoniškos kelionės galimybę.

Talpi bagažinė

Daugeliui kelionių pradžią simbolizuoja sukrauti lagaminai ir supakuoti daiktai. Aktyvaus laisvalaikio įrangą, lagaminus, vaikų laisvalaikio įrangą lengvai sutalpinsite į erdvią 438 litrų bagažinę, kurią atidarysite vos vienu mygtuko spustelėjimu.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis