NAUJASIS JEEP® COMPASS. Įkvepia naujiems nuotykiams!

NAUJASIS JEEP® COMPASS. Įkvepia naujiems nuotykiams!

NAUJASIS JEEP® COMPASS

Dabar prabangesnis ir elegantiškesnis jis sukurtas tapti jūsų aktyvaus gyvenimo dalimi.

EKSTERJERAS

NAUJASIS „COMPASS“ VEIDAS

Naujos grotelės užtikrina dar modernesnę ir ambicingesnę „Jeep® Compass“ išvaizdą. Aštrių linijų, šiuolaikiško dizaino priekinė dalis suteikia automobiliui dar tvirtesnį įvaizdį ir toliau skatina kompaktiško SUV evoliuciją.

LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Kartu su naujuoju „Jeep® Compass“ siūlomas platus patrauklių lengvojo lydinio ratlankių asortimentas, įtiksiantis bet kokiam skoniui.

AUTOMATINĖS BAGAŽINĖS DURYS

Ši technologija leidžia atidaryti ir uždaryti bagažinės duris nenaudojant rankų. Specialūs jutikliai leidžia valdyti duris paprastu kojos judesiu po galiniu buferiu. Naudojant „Keyless Enter-N-Go“ jums nereikės traukti raktelio iš kišenės – tereikia atsistoti šalia galinių bagažinės durų.

*Nesuderinama su vilkimo kabliu

INTERJERAS

NAUJA MULTIMEDIJOS SISTEMA

Pirmą kartą „Jeep®“ išmanioji „Uconnect™“ multimedijos sistema su 10,1 col. ekranu – 30% didesnis nei ankstesnės kartos.

PADIDINTAS PRIETAISŲ SKYDELIS

Naujasis „Compass“ yra pirmasis „Jeep®“ SUV, kuriame įrengtas 10,25 colių „Full HD“ skaitmeninis prietaisų skydelis. Jame lengvai ir intuityviai rasite informaciją apie greitį, likusį nuvažiuojamą atstumą, padangų slėgį ir dar daug daugiau.

PRESTIŽINĖS APDAILOS

Naujojo „Jeep® Compass“ apdaila išsiskiria ryžtingomis linijomis ir aukščiausios kokybės medžiagomis. O „Limited“ modelis su naujo dizaino oro angomis ir „Nappa“ odos apmušalais sukuria puikų elegancijos ir individualumo derinį.

NAUJAS VAIRAS

Patobulintos išvaizdos ir dizaino naujasis „Jeep® Compass“ vairas užtikrina sklandesnį valdymą, o juodos dirbtinės odos pamušalas – įmantrų stilių.

KASDIENINĖ ERDVĖ

Naujasis „Jeep® Compass“ sukuria erdvę kasdieniams poreikiams su dar nematytu interjeru. Prieš tai buvusios 2,8 l daiktadėžės tapo dar erdvesnės – dabar jų talpa siekia 7,2 l.  Erdvesnėje bagažinėje galima laisvai sukrauti daiktus taip, kad tilptų viskas, ko jums gali prireikti jūsų kelionėje.