SUTINKU

JEEP® COMPASS

JEEP® COMPASS

NAUJASIS JEEP COMPASS. PASIRINKITE SAVO KRYPTĮ!
Naujasis JEEP COMPASS skirtas tiems, kas nori mėgautis pasirinkimo laisve – juk atradimai nemėgsta plano, jie nenutinka savaime.
Kas Jūsų belauktų kelyje, sumani Selec-Terrain sistema prisitaikys prie pasitaikančių iššūkių ir ir suteiks legendinį JEEP pravažumą ant bet kurios kelio dangos. Žvilgsnį pritraukiantis aptakus dizainas savyje apjungia novatoriškus sprendimus. Daugiau kaip 70 išmanių saugumo funkcijų ir 5* Euro NCAP saugumo reitingas užtikrins Jūsų ir keleivių saugumą, ypatingos raiškos multimedijos sistema suteiks daugiau spalvų ir pojūčių, o erdvus salonas ir bagažinė padovanos laisvės jausmą.
Išsirinkite iš pasiūlymų apačioje ir registruokitės bandomajam važiavimui dabar!

MIESTO STILEIVA

Pagaliau „Jeep” pristatė ilgai lauktą stilingą ir kompaktišką miesto visureigį, kuris pravažumu nenusileidžia didesniems modeliams, o jo įmantrios formos nepalieka abejingų. Naujasis modelis – geriausias dizaino, technologijų bei pajėgumo derinys.

TRADICIJŲ IR INOVACIJŲ SINTEZĖ

Naujame „Jeep® Compass“ tobulai dera tradicijos ir inovacijos. Aptakus, elegantiškas ir grakštus dizainas bei dėmesys kiekvienai detalei – tai, ko ilgai laukė „Jeep” miesto visureigių gerbėjai.

IŠDRĮSKITE PASITIKTI ATEITĮ

Naujasis „All-New Jeep® Compass“ nepaiso nusistovėjusių normų ir standartų. Jis pasiruošęs jums suteikti naujų pojūčių ir kviečia į nepamirštamą kelionę, kurioje laukia šiuolaikinio dizaino, pažangos ir naujų įspūdžių sintezė. Sukurtas stebinti ir žavėtis.