NAUJASIS COMPASS GSE

NAUJASIS COMPASS GSE

MIESTO STILEIVA

Stilingas ir kompaktiškas miesto visureigis pravažumu nenusileidžia didesniems modeliams, o jo įmantrios formos nepalieka abejingų. Aptakus, elegantiškas ir grakštus dizainas, dėmesys kiekvienai detalei – tai, ko ilgai laukė „Jeep“ miesto visureigių gerbėjai. Naujasis modelis sukurtas geriausio dizaino, technologijų ir pajėgumo derinio ieškotojams.

Išdrįskite pasitikti ateitį

Naujasis „Jeep® Compass“ nepaiso nusistovėjusių normų ir standartų. Jis pasiruošęs jums suteikti naujų pojūčių ir kviečia į nepamirštamą kelionę, kurioje laukia šiuolaikinio dizaino, pažangos ir naujų įspūdžių sintezė. Su „Uconnect™ LIVE“, suteikiančia prieigą prie radijo imtuvų „TuneIn“ ir „Deezer“, galėsite klausytis mėgstamiausios muzikos. Be to, ši paslauga suteikia galimybę skambinti ar padiktuoti žinutės tekstą tiesiog balsu. O integruota sistema „Tom Tom Live“ teikia realiojo laiko informaciją apie jūsų kelionę. Nuo šiol vairavimas įgauna naujų atspalvių, o jūs galite mėgautis naujovių teikiamomis galimybėmis.

Ir miestui

„Compass“ dėl kompaktiškumo ir saugumo puikiai tinka miestui. Asistavimo vairuotojui sistemos, tokios kaip pastovaus greičio palaikymo sistema ir eismo juostos nuokrypio kontrolės sistema „LaneSense“, priekinio susidūrimo prevencijos sistema „Forward Collision Warning Plus“, užtikrins visapusį saugumą miesto gatvėse.

Ir bekelei

O sukibimo jėgos valdymo sistema „Selec-Terrain®“ leidžia rinktis net iš 5 važiavimo režimų, todėl galite drąsiai važiuoti bet kokiomis oro sąlygomis ir dangomis, įskaitant sniegą ar molį.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis