NAUJASIS JEEP® COMPASS. Įkvepia naujiems nuotykiams!

NAUJASIS JEEP® COMPASS. Įkvepia naujiems nuotykiams!

NAUJASIS JEEP® COMPASS

Atėjo laikas ne tik grožėtis, bet ir išbandyti naująjį Jeep® „Compass“. Įkvėpkite save naujiems nuotykiams jau šiandien.

Naujasis „Jeep® Compass“ turi keturias skirtingas versijas, kiekviena jų turi savo išskirtinius bruožus, tad lengvai rasite sau labiausiai tinkantį nuotykių kompanioną.

  • 80-ASIS JUBILIEJUS

  • „LONGITUDE“

  • „LIMITED“

  • „S“

Naujasis „Jeep® Compass“ ir toliau rodo kelią į naujoves. Nauja stulbinanti išvaizda ir dar geresnė vairavimo patirtis, kurią užtikrina pažangiausios technologinės funkcijos. Susipažinkite su „Jeep® Compass“ naujovėmis.

NAUJOJI 10,1 COL. „UCONNECT™“ MULTIMEDIJOS SISTEMA

Naujajame „Compass“ prietaisų skydelyje įrengtas „Uconnect™“ multimedijos ekranas – pažangiausia sistema visame „Jeep®“ asortimente.  10,1 col. Ekranas yra 30% didesnis už ankstesnės kartos ekraną ir pasižymi „Ultra HD“ raiška. Naujoviška operacinė sistema yra iki penkių kartų greitesne, su lengviau ir intuityviau naudojama navigacija. Ši multimedijos sistema prisitaikys prie jūsų, galėsite greitai pasiekti mėgstamas programėles ir sukurti iki 6 skirtingų naudotojo profilių.

NAUJI SAUGUMO LYGIAI

Kompaktiškas SUV su visomis naujausiomis saugos ir saugumo funkcijomis: kelio ženklų atpažinimas, išmanusis greičio asistentas ir pažangiausios 2 lygio autonominio važiavimo sistemos.

IKONIŠKOS FORMOS, ORIGINALIOS LINIJOS

Patobulintos ikoniškų septynių tarpų grotelių linijos pabrėžia šio kompaktiško SUV išskirtinumą, o naujas profilis suteikia „Compass“ dar modernesnę ir tvirtesnę išvaizdą.

NAUJAS PRIEKINIŲ ŽIBINTŲ DIZAINAS

Visiškai naujas priekinių ir galinių žibintų dizainas dar labiau parodo naujojo „Jeep® Compass“ modernumą. Naujieji žibintai atkreipia dėmesį ir užtikrina, kad jūsų automobilis kelyje niekada neliks nepastebėtas.

IŠSKIRTINIAI RATLANKIAI

Naujas eksterjeras pasižymi unikaliu ratlankių dizainu su išskirtine geometrija, suteikiančia automobiliui neabejotiną patrauklumą. Variantų užtenka net pačiam reikliausiam stiliui: 16–19 colių ratlankiai su įvairia apdaila, įskaitant „Satin Grey“ ir „Gloss Black“.

DAR DIDESNIS NAŠUMAS. DAUGIAU EFEKTYVUMO

Naująjį „Compass“ galima rinktis su skirtingais varikliais, kurie pasižymi mažesnėmis degalų sąnaudomis ir emisija, tačiau nepraranda visiems žinomo „Jeep®“ našumo. 1,3l, 130 AG turbobenzininis variklis su mechanine pavarų dėže ir 150 AG variklis su automatine transmisija, abu varomi priekiniais ratais ir išsiskiria jautriu bei efektyviu našumu, pilnai atitinkančiu „Euro 6D-Final“ standartus. Kita vertus, „1.6 Multijet II“ dyzelinis FWD variklis pasižymi 130 AG ir 10% mažesniu CO2 išmetimu.

KELIAUKITE Į ATEITĮ

„Jeep®Compass“ taip pat galima įsigyti kaip 4xe įkraunamą hibridą.

Sužinoti daugiau